Jump to content
Anihilator1

Jak zmniejszyć temperatury?

Recommended Posts

Anihilator1

Temperatury dosięgają aż 71 *C podczas ,grania a jak na pulpicie 48 *C

Wcześniej gry utrzymywały się na 40 *C na stałe.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji?.Wiem że to forum ezoretyczne ,ale może ktoś się zna na tym i mi pomoże:)

++ ZA odp

Nazwa użytkownika1

przeczysc wiatraki i radiatory i sprawdz czy przypadkiem jakis sie nie obluzowal jezeli byl slabo zamocnowany

karinamora

Ja też uważam, zależy wszystko od wentylacji, czyli wiatraki. Sprawdź. Jeśli nie ma dużo kurzu to ciężko będzie obniżyć temperatury. Może po prostu ktoś generuj dodatkową temperaturę.

Varinn

Jeśli przeczyszczenie wentylatorów, radiotorów etc nie pomoże, to możesz pastę termoprzewodzącą wymienić.

Alonso2152

Myślę, ze nie da się tak zmniejszyć temperatur na życzenie, bo wiadomo nie jest to zależne od nas, zgodzicie się ze mną? jedynie co możemy wyjechać do Skandynawii, gdzie zawsze prawie jest zimno, a przynajmniej zimniej niż tutaj u nas w Polsce. Pasuje wam rozwiązanie?

Varinn
Myślę, ze nie da się tak zmniejszyć temperatur na życzenie, bo wiadomo nie jest to zależne od nas, zgodzicie się ze mną? jedynie co możemy wyjechać do Skandynawii, gdzie zawsze prawie jest zimno, a przynajmniej zimniej niż tutaj u nas w Polsce. Pasuje wam rozwiązanie?

:D :D

Alonso2152 nie o takie temperatury chodziło. ^^ Aczkolwiek pewnie korzystanie z kompa w Skandynawii mogłoby mieć JAKIŚ wpływ. ;)