Skocz do zawartości

Tak ogólnie


ant

Rekomendowane odpowiedzi

Popłynę regulaminowo :)

 

Imię i wiek: Dawid 05.03.1987

Kilka słów o sobie: marna praktyka ezoteryczna, prekognita (co nie jest dla mnie niczym miłym fizycznie)

Problem: czy można sprawdzić czy coś takiego jak urok, klątwa itp. wisi nade mną? Bo to jest mój problem i nie wiem jak mam się rozpisać więcej na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję od nowa, żeby nikt się nie męczył :)

 

1) Imię i wiek: Dawid 05.03.1987

2) Kilka słów o sobie: marna praktyka ezoteryczna, prekognita (co nie jest dla mnie niczym miłym fizycznie)

3) Problem: czy można sprawdzić czy coś takiego jak urok, klątwa itp. wisi nade mną? Bo to jest mój problem i nie wiem jak mam się rozpisać więcej na ten temat.

4) Podejrzenia: rodzinne, próba ograniczenia zdolności czyt. prekognicja "to nie jest prawda", czasami zauważyłem, że los czy "przypadkowe" sytuacje działają podobnie

5) żadne choroby psychiczne, problemy z kręgosłupem, ale śruby i jestem jak nowy, ale jako RoboCop :) W skrócie, sprawa nie dotyczy mojego zdrowia.

8) Jeszcze nikt NIGDY tego problemu nie rozwiązał. Nie odpowiedział, nie rozwiązał, nie nakierował.

 

Wiem, że większość nie pamięta moich poprzednich wpisów, ale cała moja najbliższa rodzina (nie wiem jak dalsza) ma podobne zdolności. Każdy uznaje to za ciekawostkę, ale mnie ta "ciekawostka" boli fizycznie. Problemy ze złapaniem oddechu, gorąco w klatce piersiowej, bóle głowy, ścisk na czole. Wiem jak to brzmi, ale to przecież forum i grupa ludzi, która ma podobne problemy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Sprawdziłam i mi żadne uroki ani klątwy nie wychodzą.Nie widze też podłączeń, demonów , bytów itd.Ale masz mocno przeładowane czakry górne.Bo w czym jest problem?Jesli jest to tylko w braku harmonii energetycznej na mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, że wyszło jak wyszło, chociaż może się mylę :) A co to znaczy, że mam przeładowane górne czakry? Znalazłem informacje tylko o przeładowaniu niższych, ale o wyższych już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza zbytnie skupianie się na rzeczach duchowych, niematerialnych w stosunku do rzeczy przyziemnych, fizycznych. Takie osoby są bardziej podatne na podczepienia i opętania. To pod względem ogólnorozwojowym. Przeładowania czakr mogą też świadczyć o zbliżających się chorobach/ problemach zdrowotnych lub o ukrytych takich problemach.

Edytowane przez Cadaveris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...