Skocz do zawartości

Czym Naprawdę Jest Medytacja.


andros

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry pragnę przeprosić każdego ,komu temat wyda się zbyt fantastyczny ,aby narazie w to wierzyć ,ale zaręczam was że piszę czystą prawdę ,i to czego doświadczyłem ,a sygnatura moja niech będzie dopełnieniem tych słów .

A więc tak - Wokoło słowa Medytacja narosło sporo nieporozumień,kontrowersji i niezrozumienia (nie zasłaniajmy się niewiedzą , proszę , myśląc że to wielka mądrość ) .

 

Medytacja To Tak Naprawdę Medycyna Przyszłości ,Medycyna Energetyczna ,lecząca Naszą Aurę ,czyli Wszystkie Nasze Ciała Energetyczne (Subtelne ) -Ciało Kosmiczne,Ciało Boskie ,Ciało Eteryczne ,Ciało Astralne )Psycho+Emocjonalne ) Ciało Fizyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andros a ja się z Tobą nie zgodzę ;)

Wg mnie medytacja nie da się wszystkiego zaleczyć. Można poznać źródło bólu, przyczynę dolegliwości, stany zapalne, których medycyna tradycyjna nie ogarnie jestem czy uleczy wszystko - nie. Moze wspomagać terapie medykamentami ale nigdy ich w pełni nie zastąpi.

Wbrew pozorom mnisi tybetańscy też wspomagają się lekami ale w naturalnej postaci.

Nie da się przeziębienia wyleczyć samą medytacją - jak jesteś zdechły na ciele to powątpiewam, czy bd miał siły do medytacji o poprawie zdrowia wtedy sięga się po herbatę z cytryną i miodem (mówię na swoim przykładzie).

Wiec wg mnie nie - medytacja nie w pełni wyleczy nasze dolegliwości ciała fizycznego - wspomoże ale nie wyleczy całkowicie.

 

 

PS. poszedłeś za mną w ślad odnośnie sygnatury :lol_na:

PS2. Miałam nadzieję na jakiś artykulik szczerze mówiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w żadną aurę, a pole energetyczne to naturalnie ciało ma co można stwierdzić miernikiem i jest to pole fizyczne, a nie astralne. Medytacja ma wiele zalet tak sądzę. Jest to jedna z form modlitwy. Podobnie jak kontemplacja, czy modlitwa wyuczonymi słowami pod warunkiem, że się myśli co się mówi.

 

Najskuteczniejszą medytację mają Chrześcijanie. Widać to po największej ilości Cudów z wszystkich religii. W Chrześcijaństwie jest ich wielokrotnie więcej niż we wszystkich innych religiach razem wziętych.

Jest takie pisemko polskie „Miłujcie się” w którym opisane są różne cuda. Bardzo jestem szczęśliwa , że istnieje.

 

I naturalnie wśród Cudów jest wiele uzdrowień. Czyli jak widać zarówno modlitwa, jak i kontemplacja, jak i medytacja są skuteczne :)

Edytowane przez agys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoje. Ale polecam chwalić swoje, bez krytykowania cudzego, zwłaszcza gdy powtarza się tę krytykę po innych, zgodnie z nakazami.

To na przemyślenie stosowanej metody przekazu : FUD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podam taki link wart przestudiowania z wielokrtotną uwagą ,powtarzam z wielokrotną uwagą ,aż zrozumiemy do perfekcji dany temat czy zagadnienie ,bo tylko powtarzanie i jeszcze raz powtarzanie daje efekty i prowadzi cię do mistrzostwa Mem

 

Wiec wg mnie nie - medytacja nie w pełni wyleczy nasze dolegliwości ciała fizycznego - wspomoże ale nie wyleczy całkowicie.

Trida :) zaręczam ci że Medytacja wyleczy cię z wszystkiego ,trzeba mieć tylko odwagę ,aby mieć nadzieję .

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszą medytację mają Chrześcijanie.

