Skocz do zawartości

Wysyłanie, odbieranie i znaczenie energii.


Lord_Bernard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie przekazywania energii.

 

Primo: Czy osoba. której przesyłamy pozytywną energię jest świadoma tego, że ktoś wspiera ją w ten sposób? Czy tez może myśli: "O, fajnie się dzisiaj czuje, to pewnie dlatego, że się wyspałem". (Mówię tutaj oczywiście o osobie nie parającej się magią i energetyką)

 

Secundo: Czy istnieje sposób przekazania wraz z dawką energii danej osobie informacji, że to własnie my ją obdarowujemy?

 

Tertio: Jak najlepiej wyczuć dobrą energię przybywającą do nas i odczytać jej nadawcę?

 

Będę wdzięczny za odpowiedż na chociaz jedno z pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo, a mógłbyś bardziej rozbudować odpowiedź na 2. pytanie? Bo skoro obdarowywana osoba nie jest tego świadoma, to w jaki sposób może wiedzieć, że to my przekazujemy jej energię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się.

Wszystkie osoby, któym przekazuję energię wiedzą o tym, czują to i są w pełni świadomi tego faktu.

Tak, jak najbardziej można przekazać pewne informacje ale zakodowane i jedynie świadoma istota jest w stanie je odebrac i zrozumieć

Reiki nie zna czasu i przestrzeni.

Żeby odebrać energię dobrze jest się otworzyć na nią, jest wówczas obu stronom łatwiej, milej i przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam wrazenie ze odbieram tylko ta zla energie. Nie mam zbyt duzej wiedzy w tym temacie ale od jakiegos czasu zauwazylam cos dziwnego. Czasami zle sie czuje przy nie ktorych ludziach. Mowa oczywiscie o nieznajomych lub nowo poznanych. Mam bole glowy nawet po kilkuminutowej konwersacji. Moze jest to dziwne i ze mna jest cos nie tak ale czasami potrzeba tylko konaktu wzrokowego z kims i mam wrazenie, ze zaraz zemdleje lub nie moge do kupy zebrac mysli lub skupic sie. Dokladnie tak jakby cos mnie blokowalo od srodka. Moze ktos cos wie na ten temat :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ja mam wrazenie ze odbieram tylko ta zla energie. Nie mam zbyt duzej wiedzy w tym temacie ale od jakiegos czasu zauwazylam cos dziwnego. Czasami zle sie czuje przy nie ktorych ludziach. Mowa oczywiscie o nieznajomych lub nowo poznanych. Mam bole glowy nawet po kilkuminutowej konwersacji. Moze jest to dziwne i ze mna jest cos nie tak ale czasami potrzeba tylko konaktu wzrokowego z kims i mam wrazenie, ze zaraz zemdleje lub nie moge do kupy zebrac mysli lub skupic sie. Dokladnie tak jakby cos mnie blokowalo od srodka. Moze ktos cos wie na ten temat :) pozdrawiam

 

witam cię ,dobrze to znam ,też tak miałem ,no może nie aż tak bardzo ,ale rozumię cię świetnie ,wiesz jesteś osobą wrążliwą w sensie odbioru czyjejś negatywnej energii ,takich ludzi nazywa się (sensytywnymi osobami) ,przykładowo ty jesteś w dobrym nastroju a ten ktoś będzie w złym np.ktoś go zdenerwował a rozmawiając z tobą samopoczucie mu się poprawi ,wiesz jest to reakcja podświadoma i twój rozmówca może być ci przyjazny ,a jednak ty poczujesz (przepływ negatywnej energii ) a on (pozytywnej) i w rezultacie jego samopoczucie się polepszy a twoje pogorszy .a jeśli ktoś wie o tym (robi to świadomie) to tacy ludzie bywają nazywani przez osoby świadome (wampirami energetycznymi )ponieważ większość ludzi w to niewierzy -jest tego nieświadoma.waże ęby śię przed tym umieć bronić ,proponuję taką technikę :następnym razem kiedy będziesz rozmawiać z tą osobą lub z kimś podobnym -wyobrażaj sobie dookoła ciebie tarczę ochronną która nie przepuszcza do ciebie negatywnej energii ,powtarzając w myślach że" negatywna energia nie ma do ciebie dostępu ,tylko dobra " lub wymyśl własną technikę ochrony ,przed negatywną energią ,to nie sf. lecz fakt ,to może od razu efektów nie da ,ale próbój,ćwicz,powtarzaj ilekroć taka sytuacja będzie miała miejsce.pozdrawiam:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie zpitem!!Sama doswiadczylam zabieranie energii przez wampira choc wtedy tego nie wiedzialam ,ale wyobrazila sobie lustrzana kopule wokol i zaskakujace to zadzialalo,choc wiem ze "wampiry"dzialaja czasem nie swiadomie!!!

