Skocz do zawartości

Krótkie ćwiczenia z 1 kartą :)


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

dziewczyny chodziło o kota ;) zastanawialam sie ktore karty to pokazą, As trefl to chyba tez cos troche falszywego...a tę cechę czesto przypisuje się kotom, 9 kier, to coś na czym mi zależało i coś co pokochałam chyba też karta zwierząt ogólnie, 7 tref; chyba podobnie jak as trefli dama pik więc wszystkie mialyscie racje ;D kto pierwszy ten lepszy niech zada zagadkę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam tylko nie Ciasto :prosi:

 

10 trefl - coś z kosmetyków, albo jakiś grubszy sprzęt związany z kosmetyką/urodą. Choć przyszedł mi na myśl telefon, ale wcale mnie to nie pasuje do tej treflówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam konkurencję. Wygrywają dwie osoby! Paulina [znowu :P ! ] i Moghartsen [pierwszy raz, a tu popatrz! witamy Cię :D ] Kupiłam sobie cenną [choć niedrogą] bransoletkę - smoka, takiego chińskiego, symbolizującego odwagę i nieustraszoność. Kupiłam go dla podbicia własnych niepewności, dlatego można powiedzieć, że to coś ezoterycznego, spirytualnego, ma zadziałać jak talizman :). Wybierzcie, dziewczyny, która z Was zada pytanie :).

Ps, Moghartsen, stawiasz we wróżbach jokery? Nie spotkałam się z tym do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj do wróżenia to mi daleko, haha pierwszy dzień z kartami w dodatku posiłkując się jedynie jedną książką i własną intuicją, żadnych rozkładów nie opanowałem nawet, ale dziękuje za komplement :) a co do jokerów to skoro są w talii to dlaczego z nich rezygnować :)

 

Paulinqa? Że niby ja zagadkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aście zrobiły z kolegi dziewuchę! :P

Szczerze, ja też tak myślałam ;).

Coś musi być na rzeczy z tymi Waletami i Królami, mi wyszła 10 kier - obstawiam, że to będzie jakiś małżonek, może po rozwodzie ojciec się wyprowadził?

Łelkom, Trida <3 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz brzmi: starszy (dużo prawie 16 lat różnicy) brat po rozwodze ze swoim synem który się uczy. Zadając pytanie miałem na myśli brata więc zębuszka była najbliżej, ale każda odpowiedz była praktycznie prawidłowa lajk dla każdej ;) i taaak jestem facet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

As kier - albo jakieś spotkanie rodzinne, albo skojarzyły mi się tutaj jakieś sprawy zawodowe ewentualnie coś związanego z twoimi zaitneresowaniami/hobby i raczej coś przyjemnego, ciekawa jestem jakei będą dalsze karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król pik- zdecydowanie dokument urzędowy lub związany ze zdrowiem, ew jakiś dokument osobisty ( dowód, passport), może jakieś istotne dla Ciebie zdjęcie...

 

Muszę zdecydowanie więcej ćwiczyć żeby poznać karty xD

Pozdrawiam

P.S. Zębuszka, wracaj do zdrowia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyszły szwagier zgubił dzisiaj moją własność... Co to było?

 

Wypadł mi Walet Pik - co może oznaczać szwagra.

Karta - 9 pik - mam kilka opcji ale stawiam na bilet.

 

(ew skierowanie do lekarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę!

Walet pik - jak u Tridy, dobrałam Król karo -------> to będzie dokument, legitymacja studencka lub prawo jazdy :).

Dziękuję Wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia! :*

Edytowane przez WróżkaZębuszka
tfu, tam był karo, nie kier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As kier odwrócony -

oznacza to, że były jakieś rodzinne awantury i ze zawiodłaś się na kimś z rodziny - czyli na przyszłym szwagrze, bo jego to już pod rodzinę można podciągnąć ;)

dodatkowo, celem nauki, dociągnęłam kartę króla karo - symbol człowieka sukcesu, biznesmena, mundurowego bądź też osoby związanej z prawem. Czy Twój przyszły szwagier wykonuje taki zawód? :)

 

Wydaje mi się, że to będzie jakiś dokument - może jakiś prawniczy/komorniczy/sądowy albo związany z Twoją pracą/Twoim biznesem (rodzaj dokumentu określam na podstawie tego króla karo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt więcej się nie dołączy, zatem odpowiadam:

mój szwagier zgubił mi... laptopa, na którym miałam ważne dla mnie dokumenty i zdjęcia. Dlatego większość z was miała rację, ale chyba najbliżej był mogharsten. Zadajesz następne pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo -

karta oznaczająca to, iż jakieś swoje plany trzeba będzie przełożyć na później - czyli spotkanie z dziewczyną.

Karta wskazuje, iż trzeba będzie pozałatwiać jakieś interesy lub wykonać jakieś zadanie w swojej pracy czy też w swojej działalności zawodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? :)

Pytanie brzmii:

Najbliższy weekend chciałembspędzić z dziewczyną, co mi w tym przeszkodzi?

 

10 kielichow- a wczesniej poklaza sie Dama trefl- to beda/były (bo weekwnd juz sie konczy) odwiedziny kobiety z rodziny- ciotka/ matka- bynajmniej osoba starsza od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poniedziałek, myślę że to dobra pora na określenie kto będzie następny

 

król trefl (o) - musisz zostać w pracy, masz jakieś zlecenie, albo nadgodziny. Wasze spotkanie popsuł wam twój szef? Albo były już pracodawca.

 

Praca i jeszcze raz praca zarówno z mojej jak i jest strony a więc karolka strzeliła niemal w dziesiątkę i ona dostaje prawo zadania pytania jako następna że się tak patetycznie wyrażę :)

Evanora - serdecznie witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 pik odwrócona -

to dość dużo znaczeń ma...

czy to kłopoty związane z podróżą?

Albo jakaś nieudana impreza/zabawa?

Może jakaś kłótnia, sprzeczka, podejrzenia, plotki, intrygi, obecność złego towarzystwa?

A może ktoś Ci coś ukradł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba już nikt więcej :( Niestety nikt nie trafił, bo kupiłam szalik :P Ale najbliżej była Evanora, pomimo tego, że ten szalik co kupiłam to nie dobro luksusowe, ale dobrze wiemy, że takie fatałaszki wielkich projektantów mogą kosztować krocie :P Dlatego następne pytanie zadaje Evanora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wyszedł Walet pik - ktoś cię oszukał, okradł, chciał wprowadzić w błąd? Może jakiś lekarz złą diagnozę postawił? Albo miałaś nieprzyjemną kłótnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo żadna z Was nie ma racji, ale najbliżej była Karolka, gdyż sprawa o którą mi chodzi miała związek z lekarzami i szpitalem oraz bliską mi osobą.

Następne pytanie zadaje Karolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bawię się szydełkiem :) Co udało mi się wczoraj na nim zrobić? (Zadaje takie pytanie, gdyż w moich życiu nuda zapanowała i nic się nie dzieje :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama karo - no to coś dla siebie, albo ogólnie babskiego, nie że dla dziecka czy męża... Rety nie wiem, coś o charakterze ozdobnym, ale do noszenia, żeby się pokazać... może torebkę albo ładny szal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...