Skocz do zawartości

wypadające zęby


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Mojemu chłopakowi przyśniło się iż wypadają mu zęby.... i było to bardzo bolesne, później się obudził.

 

Mam obawy bo wiadomo co taki sen zwiastuje... ale... potrzebuję waszej opinii i odczć na ten temat bo biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z jego życia to sen mógł oznaczać bolesne zmiany w jego życiu, podobnie jak karta Śmierci w Tarocie. Całkiem niedawno rozstał się z kobietą z którą był w związku przez 7 lat. Żyli razem w mieszkaniu które on wyremontował i włożył w nie sporo pracy,czasu i pieniędzy. Jest bardzo wrażliwy i delikatny, a jego ex wyśmiewała się z niego przy kolegach, czuł się poniżany i wykorzystywany a kiedy zdecydował się zakończyć związek to koledzy, rodzina i znajomi się od niego odwrócili. Do tego dochodzi jeszcze wiele innych problemów, kłótnie z rodzicami, brak swojego kąta/miejsca i poczucie winy i obawy że go zostawie.

 

Proszę o jakieś przemyślenia, pomoc w interpretacji snu, więcej szczegółów chłopak nie jest w stanie sobie przypomnieć

Edytowane przez paulinqa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Zaczepiając się o smutne doświadczenia z ex-dziewczyną, to może to oznaczać, że dziewczyna da jeszcze o sobie znać w nieprzyjemny sposób. Spróbuje mu odebrać coś jeszcze, jeszcze raz może mu zechcieć nawredzić w życiu.

Natomiast ja mimo wszystko uważałabym na zdrowie - u mnie w rodzinie zęby (albo siano ;) ) we śnie to niestety znak poważniejszych problemów zdrowotnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

to by się zgadzało co napisałaś! mój mężczyzna ma jeszcze wszystkie swoje rzeczy w mieszkaniu które niestety mieści się w domu jej rodziców.... i z tego co wiem już są problemy z oddaniem jego rzeczy... najpierw probowala go brać na litośc a teraz robi na złość

Edytowane przez paulinqa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Ojojoj..to kiepsko, szkoda, że nie pamięta czegoś więcej ze snu, poza zębami, może wtedy można byłoby powiedzieć jeszcze coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

nic więcej, ja mam przeczucie że to bardziej jego podświadomość "wyszła" w tym śnie... obym miała rację... jeżeli będzie inaczej i okaze sie ze sen zwiastował coś gorszego to na pewno zweryfikuję, dziękuje za pomoc potrzebowałam tych słów, mój partner również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Też brałam pod uwagę, że to po prostu umysł przerabia przez ten sen sam fakt bolesnego rozstania z tą niewiastą...i to byłaby najlepsza opcja. Trzymam kciuki za jak najpozytywniejsze rozwiązanie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...