a chcialabym wrocic do pytania Lorda Bernardaotoz ja zupelny laik mialam przyjemnosc pracowac z bioenergoterapeuta,i to wlasnie On wysylal mi energie.Tak na poczatku myslalam o jaki fajny dzionek,ale On chyba chcial zebym "wiedziala"i byla swiadoma tej energii!Gdy nystepnym razem odczulam cudowny spokoj i radosc nie opisana -nagle poczulam.....nutke Jego perfum przez moment-uzywal specyficznych-i juz wiedzialam ze to enrgia!!Potwierdzil to gdy go pytalam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zrozumienie,ja jeszcze stosuję nieraz taką technikę -jak czuję ingerencję "wampira" energetyczngo ,wyobrażam sobie że podłączają się do mnie te byty np .sznurami lub linami jak w "Matriksie" (teraz już żadko) tak jest ,to ja biorę szybko nożyce w wyobrażni i odcinam takie połączenie,lub biorę nóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się w ogóle przekazuje tę energię? czy złą i dobrą w ten sam sposób? i czy w ten sposob, wysyłajac komuś czujemy upływ energii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pita;-).

Twoje sposoby na odciecie sie od negatywnej energii (wampirow energetycznych)sa mi znajome.Probowalam je stosowac ale niestety nie zdaja u mnie egzaminu.Moglabym powiedziec ze sa za slabe aby mogly mi pomoc.Naleze do osob ktore wchlaniaja energie i ta pozytywna i ta negatywna niczym odkurzacz.Tak to ma zwiazek z nadmierna wrazliwoscia.Niestety nie moge tego przychamowac w zaden sposob a nawet powiedzialabym ze zaczynam byc mega wrazliwa i zamiatam wszystko co napotkam po drodze.Wiaze sie to z coraz czestszymi zmianami nastroju ,co jest bardzo meczace.Jest to rowniez przyczyna mojej narastajacej izolacji od ludzi.

Czy znasz jeszcze inne jakies bardziej znaczace sposoby na bronienie sie przed tymi smieciami ktore sie wdzieraja niczym nieproszony gosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pita;-).

Twoje sposoby na odciecie sie od negatywnej energii (wampirow energetycznych)sa mi znajome.Probowalam je stosowac ale niestety nie zdaja u mnie egzaminu.Moglabym powiedziec ze sa za slabe aby mogly mi pomoc.Naleze do osob ktore wchlaniaja energie i ta pozytywna i ta negatywna niczym odkurzacz.Tak to ma zwiazek z nadmierna wrazliwoscia.Niestety nie moge tego przychamowac w zaden sposob a nawet powiedzialabym ze zaczynam byc mega wrazliwa i zamiatam wszystko co napotkam po drodze.Wiaze sie to z coraz czestszymi zmianami nastroju ,co jest bardzo meczace.Jest to rowniez przyczyna mojej narastajacej izolacji od ludzi.

Czy znasz jeszcze inne jakies bardziej znaczace sposoby na bronienie sie przed tymi smieciami ktore sie wdzieraja niczym nieproszony gosc?

 

Tak rirra ,myślę że twoja medytatacja staje się dojrzalsza ,i nie powinnaś się obawiać otoczenia ,jerzeli musisz z takimi ludżmi przebywać lecz poprostu medytować więcej ,jeszcze stosuję taki układ ręki -zginam palce środkowy i serdeczny , zginając kciuk i kładę na tych palcach a wskazujący i mały prostuję ,robię tak ale dyskretnie, to taka mudra z książki Moc Naszych Rąk "Leszek Matela" jest tam jeszcze inna ,wiesz dużo zostało napisane i od innych forumowiczów także niewiem co jeszcze mogę dodać.pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się w ogóle przekazuje tę energię? czy złą i dobrą w ten sam sposób? i czy w ten sposob, wysyłajac komuś czujemy upływ energii?

