Skocz do zawartości

sen o życiu - migawki z przeżycia całego


klaudiamm

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się, że wyszłam za mąż. Za jakąś gwiazdę, kogoś sławnego, kto się we mnie zakochał, bo mu rzekomo uratowałam życie. I początek tego snu był cudowny. A później się okazał,o że pierwszy raz mnie zdradził, była kłótnia i poczułam taką jakąś pewność, że będzie jeszcze gorzej. Ale zostałam. Później miałam migawki. Z życia, gdzie raz było cudownie a czasem koszmarnie. Później śniły mi się nasze dzieci. Później otworzyłam w tym wielkim domu mini teatr. Byłam szczęśliwa, bo teatr był świetny. Ale w tym samym czasie miałam taką migawkę, że piętro wyżej, w tym samym domu, ktoś właśnie gwałci moją nastoletnią córkę. A później jeszcze raz, a ona nawet nie reaguje. później było już tylko gorzej i wiem, że w pewnym momencie postanowiłam, że pójdę do męża, porozmawiam z nim i rozwiążemy to raz na zawsze. Szłam przez ogromne podwórze wśród drzew, było słonecznie, cicho i spokojnie. Ze mną szły cztery ogromne dogi. Przed wejściem do domu stanęły, ciesząc się, ale powiedziała: siad, a one usiadły i zostały na zewnątrz. Weszłam do domu. Tam stał mój syn, już dorosły. Zapytałam go gdzie jest jego ojciec. A on odpowiedział, że przecież prosił żebym odpuściła, i czy kolejny raz ma mnie zabić. Zaczął mnie boleć brzuch, jakbym sobie przypomniała, jak spróbował pierwszy raz. Jeszcze raz zapytałam, gdzie jest jego ojciec i wtedy zaczął mnie dusić. Czułam jak umieram, jak boli i nie mogę oddychać.

 

I się obudziłam zaryczana jak prosię. We śnie na pewno nie płakałam.

 

 

Będę wdzięczna za pomoc, bo różne dziwne rzeczy mi się ostatnio śnią, ale nic nie wzbudziło tylu emocji, co ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za brak słów kluczowych, ale nie umiem ich chyba wybrać. Miałam wrażenie, że w tym śnie ważniejsze były odczuwane uczucia, czyli początkowo spokój, zadowolenie, a później niepokój, nieszczęście, ból fizyczny, rozczarowanie i taka, hmm, rodzicielska rozpacz (nie mam dzieci), niż sceneria.

Ale jeśli można w jakiś sposób wyedytować tytuł, to stawiam na: związek, bolesne małżeństwo, gwałt, duszenie, ból brzucha, psy, teatr.

Jeśli moderatorzy mogą to zrobić, będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...