Skocz do zawartości

chłopak, noc, pocałunki, telefon


Haszea

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy (tj. w nocy z 16 na 17 czerwca) przyśnił mi się sen który wzbudził we mnie duże emocje.

Byłam pewnym budynku (m/w na 2-4 piętrze) z pewnym młodym mężczyzną (oboje jesteśmy z rocznika '95) którego znam tylko i wyłącznie przez internet. Nie widziałam go nigdy w rzeczywistości, tylko jego zdjęcia i tylko raz słyszałam jego głos.

On we śnie spoglądał przez okno i rozmawiał z kimś przez telefon komórkowy. We śnie nie interesowało mnie CO mówi. Przez duże okno było widać nieutwardzoną drogę i stację benzynową (nie jestem pewna ale pomiędzy budynkiem a stacją chyba stało auto). Gdy mój kolega spoglądał przez okno i rozmawiał kiedy ja robiłam mu 'malinkę' na przedramieniu, a potem całowałam go w szyję. Jednak on był niewzruszony i dalej spoglądał przez okno i rozmawiał. Mam wrażenie że na coś czekaliśmy.

W pokoju w którym byliśmy było ciemno, więc czerń wszystko przesłaniała. Widziałam w sumie tylko nasze sylwetki, to co się działo za oknem i jego twarz. Na zewnątrz panowała noc, ale była w miarę dobra widoczność, ponieważ księżyc świecił jasno (nie była to chyba jednak pełnia).

W tym roku napisałam maturę, właśnie czekam na wyniki. Od nich zależy czy uda mi się wyjechać na uczelnię do Londynu. Niedawno (trochę ponad miesiąc temu) zmarła również najbliższa memu sercu osoba.

Pozdrawiam i czekam na interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...