 

Jeszcze do tego się odniosę, bo mam zawsze takie pytanie, gdy ktoś mówi o najskuteczniejszej medytacji, technice. Najskuteczniejsza na co? :)

Na likwidację stresu, na prowadzenie procesu terapeutycznego, na rozwijanie bezwarunkowych uczuć, na rozwijanie świadomości ciała, oddechu, czy "świadomości obserwatora"? :) Na samodzielne poszukiwanie duchowe (ale czego?), a może rozwinięcie kreatywności ? Są różne techniki w różnym stopniu skuteczne na odmienne problemy. Każda jest najskuteczniejsza:) Na swój sposób. Nie ma "najlepsiejszej" są różne środki na różne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat posprzątałem, posty bolka i androsa wylądowały w archiwum energetyki jako offtop.

 

Co do leczenia wszystkiego medytacja. Medytacja to terapia, jesli problem ma nature psychiczna, to pomoze. Jednak antybiotykow i lekow antywirusowych nie zastapi. Mimo wszystko od strony psychologicznej moze wspomagac terapie.

 

Agys te Twoje rzekome cuda, to nadinterpretacja faktow. W nich wszystkich moze w jednym przypadku jest element cudu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

error poczytaj w dziale o umyśle ,co to memy,najpierw,a nie sprzątaj ,zaś mnie zbanujesz,a tylko ja pożądek na forum ,mogę zaprowadzić,bo z całym szacunkiem ,ale piszesz całkowitą nieprawdę,tak,tak,trwaj dalej w niewiedzy .

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie memow znałem jak Ty jeszcze walczyłeś z pierwszym rzutem psychozy na tym forum. Posty nie na temat wylecialy i trzymaj sie swojego wlasnego tematu :) Nikogo nie zbanuje za offtop przeciez ;) Chyba ze staniesz sie zbyt natarczywy ;)

 

Jednak wroc do tematu, bo nie chce mi sie sprzatac drugi raz.

 

Zebym i ja nie offtopowal odniose sie do art Witka. Przed polskim krk jeszcze dluga droga ewolucji mentalnej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj ,co z tego że znałeś,obecnie jestem najzdsrowszym umysłowo człowiekiem na ziemi ,a czy będę natarczywy ,to przecież nie ode mnie zależy ,a od każdego człowieka ,ja jako medium duchowe,nie panuję nieraz nad sobą ,jakby wiele duchów mnie opętywało.

 

Ostatni raz upominam z tym offtopem / error

 

OK.:)Adaś .

Zebym i ja nie offtopowal odniose sie do art Witka. Przed polskim krk jeszcze dluga droga ewolucji mentalnej ;D

No i widzisz error,nie dla mnie jako ucznia z poprzednich wcieleń Krija Jogina Paramahamsy Joganandy .

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to udowodnię ,kiedyś byłem ciężko chory ,teraz jestem zdrowy ,czekam by to komuś udowodnić,mam wypisy za szpitali itp.

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody magiczne tez bywaja bezradne w niektorych przypadkach. Szamani w swojej praktyce nie potrafili wyleczyc wszystkich chorob. Niepowodzenia tlumaczyli tym, ze zwierzecego ducha opiekuna danej osoby zjadl inny zwierzecy duch i to naturalna sprawa.

 

Były też inne "wymówki", a to dowodzi, że metody oparte na odmiennych stanach swiadomosci nie zawsze i nie przy wszystkim sa skuteczne, nawet ze wsparciem doswiadczonych praktykow.

 

To udowodnij, idz do lekarza i przedstaw diagnoze sprzed choroby i z dzisiaj. Poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład ,Choroba błędnika,teraz jak chcę chodzę jak strzała,prosto,tarczyca kiedyś chora i serce - efekty samodoskonalenia i zdrowe serce i tarczyca,co potwierdził lekarz.

A udowodnić nie umnie,gdzie mnie znają ,bo jestem wariat,mi potrzeba fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroby wczesniej powinny byc zdiagnozowane, chyba ze je sobie wymysliles. Jesli jestes teraz zdrowy, to owe choroby powinny totalnie zniknac lub mocno sie cofnac. Co tez mozna zdiagnozowac. Problemem jest tutaj Twoja osoba raczej, a nie brak metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na forum i w internecie ,istnieje wiele pomieszanych różnych energii ,a że problem ze mną ,to tym samym przyznajesz się do tego że to ty masz problem ,bo świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem naszego wnętrza i wice wersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że nikt na forum ,nawet pojęcia nie ma co to medytacja,tylko ja go mogę wtajemniczyć w wiedzę tak tajemną to tyle ode mnie,idę spać ,energia spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne,ty mnie w ogóloe nie znasz,ponieważ w toku mojego samorozwoju duchowego zaszła u mnie tak wielka zmiana ,na poziomie komórkowym i dna.

