Skocz do zawartości

zepsute zęby a wyjazd za granicę..


zniecierpliwiona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Śniło mi się, że byłam u dentysty, takiego dziwnego, leczącego zęby bezboleśnie, czekaliśmy z Narzeczonym w kolejce na swoją kolej. On miał takie białe, piękne zęby, trochę ładniejsze niż w rzeczywistości, ja za to wyśniłam swoje zęby, rzeczywiście dwa z tyłu mam zepsute. W senniku wyczytałam, że zepsute zęby śnią się na śmierć.. ale te zęby były moje, takie jak w rzeczywistości, czy to coś zmienia? Moja Mama jest w szpitalu z ostrą niewydolnością nerek, boję się o Nią.. poza tym ostatnio śnią mi się dziwne sny... W rzeczywistości ostatnio dzieje mi się pod górkę.. Okradli mój sklep, zwolnili mnie z pracy, dostaliśmy karę 13000zł z Narzeczonym, czekamy na sprawę o jakieś głupie ściąganie mp3.

Tak więc postanowiliśmy wyjechać za granicę, zacząć nowe, lepsze życie.. Wzięliśmy kredyt, kupiliśmy bilety na prom, zarezerwowaliśmy pokój w hotelu, zrobiliśmy wszelkie prace przy aucie, aby się nie zepsuło po drodze. Ja zamknęłam firmę, On zrezygnował z pracy, załatwiliśmy sobie pracę i zakwaterowanie za granicą, i czekamy na wyjazd. Jednak wczoraj ukradli mi wszystkie dokumenty, a wyjazd za dwa tygodnie.. Wszystko dzieje się tak, jakby ktoś chciał mi powiedzieć, abym nie jechała.. No i te sny.. Śnił mi się ostatnio zmarły niedawno Ojciec Przyjaciółki, który kradł klamki i liczniki z mojej klatki schodowej i szczęśliwie wrócił do domu, a wszyscy się o Niego martwili..

Również śniło mi się, że gryzły się pod moim miejscem pracy dwa duże wilczury. Tylko te trzy sny przychodzą mi do głowy, bo zazwyczaj snów nie pamiętam.. albo pamiętam niekompletnie.. Proszę o jakąś interpretację, bo już wariuję, sama nie wiem czy mam jechać czy nie, co jeszcze stanie mi na drodze? nie wiem co mam robić, nie wiem co mam myśleć.. i do tego moją Mamę wzięli wczoraj do szpitala po raz drugi od postawienia diagnozy. / Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzę ci co masz zrobić bo to twój wybór. U mnie i moich bliskich jak śną się zeby to przyjda jakieś problemy lub choroba kogoś z rodziny. Zawsze się to sprawdza. Życzę ci powodzenia i końca kłoptów. Głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...