Skocz do zawartości

Bal, taniec, pocałunek, zerwanie


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że późnym wieczorem przed blokiem mojego chłopaka był bal... Niby bal, ale wszyscy byli normalnie poubierani, bardziej to wyglądało na jakąś imprezę niż bal, ale wiedziałam, że tak oficjalnie to coś na miarę balu studniówkowego. Mój chłopak musiał na chwilę pójść do siebie do domu, miał blisko, więc teoretycznie tylko na chwilę miałam zostać sama. Ale przez tą chwilę zdążył się już mną 'zająć' pewien chłopak, mianowicie z mojej byłej już szkoły, przy czym nie znam go w ogóle, nawet nigdy z nim słowa nie zamieniłam. Ale pod koniec roku zapuścił trochę zarost i wyglądał naprawdę przystojnie i w takiej też postaci pokazał mi się we śnie.

Jako, że stałam w tańczącym tłumie sama to on zaprosił mnie do tańca, był bardzo czarujący. Tańczyliśmy tak razem, pamiętam, że już w pewnym momencie miałam głowę na jego ramieniu i mu tak specjalnie przejechałam palcami u dłoni po tyle karku, później trochę po zaroście - było to bardzo zmysłowe. Później spojrzałam za siebie i zauważyłam, że najlepszy przyjaciel mojego chłopaka i jego przyjaciółka tańczą razem - są to również moi znajomi. Ten jego przyjaciel patrzył się jak tańczę z tamtym chłopakiem ode mnie ze szkoły i się głośno śmiał. Później w tańcu ten chłopak mnie pocałował, był to bardzo miły pocałunek, miał takie miękkie usta. Jeszcze chwilę po oderwaniu się naszych ust miałam zamknięte oczy, to było coś wspaniałego. Później jakoś ten chłopak nawet wziął mnie na barana, bałam się trochę, ale o wiele mniej niż jak mój chłopak mnie bierze w prawdziwym życiu na barana. Miałam trochę sztywne nogi na początku, ale potem tak chwilę tańczyliśmy, bawiliśmy się, uśmiechaliśmy i cieszyliśmy.

Później wrócił mój chłopak, był wściekły, od razu z miejsca ze mną zerwał. Pomyślałam, że pewnie ten jego przyjaciel mu wygadał, że widział jak tańczyłam z tamtym chłopakiem i, że się pocałowaliśmy. Nie pamiętam, jak się zachowywałam jak chłopak ze mną zerwał, czy próbowałam się wytłumaczyć, czy zawalczyć, nie wiem. Ale tamten chłopak chyba zobaczył jak mój chłopak ze mną zrywa, a dokładniej widział chyba, że na mnie strasznie krzyczy i zabrał mnie ze sobą w drogę powrotną do domu, był bardzo miły i w spokojnej atmosferze wyszliśmy z imprezy.

 

Co ten sen może oznaczać? Próbowałam jakoś się poradzić sennikiem, ale średnio mi to wychodzi... Proszę o interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...