Skocz do zawartości

bocian na dachu, zakładanie majtek, wkładanie rajstop


gosiulka151

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy miałam pokręcony sen, a mianowicie śniło mi się że:

Siedziałam na łóżku u rodziców w sypialni - sama w pewnym momencie wyciągnęłam z szafki czystą bieliznę - majtki i je założyłam.

Następnie wyciągnęłam niebieskie rajstopy z jakimiś dziurami po bokach w stylu pończoch.

Na rajstopy założyłam legginsy i następnie wyszłam na podwórek.

Na podwórku na dachu ujrzałam jednego stojącego białego bociana - z dala od komina.

Na dworze było ciepło ale nie wiem jaka była pora roku.

Potem się obudziłam i nie wiem co mam o tym myśleć.

 

 

Proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś napisać coś o sobie. Znaczenie Twojego snu może zależeć w dużym stopniu od tego, jaką jesteś osobą. Czy jesteś towarzyska, czy raczej nieśmiała. Jesteś osobą stateczną, czy raczej rozwiązłą. Młodą czy dojrzałą. Czy miałaś już intymne kontakty z mężczyznami.

Wytłumaczenie Twojego snu może być takie, że ciągnie Cię do kontaktu fizycznego z osobnikiem przeciwnej płci, jednak podświadomie boisz się konsekwencji, jakie mogą z tego wyniknąć. Dlatego też zakładasz majtki oraz kolejne warstwy odzieży, aby utrudnić zbliżenie z nim.

Następnie wychodząc na podwórko dostrzegasz bociana, który, jak zwykło się często mówić małym dzieciom, przynosi noworodki matkom, które oczekują potomstwa.

Fakt bycia w sypialni Twoich rodziców też może być nie bez znaczenia. W sypialni bowiem zwykle dochodzi do współżycia. Lub też ma to bardziej związek z macierzyństwem, którego się obawiasz - teraz jesteś dzieckiem swoich rodziców siedzącym w ich pokoju, wkrótce zaś sama możesz stać się rodzicem zajmującym się swoim dzieckiem we własnym pokoju/mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 22 lata, nie mieszkam z rodzicami mam wlasne mieszkanie, mieszkam z mezem i dziecmi 2 rok po roku 2 i 3 lata. nie pracuje - wychowuje dzieci . ze znajomymi kontakty mi soie purywaly czesciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wygląda na to, że moja diagnoza była błędna.

 

Myślę, że nie powinnaś się przejmować swoim snem. Równie dobrze może on nic nie oznaczać. Umysł ludzki potrafi tworzyć naprawdę dziwaczne obrazy, gdy śpimy. Ja różne, bardzo dziwne sny miewam dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...