Skocz do zawartości
pretoria

Tarot Egipski, Thota lub karty klasyczne

Rekomendowane odpowiedzi

pretoria

Witam :)

Chętnie postawię karty w wolnych chwilach, o których będę informowała w postach.

Prośby o wróżbę przed informacją będą ignorowane.

Proszę podać imię, datę urodzenia oraz wybrać talię kart ( Tarot Egipski-zajmuję się od 4lat, Thota- zajmuję się od pół roku lub Karty Klasyczne- zajmuję się od 5lat, ale wróżę z nich bardzo rzadko - w przypadku klasycznych proszę nie zadawać pytania od CZY oraz na czas )

Proszę nie wysyłać danych w wiadomości ( podczas odpowiedzi nie będę ich cytowała, a Wy po otrzymaniu odpowiedzi możecie edytować post i wykropkować to miejsce ). Wyjątkiem są osoby udzielające się na forum (wróżbici itp).

Jedna osoba=jedno pytanie

Nie dopowiadam

Edytowane przez pretoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivi185

To ja pierwsza :) Karty klasyczne

Czy do roku czasu od dzis wyjde za maz za Łukasza 19.01.1981

Daria 1.11.1979

Dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beata39

Jestem druga? fajnie. Możesz wybrać za mnie karty, bo się nie znam na nich.

Beata 09.11.1968 r. Co przede mną w uczuciach do końca sierpnia 2014 r.

Dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
To ja pierwsza :) Karty klasyczne

Czy do roku czasu od dzis wyjde za maz za Łukasza

Dziekuje i pozdrawiam :)

Witaj :)

Z przełożenia karty wyszły ładne, czyli widać uczucie, związek jednak wnioskując z rozkładu coś się posypie, wkradnie się kłótnia. Kolejne karty mówią o sporach, kłótniach, radzą by rozładować zgęstniałą atmosferę aby uniknąć niebezpiecznych dla Was konfliktów.

Myślę, że rozładowanie Wam łatwo nie przyjdzie, bo widać złość, impulsywne działanie, niezadowolenie. Pojawi sie człowiek z mniej ważnego urzędu, który zapowiada kłopoty, niedomówienia, niepokoje. W późniejszym czasie wszystko powinno wrócić do normy, ale jeśli chodzi o ślub jestem w stanie napisać, że do końca roku do niego nie dojdzie, a jeśli już to obsunie się to w czasie. By osiągnąć to czego chcesz będziecie musieli pokonać sporo przeszkód.

Radzę uważać na nieprzychylną kobietę w Waszym otoczeniu, która może okazać się fałszywą koleżanką, przyjaciółką itp. - w każdym bądź razie zajmie się ona intrygami... Takich osób może być więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
Jestem druga? fajnie. Możesz wybrać za mnie karty, bo się nie znam na nich.

Co przede mną w uczuciach do końca sierpnia 2014 r.

Dziekuję i pozdrawiam

Przyznam, że informacja czy jesteś w związku by mi bardzo pomogła, no ale... :D W pierwszej karcie widać, że masz dość udane życie towarzyskie ( nie, że skaczesz z kwiatka na kwiatek, ale w sensie przyjaciół, rodziny ;) ). Być może czeka Cię jakaś huczna zabawa czy też wesele i właśnie tam możesz poznać dynamicznego mężczyznę , który będzie wiedział czego chce. W kartach widać również pożądanie, uwodzenie namiętność. Na pewno przeplecie się fantazjowanie i snucie planów oraz wahania, niezdecydowana postawa, a ostatnia karta jest jak najbardziej pozytywna i reprezentuje człowieka na stanowisku.

