Skocz do zawartości

Ćwiczenie-wygląd :D(ZAKOŃCZONE)


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mnie tu nie było :cwaniak: zatem wrzucam ćwiczenie dotyczące obiektu moich westchnień :zeby:

 

1. Jak wygląda Pan bliski mojemu sercu?

2. Jaki ma charakter?

3. Co w nim najbardziej lubię?

4. Co mnie w nim najbardziej wkurza?

 

Enjoy! :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 10 pik, walet kier (o), król pik - wysoki, postawny, brunet, niebieskie, szare oczy, przystojny :)

2. as pik, 10 pik (o), walet trefl - ambitny, dośc skryty, może być pracoholikiem, ma ku temu skłonności, ale z tym walczy :), czasem uparty, czasem dziecinny, lubi analizować i narzekać.

3. A kier (o) - że jest rodzinny, ciepły, uczuciowy, ale się nie przyzna do tego.

4. Dama pik - złośliwość, wredność, takie zimne opanowanie, i zapędy władcze.

 

Ciekawe czy z czymś trafiłam :) mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. 9 kier - przystojny,niebieskie oczy, jasna karnacja, młodo wyglądający jak na swój wiek

2. 10 trefl - towarzyski, niecierpliwy, impulsywny, niezdecydowany , inteligentny, energiczny

3. 10 karo - ta dziesiątka mi się z przyjaźnią skojarzyła, więc lubisz to, że można na nim polegać

4 walet pik - bywa buntowniczy, przekonany, że to on ma zawsze racje, patrzy czasami tylko ze swojego punktu widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :D

 

9 trefl, walet trefl, dama trefl - No szatyn, piwne/bursztynowe oczy, krótkie włosy, średnia budowa ciała, wysoki, przystojny. Taki em "misiowaty".

Król pik, król kier, 9 pik - Taki troszkę człowiek o dwóch twarzach. Na pierwszy rzut oka, zdystansowany, zimny, niedostępny, może sprawiać wrażenie takiego co to zadziera nosa, ale przy bliższym poznaniu, okazuje się, że facet jest miły, ciepły, pomocny, ale ta 9 pik na końcu mówi jednak o tym, że lekki dystans jednak mimo wszystko u niego pozostaje.

As kier, król karo, as pik - Ciepło, którym dla Ciebie emanuje, poczucie humoru, oczy i to, że ma "łeb na karku".

walet kier, 10 trefl, 10 pik - Zdziecinniałość? Niemożność podjęcia decyzji, trochę tak jakby Cię denerwowało to, że jest takim lekkoduchem no i 10 pik, odległość? Dystans?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi zatem

 

1. Jak wygląda Pan bliski mojemu sercu?

jest średniego wzrostu, 178 cm, dobrze zbudowany (ach te mięśnie :zeby:) , szatyn, ma brodę, niebieskie magnetyczne oczy - ślinotoku aż dostałam hehehe

2. Jaki ma charakter?

jest bardzo uparty i stanowczy, ale poza tym jest czuły, delikatny, nieco skryty (trudno mu przychodzi mówić o uczuciach, woli napisać niż mówić), jest bardzo pracowity i raczej słowny, trudno mu przychodzą zmiany, zanim podejmie ostateczną decyzję dużo myśli, analizuje, woli poczekać niż zrobić coś spontanicznie - chyba, że chodzi o sex :lol:

3. Co w nim najbardziej lubię?

lubię w nim to, ze jest pracowity, że nie boi się nowych wyzwań w pracy, że jest solidny i zna swoją wartość, lubię w nim czułość i sposób jak mnie przytula i na mnie patrzy, lubię w nim dłonie, które są zawsze ciepłe i taki rodzaj zamyślenia, w który popada jak się na coś zapatrzy, lubię w nim to, że liczy się dla niego rodzina, ma bardzo dobre stosunki z rodzicami, bratem, babcią, jak i z dalszą rodziną, lubię w nim to, że umie się odnaleźć w każdej sytuacji i łatwo nawiązuje porozumienie z nowo poznanymi osobami