 

odpowiem ci tak Imaginacjo ,energia przepływa automatycznie (podświadomie) znaczy że zazwyczaj niewiemy o tym przepływie ale morzemy odczuć pogorszenie samopoczucia np.oczywiście osoba obeznana z energiami może się nauczyć jak się chronić przed tego typu atakami "wampirów" znaczy ludzi świadomie lub nie pobierających od nas energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych ,polecam książkę pod tytułem "skuteczny system samoobrony psychicznej" autorstwa Melita Denning &Osborn Phillips ,w tej książce są sposoby jak sobie radzić z "wampirami energetycznymi" ,mam nadzieję że będzie pomocna ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pita;-).

Twoje sposoby na odciecie sie od negatywnej energii (wampirow energetycznych)sa mi znajome.Probowalam je stosowac ale niestety nie zdaja u mnie egzaminu.Moglabym powiedziec ze sa za slabe aby mogly mi pomoc.Naleze do osob ktore wchlaniaja energie i ta pozytywna i ta negatywna niczym odkurzacz.Tak to ma zwiazek z nadmierna wrazliwoscia.Niestety nie moge tego przychamowac w zaden sposob a nawet powiedzialabym ze zaczynam byc mega wrazliwa i zamiatam wszystko co napotkam po drodze.Wiaze sie to z coraz czestszymi zmianami nastroju ,co jest bardzo meczace.Jest to rowniez przyczyna mojej narastajacej izolacji od ludzi.

Czy znasz jeszcze inne jakies bardziej znaczace sposoby na bronienie sie przed tymi smieciami ktore sie wdzieraja niczym nieproszony gosc?

 

Ja natomiast noszę przy sobie kryształ górski i na biurku w pracy też sobie położyłam, ponieważ w pracy mam takiego "wampira energetycznego" który przychodził do pracy ze złym samopoczuciem a za chwilkę on był rześki a ja się czułam jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze, jak na razie to działa jak chce mnie zdenerwować albo wyssać moją pozytywną energię to zaczyna go coś jeszcze bardziej boleć, może to działa jak lustro czyli odbija.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak malutka2401 ,dokładnie, jeżeli go to denerwuje ,to znaczy że nie może ci zaszkodzić ,poprostu kryształ to jest to, np. nie twierdzę że to jedyna ochrona ,ale jeśli działa, trafiłaś w 10 ,rób tak dalej ,życzę powodzenia .ps. też swego czasu nosiłem przy sobie kryształ górski i działał próbuje różnej ochrony przed- agresją utajoną tzw."wampiryzmem energetycznym" i potem jak przyjdziesz do domu to pod zimną wądę daj ten kryształ żeby go oczyścić z "naleciałości astralnych "ponieważ kamień ten działa jak "odbiornik fal astralnych "astralne-emocjonalne.pozdrawiam.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak malutka2401 ,dokładnie, jeżeli go to denerwuje ,to znaczy że nie może ci zaszkodzić ,poprostu kryształ to jest to, np. nie twierdzę że to jedyna ochrona ,ale jeśli działa, trafiłaś w 10 ,rób tak dalej ,życzę powodzenia .ps. też swego czasu nosiłem przy sobie kryształ górski i działał próbuje różnej ochrony przed- agresją utajoną tzw."wampiryzmem energetycznym" i potem jak przyjdziesz do domu to pod zimną wądę daj ten kryształ żeby go oczyścić z "naleciałości astralnych "ponieważ kamień ten działa jak "odbiornik fal astralnych "astralne-emocjonalne.pozdrawiam.

 

Dodatkowo, krzyżuję nogi pod biurkiem i staram się nie wdawać w dyskusje z taką osobą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

 

Z energia niekoniecznie jest tak, ze swiadomie sie ja odbiera lub wysyla. Moj przypadek jest wlasnie "przypadkiem". Odbieram rozne rodzaje energii...sadze, ze jest mi przesyłana swiadomie..(Odbiralalam ja dotychczas od dwoch (jak sadze) osob....Nie zgłebialam tematu, niemniej wiem, ze to rodzaj energii, lokalizujacy sie ok klatki piersiowej i okolic intymnych..Nie raz trwa to bardzo dlugo..z malymi przerwami pol dnia badz nawet caly dzien... od ok 2 lat doswiadczam czegos b. dziwnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowym uzytkownikiem, nawet nnie wiem, jak sie po tym forum poruszac...Jesli ktos zechce mnie troszeczke poinstruowac, bede wdzieczna:-))

Czekam teraz na jakas odpowiedz:-))) w tej kwestii, ktora poruszyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, teraz zauwazyłam, ze to forum jest bardzo stare...czy ktos tu jeszcze zaglada?