Natomiast Ty w kartach pokazałaś się jako urodziwa, zmysłowa, pociągająca kobieta, która jest zaradna i posiada silną osobowość.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tavia

To może ja poproszę jako 3 :) Sara 20.10.92, na kartach się nie znam, więc bym prosiła o wybranie :D

Czy znajdę w tym roku pracę? Planuję się wyprowadzić, ale nie wiem czy się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
To może ja poproszę jako 3 :) na kartach się nie znam, więc bym prosiła o wybranie :D

Czy znajdę w tym roku pracę? P

Po kartach mam wrażenie, że w tej kwestii jesteś bierna ;) Ale pojawi się szansa dla Ciebie, osiągniesz sukces, ale musisz zacząć działać.

Patrząc całościowo - pracę znajdziesz ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mala_83

Witam,

jeśli mogę to poprosiłabym o karty odnośnie tego jak potoczy się moja relacja z pewnym Panem w ciągu najbliższych 9 miesięcy. Czy znajomość ta ruszy do przodu i stworzymy ze sobą związek czy nasze drogi w tym czasie rozejdą się i każdy pójdzie w swoja stronę? Jeśli można to poproszę o Tarot Egipski. Nasze dane przesyłam na PW :)

Edytowane przez Mala_83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Dane proszę w temacie, nie będę ich cytowała

Edytowane przez pretoria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mala_83

Ok już uzupełniam proszę o nie cytowanie ich jeśli można :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivi185

Ślicznie dziekuje :bukiet:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
Witam,

jeśli mogę to poprosiłabym o karty odnośnie tego jak potoczy się moja relacja z pewnym Panem w ciągu najbliższych 9 miesięcy.

Oj u Was to będą przeplatanki... Raz fajnie ciepło, raz chłodno.... Przede wszystkim będzie bardzo emocjonująco. A więc od początku - pierwsza karta mówi o niczym zobowiązującym, czyli flircie, romansie, fajnych spotkaniach, ale również o nieprzemyślanych, spontanicznych decyzjach.

Pojawi sie również świat iluzji, marzeń, może wkraść się kłamstwo i co najważniejsze samooszukiwanie się, trudności z rozliczeniem się z przeszłością. Dużo obaw, lęku, podejrzeń.

Pan jest typem osoby, która lubi pomagać, doradzać, można na nim polegać. Jest również atrakcyjny i dość władczy ( silna osobowość ). Wnioskując po tej karcie w pewnym momencie zacznie się fajny dla Was okres. Mowa tu o odwzajemnionych uczuciach lub czułym kochanku i dobrym przyjacielu. W relacji pojawi się inicjatywa, aktywność, doskonałe porozumienie, ale... nastąpi coś niespodziewanego, nieoczekiwany obrót spraw co może doprowadzić do wewnętrznych wahań i gwałtownych emocji i później - jak napisałam powyżej ( raz tak, raz tak ) - znów fajny okres. Dobre nowiny, pokonanie przeszkód, wyznanie uczuć i namiętna przygoda.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xlimonka

Do usunięcia.

Edytowane przez xlimonka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mala_83
Oj u Was to będą przeplatanki... Raz fajnie ciepło, raz chłodno.... Przede wszystkim będzie bardzo emocjonująco. A więc od początku - pierwsza karta mówi o niczym zobowiązującym, czyli flircie, romansie, fajnych spotkaniach, ale również o nieprzemyślanych, spontanicznych decyzjach.

Pojawi sie również świat iluzji, marzeń, może wkraść się kłamstwo i co najważniejsze samooszukiwanie się, trudności z rozliczeniem się z przeszłością. Dużo obaw, lęku, podejrzeń.

Pan jest typem osoby, która lubi pomagać, doradzać, można na nim polegać. Jest również atrakcyjny i dość władczy ( silna osobowość ). Wnioskując po tej karcie w pewnym momencie zacznie się fajny dla Was okres. Mowa tu o odwzajemnionych uczuciach lub czułym kochanku i dobrym przyjacielu. W relacji pojawi się inicjatywa, aktywność, doskonałe porozumienie, ale... nastąpi coś niespodziewanego, nieoczekiwany obrót spraw co może doprowadzić do wewnętrznych wahań i gwałtownych emocji i później - jak napisałam powyżej ( raz tak, raz tak ) - znów fajny okres. Dobre nowiny, pokonanie przeszkód, wyznanie uczuć i namiętna przygoda.

