Skocz do zawartości

Ogromna prośba do Astrologa.


Aranka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ja chciałam się dowiedzieć kiedy Jowisz będzie robił korzystne aspekty albo przebywał w drugim lub ósmym domu horoskopu, myślałam dodatkowo o roku 2017. Moje imię: Alicja ur 28.12.1974 Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żeby można było mówić o "domach horoskopowych", potrzeba podać dokładną godzinę ur. Ponadto chciałbym zadać pytanie - dlaczego Jowisz ma tworzyć korzystny aspekt do domu II lub VIII. Czy chodzi o dziedziczenie spadku, lub pieniędzy?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam godz 18.30. Niezupełnie o dziedziczenie, chciałam zagrać w totka i kieruję się poradami z numerologii :) Pozdrawiam: Alicja :)

 

Alicjo, fortuny życzę :)

Jowisza w II domu masz teraz od 5 sierpnia 2015 do 1 grudnia 2015.

Jowisza w V domu (też ponoć sprzyja wygranej) 17 listopada 2018 - 21.12.2020. Zagraj dnia 31 grudnia 2019, wtedy masz ogólnie bardzo pozytywny czas.

Jowisza w VIII domu masz 3 maja 2021 - 8 sierpnia 2021 i 22 grudnia 2021 - 31 marca 2022.

Dodatkowo syper czas masz w styczniu 2019.

 

Pozdrawiam, Mii Krogulska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jeśli mogłabym prosić o odpowiedż na takie same pytanie dla mojego Męża Rafała ur 27.04.1974 godz. 12.30 ( jakoś tak z tą godziną). Finanse i wydatki mamy wspólne, łącznie z kredytem, dlatego takie pytanie.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jeśli mogłabym prosić o odpowiedż na takie same pytanie dla mojego Męża Rafała ur 27.04.1974 godz. 12.30 ( jakoś tak z tą godziną). Finanse i wydatki mamy wspólne, łącznie z kredytem, dlatego takie pytanie.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Twój mąż będzie miał Jowisza w II domu od 30 listopada 2015 do 1 grudnia 2016 roku. Dom ten sprzyja wygranej oraz powodzeniu finansowemu wszelakiemu.

 

Jowisza w V domu będzie miał od 2 grudnia 2019 roku do 6 stycznia 2021 roku. Położenie to sprzyja wygranej, jak i ogólnie rozrywkom w życiu, kreatywności.

 

Natomiast Jowisza w VIII domu od 30 marca 2022 do 22 marca 2023 roku. W tym czasie oprócz wygranej może zdarzyć się jakiś spadek, tudzież coś w ten deseń.

 

 

Przy czym warto zauważyć, iż przez parę dni, tj. na początku grudnia 2015 oboje będziecie mieli Jowisza w II domu. To samo z Jowiszem w V domu - od 2 grudnia 2019 do 21 grudnia 2020 oboje macie Jowisza trynzytującego przez V dom. W takim wypadku myślę szczególnie warto grać, bo wielka wygrana - gdyby zdarzyła się Wam - z pewnością "wypisana" by była w kosmogramach Was obojgu.

 

 

Jak wygram coś konkretnego odpalam procent ;)

A to takie buty! :P

Jakbym o tym wiedział wcześniej, to i tamtą datę też bym Ci sprawdził. :D Trzymam za słowo! ;D

 

Niemniej jak na razie - wystarczy zwykłe podziękowanie za posta oraz lajk ;)

 

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę kochani. Jak już wygram, to na pewno będę o Was pamiętać, chociaż na jakąś fajną pamiątkę lub może wczasy ( czas pokaże co wyjdzie) abyście po tym wysiłku pisemnym coś z tego mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hehehe.... ile takich marzycieli na tym świecie jest....

przypuszczam, że jeśli byłoby to takie proste, 90% astrologów byłoby milionerami, no może 80% :)))

 

No, ja myślę, że po prostu Lotto przestałoby istnieć :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio klientka z solariuszem, gdzie Jowisz znajdował się na ASC, trochę pieniędzy wygrała. Nie znam się na tym, ale to przesłanka, by spróbować czasem przy przejściu lub zaznaczeniu się Jowisza na osi, zagrać. A nuż nożyce, choćby dla reguły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ponownie dopiero dzisiaj dojrzałam, że zrobiłam błąd w roku urodzenia mojego Męża, powinno być 27.04.1973 rok i godzina 12.30 lub 12.02 coś takiego, Mąż nie wie godziny a teściowa nie żyje, bo bardzo wcześnie zmarła po ciężkiej chorobie, kiedyś tylko słyszałam w trakcie rozmowy, jak jeszcze żyła godzinę urodzenia ale dokładnie nie zapamiętałam :(. Bardzo przepraszam za pomyłkę, gdyby ktoś się zlitował nad tym pytaniem dotyczącym Męża będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam:

Alicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy piątego, chyba nie. Ale miała Jowisza na solarnym Ascendencie i chyba fajny układ urodzeniowy. To wystarczyło, by wygrać 2000 euro, jakoś tak. Podejrzewam jednak, że to bardziej zasługa przypadku, niż twardej astrologii. Ta Pani miała nieźle napakowany dom piąty i siódmy, tak na marginesie. Więc można snuć teorie, można...

 

Jowisz jako.wladca ktorego domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...