4. Co mnie w nim najbardziej wkurza?

jest tego trochę, a jakże! wkurza mnie jego cierpliwość (czasami nie zawsze), jego podejście, że ma czas, że nie ma się co spieszyć (to głównie przejawia się w naszej relacji, jeśli chodzi o podjęcie jakichś bardziej radykalno-przyszłościowych decyzji), poza tym raczej nie ma jeszcze niczego co miałoby mnie w nim jakoś wkurzać :)

 

Karolka

 

1. 10 pik, walet kier (o), król pik - wysoki, postawny, brunet, niebieskie, szare oczy, przystojny :)

2. as pik, 10 pik (o), walet trefl - ambitny, dośc skryty, może być pracoholikiem, ma ku temu skłonności, ale z tym walczy :), czasem uparty, czasem dziecinny, lubi analizować i narzekać.

3. A kier (o) - że jest rodzinny, ciepły, uczuciowy, ale się nie przyzna do tego.

4. Dama pik - złośliwość, wredność, takie zimne opanowanie, i zapędy władcze.

no czasami zdarza mu się być aż za bardzo opanowanym i ciężko wyczytać z jego twarzy co tak naprawdę myśli i czuje

 

Anhana

 

1. 9 kier - przystojny,niebieskie oczy, jasna karnacja, młodo wyglądający jak na swój wiek

2. 10 trefl - towarzyski, niecierpliwy, impulsywny, niezdecydowany , inteligentny, energiczny

3. 10 karo - ta dziesiątka mi się z przyjaźnią skojarzyła, więc lubisz to, że można na nim polegać

4 walet pik - bywa buntowniczy, przekonany, że to on ma zawsze racje, patrzy czasami tylko ze swojego punktu widzenia

 

Ciastko

 

9 trefl, walet trefl, dama trefl - No szatyn, piwne/bursztynowe oczy, krótkie włosy, średnia budowa ciała, wysoki, przystojny. Taki em "misiowaty".

Król pik, król kier, 9 pik - Taki troszkę człowiek o dwóch twarzach. Na pierwszy rzut oka, zdystansowany, zimny, niedostępny, może sprawiać wrażenie takiego co to zadziera nosa, ale przy bliższym poznaniu, okazuje się, że facet jest miły, ciepły, pomocny, ale ta 9 pik na końcu mówi jednak o tym, że lekki dystans jednak mimo wszystko u niego pozostaje. - bardzo fajnie napisałaś, tak go odebrałam jak go poznałam - świetne karty

As kier, król karo, as pik - Ciepło, którym dla Ciebie emanuje, poczucie humoru, oczy i to, że ma "łeb na karku".

walet kier, 10 trefl, 10 pik - Zdziecinniałość? Niemożność podjęcia decyzji, trochę tak jakby Cię denerwowało to, że jest takim lekkoduchem no i 10 pik, odległość? Dystans?

 

Zośka

 

1.Walet kier -oczy niebieskie lub piwne, jasne włosy, szczery usmiech.

2.Król karo -jest ambitny, ale tez uparty. Lubi przewodzic i dominowac. jest miły i wyrozumiały. Jest zdeterminowany aby osiagac cele.Jest zwsze gotowy do pomocy.

3.8 trefl - pracowitość, detreminacje, to ze czujesz sie bezpieczna przy nim

4.tego ze sie potrafi wymadrzać, jest wyniosły. Ma mało czasu, byc moze poswieca czas na inne obowiazki.

Zosia, zabrakło karty przy pozycji 4. :)

 

Dziewczyny! Wszystkie trafiłyście świetnie. Ciacho zauważyła bardzo ważną rzecz, Karolka i Anhana zwróciły uwagę być może na to, czego jeszcze w nim nie zauważyłam. Świetnie sobie poradziłyście. Dla każdej będzie punkcik. :serducho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...