 

- no jasne ze zagląda... :)

- każdy, nowo poruszany temat ... jest zagląda-ny... :)))

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie jak u niektórych,czesto sama nie wiem że pobieram energie z otoczenia,rózne dni bywają,skutkuje to różnym samopoczuciem.Jestem osobą znacznie wrażliwą,toteż pewnie i temu czasem jest jak jest.Czytam o tym,zwłaszcza teraz jak wiele wiecej odczuwam z otoczenia bo jakoś wszystko to mnie przytłacza czasem,czasem było tak że musiałam z pewnego miejsca publicznego wprost powiem uciec bo nie mogłam wytrzymać a nie wiedziałam że można to blokować,ale teraz powoli ale jednak staram sie od tego oddzielać ,czasem sie udaje czasem myśle że nie działa,ale praktyka myśle dużo da i w końcu bedzie ok:)co do mudr stosuje podstawy,nie wiedziałam że jest jakaś typowo blokująca?coś chyba zasłyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
nie zgadzam się.

Wszystkie osoby, któym przekazuję energię wiedzą o tym, czują to i są w pełni świadomi tego faktu.

Tak, jak najbardziej można przekazać pewne informacje ale zakodowane i jedynie świadoma istota jest w stanie je odebrac i zrozumieć

Reiki nie zna czasu i przestrzeni.

Żeby odebrać energię dobrze jest się otworzyć na nią, jest wówczas obu stronom łatwiej, milej i przyjemniej.

Witaj! Moim zdaniem,to tylko wydaje Ci się,że coś przekazujesz.Nie jesteś w stanie przesłać,ani też przekazać własnej energii.Co najwyżej,to tylko poprzez dotyk i tylko własne ciepło.Żadne ćwiczenie i żadna metoda w zakresie przekazywania komukolwiek własnej energii.To jest tylko moje zdanie.W tym świecie,tylko cztery postacie moglyby przesłać,przekazac własną Energię,bez uszczerbku.Dwie, nie są jeszcze aktywne.Ja i Moja Żona,jesteśmy Źródłami Energii,ale w tej chwili,tylko ja pomagam własną Energią potrzebującym.Nie każdy ją jednak otrzyma.Nie jestem w tym świecie dla sławy i bogactw tego świata.Jestem Energią i Świadomością.Kto pracuje wahadełkiem,ten może sprawdzić,że to co piszę na tym forum,jest prawdą.Zdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea
W tym świecie,tylko cztery postacie moglyby przesłać,przekazac własną Energię,bez uszczerbku.Dwie, nie są jeszcze aktywne.Ja i Moja Żona,jesteśmy Źródłami Energii,ale w tej chwili,tylko ja pomagam własną Energią potrzebującym.Nie każdy ją jednak otrzyma.

 

a jak wybierasz tych biednych szczesliwcow ...?

 

healed.jpg

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... "Urojenia wielkościowe - wyrażają przekonanie chorego o jego niezwykłych

ponadprzeciętnych możliwościach, znaczeniu, stanowisku, bogactwie i

wiedzy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ,urojenia wielkościowe ,Chrystus w historii udowodnił co znaczy dysponować dużym rodzajem energii i wcale się z tym nie obnosił tylko pokazał jedynie czym jest prawdziwe człowieczeństwo , przybył jako człowiek prosty ,poprostu nie zalerzy ci na takich rzeczach jak władza,stanowisko ,prestiż,sława ,wiedza ,bogactwo ,pożądanie ,itp. sam tak mam to wiem ,poprostu tego wszystkiego nie pragniesz ,ale i tak masz pewność że w określonym czasie wszystko zdobędziesz " bo kto sieje zło zbiera zło wielokrotnie a kto sieje Miłość (nie sex) tylko Agape - Miłość Niebiańską ,Altruistyczną,Bezinteresowną ,lecz żeby dysponować tego rodzaju energią ,trzeba przetransformować energię seksualną w jej wyższą duchową formę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wybierasz tych biednych szczesliwcow ...?