Bardzo dziękuję za karty :) Faktycznie nasza znajomość to niczym koło fortuny, co jest już fajnie i zaczyna się układać to coś takie się wydarzy, że się od siebie odsuwamy. Mamy już za sobą etap totalnego braku kontaktu przez ponad 3 miesiące, więc karty pokazały dokładnie to w jaki sposób wygląda nasz znajomość :) Jeśli mogę do chciałam zapytać czy to z jego strony mogę spodziewać się tej inicjatywy? Pocieszające jest to, że uda sie pokanać przeszkody i obawy Pana co do zbudowania czegoś poważniejszego :) Jeszcze raz dziękuję :) Pozdrawiam serdeczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulinqa123

I ja również poproszę, może być Egipski

Jak potoczy się moja (Paulina 11.12.1992r) znajomość w ciągu pół roku z Markiem 24.05.1975r ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasiaangel5

To i ja poproszę jeśli znajdzie Pani dla mnie chwile. Z klasycznych Kaśka 24.07.90. Jak u mnie w uczuciach do końca roku?

Pytanie miało być od CZY. Czy wydarzy się coś ciekawego u mnie w uczuciach do końca roku?

Pozdrawiam!

Edytowane przez kasiaangel5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iwinia

Witam jeżeli będziesz miał znów chwilę proszę o zerknięcie na związek Jan 22.03.56 i Iwona 27.04.67. Tarot Egipski

jakie szanse ma ten związek na przetrwanie, bo wali się ostatnio. Dziękuję za poświęcony czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beata39

Przyznam, że informacja czy jesteś w związku by mi bardzo pomogła, no ale... :D W pierwszej karcie widać, że masz dość udane życie towarzyskie ( nie, że skaczesz z kwiatka na kwiatek, ale w sensie przyjaciół, rodziny ;) ). Być może czeka Cię jakaś huczna zabawa czy też wesele i właśnie tam możesz poznać dynamicznego mężczyznę , który będzie wiedział czego chce. W kartach widać również pożądanie, uwodzenie namiętność. Na pewno przeplecie się fantazjowanie i snucie planów oraz wahania, niezdecydowana postawa, a ostatnia karta jest jak najbardziej pozytywna i reprezentuje człowieka na stanowisku.

Natomiast Ty w kartach pokazałaś się jako urodziwa, zmysłowa, pociągająca kobieta, która jest zaradna i posiada silną osobowość.

Bardzo Ci dziękuję. Obecnie jestem wolną osoba. W czerwcu wybieram się na koncert, to może ta zabawa. Faktycznie jestem taka trochę niezdecydowaną osobą, wahającą się co robić. Ale karty fajne i może coś faktycznie ruszy w tym moim życiu. Ja popatrzyłabyś mi jeszcze co przede mną do końca roku, czy poznam kogoś na "stałe", bo tak trochę smutno samemu w tym życiu? Jeszcze raz bardzo dziękuję, pozdrawiam i ściskam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Z racji tego, że wcześniejsze prośby mogą być już nieaktualne to je pomijam.

ZAPRASZAM 3 OSOBY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iwinia

Witam moja prośba jest aktualna. Jest obiecywanie poprawy ale czy trwała. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulinqa123

moja prośba jest rownież aktualna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasiaangel5

Moja też aktualna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
To i ja poproszę jeśli znajdzie Pani dla mnie chwile. Z klasycznych Kaśka 24.07.90. Jak u mnie w uczuciach do końca roku?

Pytanie miało być od CZY. Czy wydarzy się coś ciekawego u mnie w uczuciach do końca roku?

Pozdrawiam!