 

Teraz u mnie komórki ciała to kwanty energii.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na poziomie DNA i komorkowym da sie potwierdzic aparatem naukowym. Kolejny aspekt, ktory mozna by w medytacji wg Twojej wizji udowodnic. Masz naukowe dowody, czy wymyslasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chcę konkretnych naukowc

ów ,takich co mi uwierzą .

 

Ja poszukuję takich ludzi od lat ,ale łatka *****a i głupiego ,wszystko psuje ,a chętnie się poddam obserwacji i badaniom.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja chce aktualnie naukowych dowodow na przedstawione przez Ciebie tezy o uzdrawianiu calkowitym i o zmianach na poziomie DNA i komorkowym. Jesli bardzo chcesz mi udowodnic swoja moc, to zapraszam do stolicy ;D bede Ci mogl poswiecic troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet naukowe dowody tego nie potwierdza' BO im nie pasuje. Bo to caly mexanizm Biznesu na lekarstwach. WES' aspiryne a bo'l przejdie. MOWIA'

Przeczytajcie w internecie , Co i jak pomaga soda jadalna. 4 lata teraz pol lyzeczki rano pije z woda' . Czysci zyly, Pali tlusze. Zabija raka .

Mam dwa stendy w zylach. Zucilem wszystkie leki . A dlaczego JA' nie reklamuja' , Bo jest tania i prawie zadarmo. A tak w srycie powiem........Ten Dygacz teraz wspaniale pracuje.

Ale trudno dla bidaka aby znalazl studzienke. Mowie o Grecji. Nie wiem co u was. George pozdrawia

Edytowane przez bolekgr
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony argument w dyskusji gdzie trzeba podac cos wiecej, niz puste slowa bez pokrycia

 

-zle firmy farmaceutyczne

-pieniadze

-naukowcom to nie pasuje

-itd itp

 

Czas wymyslic cos nowego ;) przy okazji skupcie sie na dowodach zamiast produkowac kolejne posty, ktore niczego nie dowodza. Poza brakami. Sa badacze, ktorzy poluja na zjawiska paranormalne. Do dziela moje rumaczki ezoreryki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony argument w dyskusji gdzie trzeba podac cos wiecej, niz puste slowa bez pokrycia

 

-zle firmy farmaceutyczne

-pieniadze

-naukowcom to nie pasuje

-itd itp

 

Czas wymyslic cos nowego ;) przy okazji skupcie sie na dowodach zamiast produkowac kolejne posty, ktore niczego nie dowodza. Poza brakami. Sa badacze, ktorzy poluja na zjawiska paranormalne. Do dziela moje rumaczki ezoreryki ;)

 

wszystko to biznes . A soda jadalna darmowa. Przeczytaj o sodzie.

A potem pogadamy. A medytacja po grecku MEΘΟΔΟΛΟΓΙΑ , μεθοδολογια medytuje slowami a ten obok Wpada w ekstaze Lekkiego snu. Wstale , Placi .

I mowi .!! czuje sie troche lepiej. A po kilku dniach znowu idzie do medytologa. Bo urwala sie snuruwka jego buta . I pyta dlaczego. Kto ma money do stracenia niech to robi, bo to nawilza ich skore. Bo tona'cy za swoja' grzywe sie lapie . Jezeli ma grzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o medytacji nie o sodzie jadalnej.

 

W jezyku polskim tonacy chwyta sie brzytwy, nie grzywy;) Nie mamy tez okreslenia medytolog ;D cokolwiek to oznacza ;)

 

Dowody na dzialanie sody jadalnej nie sa naukowymi dowodami na cudowne dzialanie medytacji o ktorym mowi andros. Wplata zreszta sam w to nauke bez pokrycia (DNA, zmiany na poziomie komorkowym).

 

Efekt psychologiczny w terapii z uzyciem medytacji, to nadal nie kompletne uzdrowienie z dowolnej choroby. Jest to spora roznica.