 

healed.jpg

Witaj! Nie są biedni.Są tylko mniej bogaci. Zawsze się jakiś potrzebujący napatoczy.Przecież chodzę,a nie fruwam(?). Zdrówko.

Nie jestem w tym świecie,dla sławy i bogactw tego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to być nie tyle kwestia odbioru energii, co pracy czakry podstawy i czakry serca. Silniej odczuwasz tam przepływ energetyczny.

Każdy z nas odbiera różne rodzaje energii, niektórzy są na nie bardziej wyczuleni i uwrażliwieni. Są też osoby, które się na to całkiem zamykają.

 

 

 

 

Jeśli nie jesteś po egzorcyzmach lub świadomie sie nie zamykasz na pewne rzeczy to będziesz odbiornikiem energii. Każdy jest tylko nie każdy to czuje. Są też jednak tzw wampiry

energetyczne, któe niestety pobierają z otoczenia zbyt duze ilości energii, nie patrząc na źródło. Często zresztą nieświadomie to robią. Ale to juz nie jest ok, bo komuś mozna krzywdę zrobić. Dlatego warto kontrolować energetykę.

 

 

 

Każdy bioenergoterapeuta moze przekazać swoją energię nie tylko pzrez dotyk. Energię Uniwersum moze pzrekazać każdy. Na świecie wiele osób zajmuje się energetyką, uzdrawianiem pranicznym, Reiki, Bioenergoterapią i innymi metodami pracy z energiami. I szczerze móiąc wolałabym takie energie, sprawdzone, dobre, pełne światłą i miłości, niz podejrzane energie osób z wybujałym Ego, których wibracje energetyczne wcale nie muszą współdziałać z nami. Nawet bioenergoterapeuci nie kazdej osobie są w stanie pomóc, bo każdy z nas ma różne częstotliwości pracy własnej energii i źle dobrane energetyczne uzdrawiania mogą wprowadzic w to dysonas i zakłócić prawidłowy pzrepływ energetyczny naszych organizmów. Bezpuieczne są energie Uniwersum, a z innymi tzreba pracować bardzo ostrożnie.

 

 

 

 

 

Moze jesteś dla prowokacji i karmienia swego ego? Nie jesteś nikim bardziej wyjątkowym niż ktokolwiek na tym swiecie. Każdy człowiek jest Wielki, Jest Wyjątkowy i Każdy jest Odbiciem Boga (kimkolwoiek nam się ten Bóg jawi). Każdy z nas jest Istotą Doskonałą. Ty, Ja, Kazdy Użytkownik tego forum, Kazdy człowiek.

O czym piszesz? Tu,w tym świecie,nie ma człowieka! Nawet ja nie jestem człowiekiem.Prędzej zwierzo-człowiekiem.Rzeczy prostych,nie można zrozumieć? Są zbyt proste! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu,w tym świecie,nie ma człowieka!

 

Ok,a kto jest?

 

Nawet ja nie jestem człowiekiem.Prędzej zwierzo-człowiekiem

 

To byl pewien etap ewolucji ktory juz bardzo dawno sie skonczyl,mamy go za soba a w swietle wspolczesnej wiedzy zwierze jest zwierzeciem a czlowiek czlowiekiem.

 

Rzeczy prostych,nie można zrozumieć? Są zbyt proste!

 

Zdzichu,naprawde mamy to juz za zoba :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Czuć że z cyrku cie wypuścili.
Co ty powiesz? Jeszcze istniejesz,ale wiesz jak długo? Życia ci nie odbiorę, bo go nie masz.Jesteś i nie jesteś! Pa! To jest bez zadnej dygresji.Nie istniejesz i piszę do nie bytu.Tak to brzmi w zapisie.Nagadaliśmy się przez czas jakiś.To nic nie znaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana energii miedzy ludzmi odbywa się automatycznie, często bez naszej wiedzy i śwaidomosci, cos dajemy innym , cos bierzemy dla siebie. takie jest prawo natury.

 

Polecam

Wiesz,co to jest Świadomość? Wejdź na BytZbiorowy.Tam otrzymasz odpowiedź na swoje wątpliwości.Na tym forum,nic nie uzyskasz.Twoja sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...