Jump to content
Boo222

Poprosze o pomoc, modlitwe za mojego przyjeciela

Recommended Posts

Boo222

Chcialam kogos poprosic o pomoc dla mojego przyjaciela. To bardzo dobry i wrazliwy mlody mezczyzna ale niestety ma duze problemy ze soba. Bardzo niska samoocene, problemy z alkoholem i hazardem. Kazda tygodniowke przegrywa a potem az serce mi sie kroi jak sobie pomysle ze moze byc glodny :( i tak wkolko..ja juz nie wiem jak mam mu pomoc, probowalam ale potem wszystko konczy sie tylko klotnia i rowniez moje samopoczucie pogarsza sie i tak wkolko. Nawet myslalam zeby sie odciac od niego bo troche mna manipuluje (jak to osoba uzalezniona) ale szkoda mi go ze tak sie stacza. Jego praca wisi na wlosku, bo ciagle na chorobowym, boje sie ze moze sobie cos zrobic albo zapic sie na smierc :( jesli ktos moglby pomoc, pomoglic sie za niego zeby zwalczyl swoje nalogi to bardzo bylabym wdzieczna :)

Pozdrawiam.

Edited by Boo222

Trida

Jakieś dane kolegi by się przydały.

Boo222

Ma na imie Paul i ur. sie 27.01.1984

Dziekuje ze napisalas.

Guest Gość

Kolega powinien iśc na jakąs terapię. Bo zerknęłam w karty. On ma mega problemy emocjonalne.Ja zrobie dla Niego praktyke buddyjską na wsparcie. Ale wiele zależy od Niego czy będzie chciał zrobic coś ze swoim zyciem.

Boo222

Przypomnialo mi sie ze on tak, chodzil do psychoga, ale moze byl tam ok 4 razy, na koniec poklocil sie i odszedl. Wydaje mi sie ze nie dostal takiej odpowiedzi jaka chcial, najprawdopodobniej za sprawa magicznej rozdzki myslal ze jego problemy znikna bez wiekszego wysilku z jego strony, na koniec stwierdzil ze to strata czasu...