Skocz do zawartości

2 powracające sny- ojciec i szwagierka


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa niepokojące mnie sny, które co jakiś czas mnie nachodzą. Proszę o pomoc w interpretacji, ponieważ odnoszą się do mojego życia rodzinnego i zawodowego. Otóż nie wiem dlaczego gdy śni mi się mój ojciec rodzony to zawsze spotyka mnie coś złego,zawsze. Przez sny stał się symbolem niepowodzeń dla mnie.. on śni mi się w sytuacji gdy np. jest pod wpływem alkoholu albo robi mi jakieś wyrzuty, problemy, wówczas po takim śnie spotyka mnie w ciągu dnia coś złego, np. albo b. pokłócę się z kimś z mojej rodziny (mężem, dziadkiem) albo stracę pracę. O ten sen dostałam w moim życiu aż trzy razy wymówienie z pracy. Ostatnim razem właśnie śnił mi się w takiej sytuacji co opisywałam (że przyprowadził kuzynkę której nie akceptuję, bez konsultacji ze mną do domu mojego rodzinnego i o to się z nim pokłóciłam i oczywiście był pod wpływem alkoholu). Rano po tym śnie poszłam do pracy i bez żadnych uprzedzeń dostałam wypowiedzenie z pracy bez podania powodu z inf. że taka zapadła decyzja. Dobiło mnie to bardzo. Nie wiem dlaczego tak jest dlaczego przez niego mam problemy z utrzymaniem pracy. Inny sen, który się również powtarza to moja szwagierka, której w rzeczywistości nie akceptuję, ponieważ wiele mi krzywdy wyrządziła i postanowiłam zerwać z nią wszelkie kontakty i szczerze jej nienawidzę, a ona przychodzi mi na sen i za każdym razem gdy śni mi się ona to spotyka mnie coś dobrego. Zupełnie nie ma to sensu dla mnie ale tak jest! Do obydwojgu mam pretensję o wiele rzeczy, jej nienawidzę, a jego toleruję i słaby kontakt utrzymuję. Dodam,że mieszkam osobno z mężem i mój ojciec jest alkoholikiem niestety.Faktycznie on z powodu alkoholu rzadko pracuje, mama go utrzymuje. Ale dlaczego ja mam problem z utrzymaniem pracy, a gdy tylko on mi się przyśni to tracę pracę?? Jeśli chodzi o mnie to nie piję i nawet nie palę. Chciałabym ten problem jakoś rozwiązać bo szybko dostaję nową pracę, ale zawsze wyskoczy jakiś problem z jej utrzymaniem,zawsze i zawsze on mi się śni. To bardzo ważne dla mnie, proszę o podpowiedź. :zmeczony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie po części odpowiedziałaś dlaczego tak jest.

Przede wszystkim polecałabym spisywanie snów - wiele daje.

 

Siedzi w Tobie nienawiść, dużo złych emocji i z jednej strony Twoja podświadomość informuje Cię o przyszłych zdarzeniach właśnie w taki sposób - podsyłając obrazy ojca.

Gdyby w młodości jakiś pies Cię pogryzł - możliwe, ze teraz w momentach, gdy nadchodzą nie najlepsze wydarzenia - mogłabyś śnić o tym psie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, skoro doznałam wiele złych rzeczy z powodu mojego ojca i szwagierki, to dlaczego jak on mi się śni spotyka mnie coś złego,a jak ona to coś dobrego? Przecież jej nie lubię, nie akceptuję, a jak się śni to raczej zapowiada to coś b.dobrego dla mnie...?? Czy nie powinno być na odwrót? Ja swego ojca nie nienawidzę tylko jest mi obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pytanie do Twojej psychiki.

Moze ta sugeruje CI, ze ją źle oceniasz?

 

W ogóle zastanów się, ile zła, goryczy i nienawiści w Tobie.

Pracuj nad tym.... Bo zła przeszłość to jedno, ale to, ze nie umiesz do końca sobie z tym poradzić to osobna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...