Jump to content
kasica88

Nietypowe symbole

Recommended Posts

kasica88

Byłam w jakimś nieznanym pomieszczeniu widziałam na stole szklankę krwi za nią duży krzyż z Chrystusem za tym był trup w worku foliowym widziałam jak ktoś ten worek czymś smarował obok mnie kręcił się nieznany mi chłopak. Wcześniej widziałam jakąś trumnę była pusta, ludzie pytali gdzie są kości, ale ja te kości w tym śnie widziałam, wiem też że albo ja albo ktoś inny chciał do tych kości doprowadzić. Potem jechałam busem, bałam się że przegapię swój przystanek i tak się właśnie stało obok mnie siedział jakiś chłopak, który złapał mnie za rękę czułam podniecenie. Wysiadłam z busa i widziałam mojego kolegę z liceum mówił o naszym znajomym ja chciałam się odezwać ale tego nie zrobiłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sephira
Byłam w jakimś nieznanym pomieszczeniu widziałam na stole szklankę krwi za nią duży krzyż z Chrystusem za tym był trup w worku foliowym widziałam jak ktoś ten worek czymś smarował obok mnie kręcił się nieznany mi chłopak. Wcześniej widziałam jakąś trumnę była pusta, ludzie pytali gdzie są kości, ale ja te kości w tym śnie widziałam, wiem też że albo ja albo ktoś inny chciał do tych kości doprowadzić.

Sen ukazuje to jaka jesteś w stosunku do innych. Szklanka krwi na stole i krucyfiks są symbolami ofiarności, troski o bliskie Ci osoby.

Worek z nieboszczykiem może wskazywać, że taka Twoja postawa ma związek z jakimiś wyrzutami sumienia, błędami, porażkami z przeszłości, które próbujesz ukryć.

Te kości, które Ty widzisz, a inni ich szukają również mogą wskazywać na jakieś tajemnice z przeszłości, których wolałabyś nie ujawniać.

 

Potem jechałam busem, bałam się że przegapię swój przystanek i tak się właśnie stało obok mnie siedział jakiś chłopak, który złapał mnie za rękę czułam podniecenie. Wysiadłam z busa i widziałam mojego kolegę z liceum mówił o naszym znajomym ja chciałam się odezwać ale tego nie zrobiłam.

Ten fragment traktuje dosłownie o tym, że masz tendencje do przegapiana życiowych okazji, co wynika głównie z braku pewności siebie. Bywa, że masz coś do powiedzenia, ale milczysz. Jesteś nieśmiała co głównie odbija się na Twoim życiu towarzyskim.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...