Jump to content
Guest cnergy

Profesjonalne otwieranie czakr

Recommended Posts

Guest cnergy

usuncie moje posty

Edited by cnergy

Witek D.

Cudów nie ma, do tego by czakry się otwarły/rozwinęły, trzeba dojrzeć a dojrzewa się w trakcie własnej praktyki. Są gdzieniegdzie zabiegi oczyszczania czy energetyzowania czakr, ale one tego nie zastępują i mają krótkotrwały efekt, jeśli nie jest się wewnętrznie gotowym na ich rozwinięcie (więcej energii ale brak właściwej świadomości z nią powiązanej).

Kobalt60

I ta miszczyni reiki uczy Cie, ze rozwojowa robote moze ktos odwalic za Ciebie? Hahaha

Tak bardzo wyciaganie kasy:D

Guest cnergy

tzn mówi też że ludzie często po otwieraniu czakr wariują , nie wytrzymują psychicznie bo zmiany dzieją się za szybko i nie są do tego przygotowani , ale mimo to bym zaryzykował

Kobalt60
tzn mówi też że ludzie często po otwieraniu czakr wariują , nie wytrzymują psychicznie bo zmiany dzieją się za szybko i nie są do tego przygotowani , ale mimo to bym zaryzykował

A smoki też były w tej baśni?

Moc zdobywa się ciężką pracą. Nauczyciel może Ci dać przygotowanie teoretyczne i inicjację, która otworzy Cie na to z czym bedziesz pracowal. Jednak historie o wariowaniu po otworzeniu czakr i ze ktoś moze brudna robote odwalic za Ciebie najlepiej wyrzuc i podpal.

Taka rada z dobroci serca^^

Trida

Error wyczerpał temat w sumie w tej kwestii ;)

Tylko ciężką, systematyczną pracą można osiągnąć fajne efekty.

Nikt za Ciebie tego nie zrobi a jeśli zrobi to cóż... Nie bd przygotowany na to, co te zmiany mogą ze sobą nieść. Bd rzucony na głęboka wodę.

Kobalt60

Nie bedzie rzucone na gleboka wode, bo nic mu to zupelnie nie da. Najwyzej poprawi mu sie samopoczucie i mniemanie o sobie;D

jacekesp
Cudów nie ma, do tego by czakry się otwarły/rozwinęły, trzeba dojrzeć a dojrzewa się w trakcie własnej praktyki. Są gdzieniegdzie zabiegi oczyszczania czy energetyzowania czakr, ale one tego nie zastępują i mają krótkotrwały efekt, jeśli nie jest się wewnętrznie gotowym na ich rozwinięcie (więcej energii ale brak właściwej świadomości z nią powiązanej).

Mogę się zgodzić z jedną sprawą - zabiegi oczyszczania mogą*zadziałać na jakiś czas, w przypadku zamknięcia czakr.

Trida
Nie bedzie rzucone na gleboka wode, bo nic mu to zupelnie nie da. Najwyzej poprawi mu sie samopoczucie i mniemanie o sobie;D

Wiesz przy duzej dawce Rei KI, jeśli nie jesteś przygotowany - jak NAGLE wszystko zaczyna się zmieniać to jest to rzucenie na głęboką wodę ;)

Kobalt60

O ile cokolwiek sie zmieni na dluzej niz 5 minut, a w to stanowczo watpie ^^

Trida
O ile cokolwiek sie zmieni na dluzej niz 5 minut, a w to stanowczo watpie ^^

A ja nie. Byłam świadkiem dwóch czy trzech przypadków, gdzie kilku Mistrzów 'doładowało' pewną dziewczynę na własne jej życzenie (akurat nie mnie ;)) i później był jeden wielki płacz, tragedia i ogólna chaos.... Co prawda wszystko wróciło 'do normy' po kilku dniach ale jednak te kilka dni do kolorowych nie należały.

A też chciała 'pójść na skróty'.

Kobalt60

Czyli do normy wrocila szybko...

Bardziej mnie bawia osoby, ktore sie na to zgodzily (miszczowie;D)

Wiec ten teges drogi na skroty nie ma. Albo wycwiczysz sobie moc, albo poddaj sie na starcie, bo to nie dla Ciebie ;)

Trida
Czyli do normy wrocila szybko...

Bardziej mnie bawia osoby, ktore sie na to zgodzily (miszczowie;D)

Wiec ten teges drogi na skroty nie ma. Albo wycwiczysz sobie moc, albo poddaj sie na starcie, bo to nie dla Ciebie ;)

Tutaj była trochę głupia sytuacja z oszustwem ze strony ten dziewczyny więc to trochę miszczów wybiela ;)

ale fakt - droga na skróty nie istnieje ;)

Guest Gość

Czakry można odblokowac i oczyścić oraz wzmocnic.Ale trzeba samemu nad sobą pracowac,żeby ten stan utrzymac potem :)

Witek D.

Jeśli chodzi o to czy szybko to wraca do normy - to jest zależne od reakcji na zabieg. Jak ktoś nie ma świadomości zmian które zaszły w jego energii (nie odczuwa siebie na tym poziomie) to to działa na zasadzie "przyszło, poszło". Jeśli ma jakąś przynajmniej świadomość i zauważa te zmiany, to one mogą wywołać w nim reakcję i nawet jak nie jest jeszcze otwarty przed zabiegiem, to zauważając że coś się w nim dzieje, jest to w stanie wykorzystać w jakiś sposób. To ile wyniesie z tego doświadczenia, zależy od tego co z tym dalej zrobi.