 

Co do biznesu. Jak wspomnialem sa tez badacze zjawisk paranormalnych, ktorzy sprobuja udowodnic/obalic teze androsa. Krzyczenie ze nic nie udowodni bo biznes pokazuje tylko, ze nie specjalnie oboje wiecie o czym mowicie. Szczegolnie ze medytacja jest badana naukowo, sa to badania coraz powszechniejsze. Wystarczy poszukac w specjalistycznej literaturze.

 

Andros mam pytanie. Skoro tak bardzo zmieniasz ludzi, to czemu naukowcy nie chca Ci pomoc?:D Jakies braki w przeplywie mocy? :D

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna poszukuję kogoś kompetentnego ,by udowodnić swoje tezy,a do stolicy ,sory za daleko z Jastrzębia ,a wiem że są badania a co do literatury ,to może być special,super itd.a i tak jak się nie praktykuje latami medytacji,jogi itp.ma sie blade pojęcie o praktyce tak Boskiej ze sztuk jaką jest Joga z medytacją .

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie potrafisz takiej osoby do siebie sciagnac? Tak troche porazka przy Twojej mocy duchowej ;D

 

Taki wygadany, a stolica za daleko, przyciagnac odpowiedniej osoby nie umie. Ten tytul mistrza to sobie na wyrost chyba nadales. Medytacja nie pomaga? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz we wszystko o czym piszą mitomani,fantaści itd.

Prostotra to Mądrość ,a nie przechwałkii i nadęte ego,przypomnij sobie jak wjechał Jezus i na czym do betlejem.

I nie pisz tak szyko ,bo przerz twoją zabrudzoną aurę robię lioterówki

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem, ze dowodow sie nie doczekam. Bo zwyczajnie ich nie ma, a Ty za wszelka cene bedziesz probowal udowodnic swoje moce slowem. Nie interesuja mnie takie bajki.

 

Na dzien dzisiejszy mozna smialo powiedziec, ze medytacja wspomaga terapie na poziomie psychiki, ale nie jest terapia sama w sobie w przypadku zaburzen fizycznych. W przypadku silnych zaburzen psychicznych tez raczej jest odradzana. To pozwala zakonczyc dyskusje z mojej strony. I spojrzec z politowaniem na Twoja fantastyke ;)

 

Wiara to troche za malo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i praktyka ,ale masz rację, ponieważ wiedza moja jest ponadczasowa ,a fantazja to nauka,tylko obecnie niemożliwa do udowodnienia.

Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error404 Czy TY wiesz ze siec ma pra'd.???? TAK . Ale ci powiedzieli nie dotykaj. BOGA mozesz dotkna'c. ??? NIE!!! tylko GO czujesz.

Mozesz Go dotka'c NIE !!!

dotknij pra'd kturego nie czules??? Jestes weglem spalonym. Nie masz dostepu Do BOGA , Tylko czuj go . A ta medytacja Moze metoda jakas leczenia Typu amerikan Gdzie kazge glupstwo to problem. Nie unikniemy tego. Dlaczego wielu tu wieza' w tw kartki TARO. ??? Po prostu szukaja cienkiego wyjscia kture daja' im ulgi. Te fazy zycia byly dla mnie . Teraz NIE. Wiesz , medytujesz do dziewczyny, !!! podobasz mi sie. Chce cie dziobna'c. A ona!!! Jeszcze mnie nie poznales. !!! JA .---------Cialo twoje Medytuje i prowokuje. PO fakcie. ONA. Dlaczego tyle czasu stracilismy??? Aby dojsc do siebie medytuja'c ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz jaki chaotyczny post

 

Poczytaj jeszcze o czuciu i widzeniu pradu ;D bo masz braki ;)

 

Reszty bzdur nie ma nawet co komentowac. DOWODY to dowody, a nie zabiegi literackie w marnym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z kundalini Jogi ,i prądzie energetycznym ,gdy kundalini budzi się i płynąc w górę przez czakry ( psycho - emocje ),spotyka na górze Bogini Shakti by się z nią połączyć , poślubić ją w mistycznej ekstazie ,i odtąd Shiva i Shakti ,żyją tylko w transcendentnych wyżynach poetów i pisarzy . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...