Skocz do zawartości

moje małe dziecko, wchodzenie do wody


yourockmyworld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu pewien sen nie daje mi spokoju. Potrafi śnić mi się kilka razy w ciągu jednej nocy, zawsze w dokładnie taki sam sposób. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, trochę ten sen mnie martwi.

Sen jest o tym, że jestem nad jeziorem ze swoją małą córką (w rzeczywistości jestem w ciąży, będę miała córkę), jest do mnie niesamowicie podobna, jakby miała tylko i wyłącznie moje geny. Ma kilka miesięcy, trzymam ją na rękach i wchodzę z nią do wody. Jest trochę ludzi w okół, krzyczą, bawią się, a my wchodzimy do wody bez żadnych reakcji, mała cały czas patrzy się na mnie ze spokojem, ja na nią... i tyle. Żadnych słów, żadnej mimiki, emocji, po prostu się patrzymy na siebie i powoli wchodzimy do wody. W momencie gdy jesteśmy w wodzie na tyle, że dziecko ma wodę po szyję, sen się urywa. A wchodzimy coraz głębiej do wody cały czas, bez przerwy, do samego końca snu.

Nie wiem co mam myśleć o tym śnie, tak jak wspominałam, zawsze wygląda i kończy się dokładnie tak samo.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Są różne znacznia symbolu wody ale najczęstszym zanczeniem to poprostu uczucia. Jak sama widzisz sen wcale nie jest z tych strasznych on poprstu pokazuje to co cię czeka w najbliższym czasie. Uczucia matki do dziecka są specyficzne i może zrozumieć je tylko matka. Ja jako meżczyzna nie jestem w stanie tego pojąć bo miłość męska do potomków to całekiem inny rozdział - my uczymy się kochać a kobiety to poprostu robią od pierwszej chwili życia dziecka.

To stopniowe wchodzenie do wody to porostu symbol tej bezgranicznej więzi między matką a dzieckiem ze strony dziecka 100% zaufanie ze strony matki 100% opieka ( to właśnie symbolizuje trzymanie dziecka na rękach). A ci ludzie na brzegu to symbol tego że wszytko i wszyscy schodzą na drugi plan liczycie się tylko ty i twoja córka.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...