Skocz do zawartości

Gorąca prośba o interpretacje dat urodzenia


oriona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, bardzo bym prosiła o interpretacje dwóch dat urodzenia. Ja 26.03.1994 i pan X 13.12.1993

Jesteśmy chyba związkiem karmicznym, ale nie wiem za bardzo jaka ta karma jest. Obecnie nie jesteśmy razem i zastanawiam się czy nasze drogi jeszcze się skrzyżują. czy coś nas do siebie przyciąga? Ciężko mi zapomnieć o nim, chociaż sama odeszłam, ale te myśli ostatnio nie dają mi spokoju.

Z góry bardzo dziękuję za interpretację i wskazówki.

 

nie wiem czy dobry dział, czy nie pasuje lepiej do związków karmicznych w sumie, ale w sumie nie jestem pewna czy ta karma jest czy jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

czy wasze drogi jeszcze się skrzyżują polecam ten dział: http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozbe/

 

Twoja droga życia(7): 2 + 6 + 3 + 1 + 9 + 9 + 4 = 34 -> 3 + 4 = 7

Jego droga życia(2/11): 1 + 3 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 3 = 29 -> 2 + 9 = 11 -> 1 + 1 = 2

Wspólna wibracja (Twoja droga życia + jego droga życia): 7 + 2 = 9

9 to podobno związek-lekcja (dużo o tym pisze w necie)

 

 

Twoja piramida:--------------Jego piramida:

****8****------------------****7****

****6****------------------****6****

**2***4**------------------**7***8**

3***8***5------------------3***4***4

**5***3**------------------**1***0**

****2****------------------****1****

 

Dodatkowo jego droga życia to Twój pierwszy punkt zwrotny i odwrotnie - to też mówi o karmie.

 

 

Poczekaj na specjalistów. Ja tylko wyliczyć co nieco potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem o tym punkcie zwrotnym i nie wiem czy to po prostu nie oznacza takiej porządnej lekcji dla mnie, a nie ma związku z tym, że powinniśmy być razem czy coś takiego. Na pewno nauczyłam się nie podejmować pochopnych decyzji i myśleć na dwa razy zanim coś zrobię, ale podejrzewam, że to nie wszystko. O 9 właśnie czytałam, że z jednej strony związek idealny, ale trzeba "patrzeć w tym samym kierunku". bo inaczej tragedia gotowa, ale właśnie chciałabym rady jakiegoś specjalisty. Może to była tylko podkładka pod "tego właściwego".

Ja się zajmuje tarotem, ale nie umiem kłaść kart na takie osobiste rzeczy, bo mam bardzo życzeniowe interpretacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

dlatego odesłałam do działu wróżb :P

 

jeżeli nadal Cię do niego ciągnie, to jest bardzo możliwe, że coś nie zostało do końca przerobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mnie to z numerologicznego punktu widzenia interesuje (postawiłam sobie juz karty sama i nie wiem czy to dobry pomysł pytać o te konkretna rzecz kogoś jeszcze, czy wtedy karty nie zamotaja), ale to ciekawe bo jeśli może być coś nieprzepracowanego to znaczy, że jego też ciągnie... mam nadzieje, ze ktoś napisze coś więcej.

Bo może być tak, że ja mam tylko resztki uczuć i tyle, a z karma to już nie ma nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...