Skocz do zawartości

nowe mieszkanie, samochód, okno


spinka1

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że dostałam od rodziców mieszkanie. Nie wiem jak oni je nabyli, chyba była to jakaś okazja.

Mieszkanie niewielkie, na niskim parterze. Tak jakby ostatnie z oferty.

 

Na początku nie byłam zadowolona. Potem pomyślałam ok, lepsze coś niż nic.

W pokoju stała szafa, bardziej w starym stylu. Pomyślałam, że i tak dokupię nową typu komandor itp.

Ściany były pomalowane w pasy. Na początku bardzo mi się nie podobały.

 

Potem oglądałam okolice mieszkania. Odniosłam wrażenie jakby było nad morzem, blisko plaży.

Później chodziłam wśród bloków wybudowanych przez developera.

Wrociłam do mieszkania. Moje negatywne nastawienie zaczęło się zmieniać.

 

Nawet zaczęłam się cieszyć, że z odłożonych pieniędzy kupię sobie samochód, żeby dojeżdżać do pracy. Potem okazało się, że nie jestem nad morzem.

Mieszkanie jest w okolicy, którą znam i mam dobry dojazd do pracy, ale dalej chciałam kupić samochod.

 

Rozglądałam sie po mieszkaniu. Wszystko było wykończone, urządzone (nie jakoś super) z wyjątkiem toalety, która była jeszcze w remoncie.

 

Okazało się, że mieszkanie jest większe, ma więcej pokoi. Coraz bardziej mi się podobało. Trafiłam do kolejnego pokoju.

Tam przez okno zauwazyłam mężczyznę i kobietę. Jakby się namawiali.

Poczułam niepokój. Na dodatek to był ten niski parter. Schowałam się, żeby mnie nie widzieli.

Kobieta podeszła do okna, otworzyła je, wsunęła się do pokoju i wyciągnęła rękę żeby mnie złapać. Wtedy ja złapałam ją i zaczęłam uderzać jej rękę jakimś prętem.

 

Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...