Skocz do zawartości

Rytuał, który pozwoli zobaczyć Ci Twojego przyszłego męża.


exctasy

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy byłam malutką dziewczynką do dnia dzisiejszego moja babcia zachęca mnie do zrobienia pewnej wróżby, która podobno jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Mianowicie ma ona na celu widzenie swojego przyszłego męża. Moja babcia wykonywała ją jako panna i zapewnia mnie, że sprawdziła się w stu procentach :)

 

Przebieg rytuału: (Wszystko należy wykonywać przed świtem słońca!)

*Napełnić wiadro wodą ze studni, w taki sposób, aby woda się nie ulała

*Napełnić szklankę (najlepiej prześwitującą, wtedy widok będzie lepszy) wodą z wiadra, tak aby woda się nie ulała

*Zakryć okna, na stoliku/biurku/czymkolwiek ustawić lusterko, z jednej strony lusterka jedną białą świecę, z drugiej strony lusterka drugą białą świecę, przed lusterkiem ustawić szklankę z wodą, włożyć złotą obrączkę do szklanki z wodą, w której byl brany ślub kościelny(jest to obojętne, czy to będzie ślubna obrączka kobiety czy mężczyzny)

*Patrzeć w lustro z myślą o swoim przyszłym mężu, wówczas w obrączce zacznie się kłębić, aż w końcu pojawi się w niej portret naszego przyszłego męża

 

Podobno wrażenia nieopisane, chociaż moim zdaniem jest to trochę przerażające, ale sama zamierzam wykonać tę wróżbę, myślę że warto, może w końcu uda mi się uniknąć nieudanych związków :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

coś mnie wewnętrznie przed tym wzbrania.. chyba brak mi odwagi co do lustra, nie jestem jeszcze gotowa aby całkiem spojrzeć w swoją psyche itd., a dlaczego Ty nie przetesyujesz ?tP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma pecha^^

 

 

Mało prawdopodobna skuteczność :)

 

 

To jest skuteczne, ale nie dla wszystkich ;) Tak naprawdę po wywaleniu świeczek i obrączki też będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam rytuał związany z nocą adrzejkową. Należy zamknąć się z lustrem, usiąść przed nim nago i się wpatrywać. Ponoc też zobaczy się przyszłego męża.

Próbowałam w podstawówce chyba. zmarzłam, coś po lustrze od wpatrywania się przy świetle świec się pokazało, ale nie chciało mi się siedzieć dłużej, więc poszłam spać. Ogólnie takie wpatrywanie się w lustro przy świecach jest nieco upiorne i nie wiem, czy chciałabym to powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wrażenia nieopisane, chociaż moim zdaniem jest to trochę przerażające, ale sama zamierzam wykonać tę wróżbę, myślę że warto, może w końcu uda mi się uniknąć nieudanych związków :))

 

A ja polecam zapoznać się z regulaminem działu magii i jak to jest z umieszczaniem niesprawdzonych rytuałów, osobiście.

 

To jedna kwestia... Druga sprawa, że ryt w takiej formie podany i tak będzie nieskuteczny. Jestem skłonny zgodzić się z Seidem, że u niektórych może zadziałać. Sęk w tym, że Ci niektórzy muszą mieć talent, albo wiedzieć co robią ;D

 

Mimo wszystko życzę miłej zabawy ;D

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To co? jest ktoś kto tego probował? Dla mnie tez to jest przerazajace. przypomnial mi sie taki zwyczaj zakrywania luster po śmierci kogos bliskiego, aby nie zobaczyc w nich jego odbicia. Wogole lustra mnie troche przerazaja, ze moge w nich zobaczyc cos poza wlasnym odbiciem. Napewno nie wyprobuje tego i to nie dla tego ze nie mam studuni, ale ciekawia mnie Wasze doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś mówił, że lustra się zasłania żeby zmarły się w nich nie zobaczył (a raczej nie zobaczył że się nie widzi).

 

Nikt nie pisze o tej studni... czy to ma związek z tym że jest w niej żywa woda? Taka z kranu pewnie nie zadziała, jako że jest (praktycznie) martwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt nie pisze o tej studni... czy to ma związek z tym że jest w niej żywa woda? Taka z kranu pewnie nie zadziała, jako że jest (praktycznie) martwa?

 

Nie, nie dlatego w przepisie pojawia się studnia.

 

Z wodą z kranu też da się to zrobić, potrzeba jedynie talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Studnia u rodziców jest, męża nie ma, odwaga w tym wieku już straceńcza w takich kwestiach, obrączka też się wala ojcowa... z tym "przedświtem" może byc dobijające, bo jeżdżę tam się wyspać, ale dla własnego spokoju sprawdzę.. za jakieś 3 tygodnie... żadne warkoczyki, wystukiwania i kukułki póki co nie działały (ergo jest podejrzenie, ze jednak talentu we mnie za grosz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Mi się spełniło. Łysy mężczyzna z włócznią. Rekonstruktor i to w dodatku z łysieniem plackowatym (teraz już całkowitym). Mogę powiedzieć "niestety się spełniło", bo gdy jeszcze byłam niedojrzałą dorosłą, trzymałam się tej wróżby kurczowo wierząc, że to mi zapewni szczęśliwy związek. Dopiero po przemęczeniu się, ogarnięciu i pracy nad sobą postanowiłam wziąć rozwód (choć powodów, było znacznie więcej) i teraz jestem w normalnym związku. To był jedyny raz gdy spojrzałam intencjonalnie w przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Samospełniająca się przepowiednia. 

Najlepiej takich wątpliwych rytuałów, zaklęć nie robić żeby podświadomie nie szukać obiektu rzekomo "idealnego". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...