Skocz do zawartości

Karty na miesiąc:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dawno mnie tu nie bylo...i cosik troche pusto tutaj;)

ale. Rozlozylam karty na kolejny miesiac i oto co mi wyszlo:

 

 

przelozone- walet kier, as karo, dama kier--cos tak uczuciowo sie tu zakrece chyba, byc moze spotkam kogos z mojej branzy heh

 

praca-krol trefl, 9 pik, 10 karo--obowiazki w pracy, odpowiedzialnosc finansowa, jakies wyjazdy

 

finanse-walet trefl, walet karo, 9 kier--musze troche przystopowac z wydawaniem kasy w lekkomyslny sposob widze

 

uczucia-as pik, dama karo, krol karo--a to ciekawe co to za para tutaj

 

zdrowie-dama trefl, 9 karo, walet pik--wieczne problemy z jelitami i ogolnie brzuchem

 

Prosze o zerkniecie na moj rozklad kogos ;)))))))):poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie bylo...i cosik troche pusto tutaj;)

ale. Rozlozylam karty na kolejny miesiac i oto co mi wyszlo:

 

 

przelozone- walet kier, as karo, dama kier-- Dużo spotkań, towarzyskich, jakieś nowe znajomości :D

 

praca-krol trefl, 9 pik, 10 karo--No tutaj troszkę ciężko, natłok pracy i jakieś niesnaski z szefem?

 

finanse-walet trefl, walet karo, 9 kier--A nikt z Twoich bliskich w tym miesiącu nie ma urodzin? Bo taki jakiś wydatek na bliskiego Ci wypadł

 

uczucia-as pik, dama karo, krol karo--Masz już jakiegoś docelowego ?

 

zdrowie-dama trefl, 9 karo, walet pik--Do ginekologa mogłabyś się wybrać. Masz alergie?

 

Prosze o zerkniecie na moj rozklad kogos ;)))))))):poklon:

 

Fajnie, że jestes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ciastko za zerkniecie na mój rozkladzik;-)

 

 

W sumie jadę do rodziny niedługo i pewnie wydam kasę na malutka córkę mojej kuzynki, tak więc to się zgadza;-)

 

a co do faceta to nie wiem co to za jeden mi tu się pokazuje bo niby mam kogoś na oku ale on chyba nie jest zainteresowany.:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

To i ja spróbuję :)

Przełożone - Dużo rozmów, wiadomości od osoby przy której będziesz się czuła dobrze.

Praca - Być może jakieś spotkanie "biznesowe", z mężczyzną lub na jego polecenie, które przyniesie drobne zyski

Finanse - Tu podobnie to widzę jak Ciastko :)

Uczucia- Tutaj chyba ochłodzenie w relacji z mężczyzną- jeżeli masz kogoś na oku to może być trochę chłodno między wami i ty to bardziej odczujesz

Zdrowie - nie mam bladego pojęcia j:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to w uczucíach specjalnych zmian nie ma niestety. A jeśli mogę zapytać. Byłaś kiedyś zamężna?

 

No alergia może Ci wyjątkowo uprzykrzyć życie w tym miesiącu, więc też uważaj :P

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozone- walet kier, as karo, dama kier--ruszy się coś towarzysko, jakieś flirty może

 

praca-krol trefl, 9 pik, 10 karo--chyba stresujący szef, poza tym norma

 

finanse-walet trefl, walet karo, 9 kier-- też pomyślałam, że na coś wydasz, tylko, ze mi się wydało, że możesz sobie na to pzowolić, ale ja się dopiero uczę:D

 

uczucia-as pik, dama karo, krol karo--jakieś obczajanie cichaczem przez Ciebie pewnego starszego mężczyzny

 

zdrowie-dama trefl, 9 karo, walet pik-- nie mam pojęcia, a nie chcę zgadywać, ale chyba jakaś dolegliwość, w każdym razie nic o czym byś nie wiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...