Skocz do zawartości

Sen o byłym chłopaku


janina987650

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się ostatnio, że leże przed blokiem z byłym chłopakiem przytulam go, rozmawiamy sobie m.in. on powiedział, że wie z kim obecnie sie spotykam, ja powiedziałąm, że zawsze jak zaczyna się rozmowapowarznych rzeczach to nie potrafię o tym rozmawiać. W pewnym momencie przeszła dziewczyna, którą znam ale on nie ma pojęcia o jej istnieniu i powiedziałyśmy sobie cześć. Później miał mnie odprowadzić na busa i szlismy przez most i było czerwone światło ale my szliśmy dalej o niedaleko szedł policjant i jakiś kierowca zaczął trąbić że my idziemy an czerwonym świetle. Policjant się obrócił ale my sie schowaliśmy i nas nie zauważył. Poszliśmy dalej i mielismy przeskoczyć przez barierke ale ja nie dałam rady, a on tak i podeszła pewna starsza kobieta i również przeskoczyła co zrobiło na nim wielkie wrażenie. Poszliśmy dalej i on z nią zaczął duzo gadacx. zobaczyłam rodziców podeszłąm do nich i dali mi 5 zł. Gdy wracałam do nich spotkałam dilera narkotyków ale odmówiłam mu i powiedziałam zeby mnie nie namawiał bo ja sie łatwo kusze. Gdy dotarłam na miejsce okazało sie ze nie ma ani mojego bylego ani tej kobiety. Poszłam wtedy do jakeigos bloku i tam byli on byl pod wpływem narkotykow a ona siedziała sobie gdzies i wtedy się wkurzyłam i wyszłam z tamtąd, a ona za mną. i sen się skończył.

 

 

 

 

Jak to zinterpretować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...