Skocz do zawartości

nowy ładny dom, płomień


kas1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretację snu, rzadko piszę, ale ten sen bardzo utkwił mi w pamięci.

 

Jestem u mamy w pracy, pokłóciłam się z nią (ale nic poważnego chodziło o jakiś drobiazg, przyklejenie ceny), więc stwierdziłam ,że idę do domu, (mieszkamy blisko) było ciemno trochę się bałam, bo to sama droga bez żadnych zabudowań, ale idę. Patrzę a tu idą też ludzie, droga oświetlona przez lampy, szybko dotarłam do domu. I teraz najważniejsza część snu, znalazłam się w moim mieście na jednym z osiedli domków jednorodzinnych, wchodzę do jakiegoś obcego domu (we śnie wiem, że jest on mój) w środku jest bardzo ładnie, przytulnie, nowy pięknie wyremontowany domek, niezamieszkały przez nikogo. Dokładnie pamiętam moment gdy zamykam i otwieram drzwi (bez żadnych problemów). Na środku ganku na posadzce stoi coś jakby świeca, jakiś płomień, mocno rozświetlony, palący się spokojnie. W tym domu czuję się bezpiecznie, jest w nim przytulnie, jeszcze do tej pory pamiętam w nim pomieszczenia :)

 

Proszę o interpretację, wydaje mi się, że chodzi tu o jakaś symbolikę.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moim zdaniem ten sen odnosi sie do Twojej samodzielnej drogi zyciowej,a raczej jej podjecia.

 

Obraz klotni z matka o drobiazgi/przeklejenie cen,wskazuje na wasze roznice w postrzeganiu pewnychh spraw.Dla Ciebie cos ma wieksza wartosc,a dla Twojej matki moze miec mniejsza.Stad moga sie brac spiecia miedzy wami i roznice zdan.

 

Wydaje mi sie,ze pojdziesz swoja droga,dzieki czemu odnajdziesz nowa siebie i poczujesz sie z tym dobrze i bezpiecznie,jak w tym nowym domu.

 

Ogien/swieca na srodku ganku zaprasza Cie do rozbudzenia w sobie iskry i pojscia swoja sciezka

 

Pozdrawiam

Edytowane przez auris81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...