Z klasyków NIE może się zaczynać od czy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasiaangel5

Upss... źle przeczytałam :/

Więc niech będzie ta pierwsza wersja

Jak u mnie w uczuciach do końca roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
Witam jeżeli będziesz miał znów chwilę proszę o zerknięcie na związek Tarot Egipski

jakie szanse ma ten związek na przetrwanie, bo wali się ostatnio. Dziękuję za poświęcony czas

Karty pokazały, że to Ty grasz pierwsze skrzypce w związku i powinnaś nieco odpuścić i dać odetchnąć facetowi. któreś z Was jest osobą dość chłodną emocjonalnie, która potrzebuje odcięcia, izolacji. Po tym okresie wszystko wróci do normy, dalsze karty pokazują okres spokoju, harmonii. Widać świętowanie, zabawę i miłe wydarzenia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
I ja również poproszę, może być Egipski

Jak potoczy się moja znajomość w ciągu pół roku ?

Pierwsza karta wskazuje na jakąś podróż lub po prostu wdrożenie planów w życie. W Waszej relacji widać płomienne wyznania, smsy, flirt, a przy tym odrobinę nieśmiałości. Będzie to namiętna przygoda, harmonia, zrozumienie oraz dobre wiadomości. Wkradnie sie też niezdecydowana postawa i wahania, ostrożność, być może konflikt i trudności w ukierunkowaniu się na jeden tor. Kolejna karta mówi o wewnętrznym rozdarciu, gwałtownych emocjach, fantazjowaniu, upojeniu alkoholowemu i licznych pokusach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iwinia

Dzięki, to co piszesz napawa optymizmem . Spojrzenie z dystansu i odpuszczenie ok, rozumiem :) Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulinqa123
Pierwsza karta wskazuje na jakąś podróż lub po prostu wdrożenie planów w życie. W Waszej relacji widać płomienne wyznania, smsy, flirt, a przy tym odrobinę nieśmiałości. Będzie to namiętna przygoda, harmonia, zrozumienie oraz dobre wiadomości. Wkradnie sie też niezdecydowana postawa i wahania, ostrożność, być może konflikt i trudności w ukierunkowaniu się na jeden tor. Kolejna karta mówi o wewnętrznym rozdarciu, gwałtownych emocjach, fantazjowaniu, upojeniu alkoholowemu i licznych pokusach.

dziekuje, tak wlasnie było... poczatki byly piekne potem sie zchrzanilo przez jego slabostki i w tym tez alkohol... na dzien dzisiejszy znajomosc jest zakonczona, dzieki 100 proc racji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

dlaczego ON nie odzywa sie , nie odpisuje na smsy. Martwie sie a nie moge do niego zadzwonic ?

:prosi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Edith000

nieaktualne

Edytowane przez Edith000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Położę dziś/jutro karty 3osobom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anhana

Cześć. To ja poproszę o wróżbę. Co przede mną w uczuciach do końca września 2014 roku ? Wybieram tarot egipski Dane prześlę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Będzie fajnie, liczne kontakty, sądzę, że pojawi się dwóch Panów ( jeden może w nieco późniejszym okresie ). Jeden będzie inteligenty, zdecydowany, aktywny i odważny. Drugi to student, uczeń, mniej zdecydowany, dłużej działający. Będzie to dla Ciebie pogodny okres. Pojawi się szansa, ale myślę, że z niej nie skorzystasz, ponieważ stricte związkowych kart nie widać, będziesz roztargniona wewnętrznie ( być może nie będziesz wiedziała, którego wybrać).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anhana

Dziękuję :) sorry, że dane na priv ale nie doczytałam w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beata39

Ostatnio karty pokazały mi że coś będzie działo się u mnie i faktycznie coś się zaczęło. Mam wielką prośbę mogłabyś zapytać kart jak będzie układała się moja znajomość (z Bogusław 11.08.1969) do końca 2014 r. Jak stawiam sobie karty to odczytuję je chyba bardzo osobiście a wolałabym aby zrobiła to osoba nie związana ze mną. Bardzo proszę i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
Ostatnio karty pokazały mi że coś będzie działo się u mnie i faktycznie coś się zaczęło. Mam wielką prośbę mogłabyś zapytać kart jak będzie układała się moja znajomość (z XXX) do końca 2014 r. Jak stawiam sobie karty to odczytuję je chyba bardzo osobiście a wolałabym aby zrobiła to osoba nie związana ze mną. Bardzo proszę i pozdrawiam.

Kiedy ostatni raz kładłaś na to samo karty?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beata39

jakies 2 tygodnie temu. Pozdrawiam i dziekuję za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

ZAPRASZAM 3 OSOBY

położę karty jutro lub pojutrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

czy on jeszcze coś czuje do mnie .....

wyślę dane osobowe na prv :)

dziękuję

K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sarah888

Witaj,

wybieram się w pazdzierniku na parę dni urlopu

do mojej przyjaciolki w Niemczech.

Jak spedzę te dni?

Ewa 1960.06.05

Dziękuję pretorio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria
Witaj,

wybieram się w pazdzierniku na parę dni urlopu

do mojej przyjaciolki w Niemczech.

Jak spedzę te dni?

Dziękuję pretorio :)

Witaj.

Nie napisałaś jakie karty wybierasz, dlatego wybrałam je sama :)

Oj dużo 'męskich' kart się pojawiło. Nie wiem czy będziecie miały zamiar imprezować, czy raczej zwiedzać, ale sporo facetów wokół Was :P

Karty jasno nie pokazały co będziesz robiła, ale zdaje mi się, że dzięki wyjazdowi zacznie sie coś nowego, coś się w Tobie zmieni. Widać aktywność, rozpoczęcie nowych działań, czekają Cię w ten czas dobre wiadomości. Będzie to fajny czas, poczujesz się jak dziecko, które nie patrzy na reakcje innych i cieszy się ze wszystkiego ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sarah888
Witaj.

Nie napisałaś jakie karty wybierasz, dlatego wybrałam je sama :)

Oj dużo 'męskich' kart się pojawiło. Nie wiem czy będziecie miały zamiar imprezować, czy raczej zwiedzać, ale sporo facetów wokół Was :P

Karty jasno nie pokazały co będziesz robiła, ale zdaje mi się, że dzięki wyjazdowi zacznie sie coś nowego, coś się w Tobie zmieni. Widać aktywność, rozpoczęcie nowych działań, czekają Cię w ten czas dobre wiadomości. Będzie to fajny czas, poczujesz się jak dziecko, które nie patrzy na reakcje innych i cieszy się ze wszystkiego ;)

Bardzo dziękuję pretorio :0

Może nie zupełnie mamy zamiar imprezować, ale raz , czy dwa razy gdzieś pewnie się wybierzemy.

Bardzo , bardzo fajne karty i im też dziękuję za miłe wieści :0

Pozdrawiam Cie i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Życzę miłego i udanego wyjazdu ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
karolka341

Witaj, proszę o wróżbę z kart egipskich, pytanie,, Jaka jest szansa na znalezienie pracy do końca roku''. Karolina 02-10-1977.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

przepraszam, kiedy mozna spodziewac sie wrozb ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pretoria

Pierwsza w kolejce była Sarah i dostała odpowiedź, następna jest Karolka i dostanie ją jutro.

Reszta nie spełniła prośby z #1 i została pominięta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

pierwsza w kolejce bylam ja....

co znaczy nie spelnila prosb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bajak

tzn.ze wyslalysmy dane na pv. swoje to ja moge ujawniac, ale osob o ktore pytam nie chce-trudno. Pretoria ma takie zasady i trzeba to uszanowac. zastanawiam sie tylko czy mozna ujawniac dane os trzecich bez ich zgody XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość motylek777

prosze skasowac zatem moje posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Palina

Serdecznie proszę o wróżbę na uczucia do końca tego roku ( tarot egipski, z racji określania czasu :). Chciałabym wiedzieć czy w moim życiu pojawi się ktoś kto zainteresuje mnie na dłużej. Paulina 3.09.1995.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.