Jump to content
karinamora

Gdzie pracujecie i co robicie ?

Recommended Posts

karinamora

Chciałem zacząć wątek czegoś co może nie kojarzy się miło, ale bez tego ciężko. Praca. Jako SPAM jestem również pracodawcą i codziennie walczę o równowagę miedzy zadowoleniem pracownika z pracy i moim z wydajności.

A Wy gdzie pracujecie i jak z Waszym zadowoleniem ?

Edited by Ciastko08

misige

Hej. Ja pracuję w przedszkolu z dziećmi, które mają jakieś dysfunkcje. Praca świetna, dzieciaki wspaniałe, a atmosfera i dyrekcje...to zupełnie inna bajka.

Mrleonila70
Hej. Ja pracuję w przedszkolu z dziećmi, które mają jakieś dysfunkcje. Praca świetna, dzieciaki wspaniałe, a atmosfera i dyrekcje...to zupełnie inna bajka.

ja pracuję jako sekretarka, ale zawsze chciałam być przedszolanką

misige
ja pracuję jako sekretarka, ale zawsze chciałam być przedszolanką

Przedszkolanka :) Tylko nie mów tak głośno przy paniach powyżej 40-tki, które nienawidzą tego określenia i niestety preferują formę, nie treść ;) Zawsze na mnie krzyczą i chóralnie obwieszczają, że są nauczycielkami wychowania przedszkolnego :) Jeśli o mnie chodzi-przedszkolanka brzmi fajnie i krótko. Hmm, nie mam pojęcia jak ciekawa jest praca sekretarki i czy płacą przyzwoicie,ale moja jest fajna i są dzieciaki...o nich mogłabym godzinami :)

jetta85

Kurcze masz fajną pracę. A powiedz jak sobie radzisz z takimi dziećmi?

Megasheila70

Podziwiam takich ludzi jak Ty, na prawdę:)

della2192
Kurcze masz fajną pracę. A powiedz jak sobie radzisz z takimi dziećmi?

Też chciałabym pracować z takimi dziećmi jest to wyzwanie ale i wielka radość

misige
Też chciałabym pracować z takimi dziećmi jest to wyzwanie ale i wielka radość

Hmm, podobno pedagogika to jeden z najłatwiejszych kierunków, które można studiować. Może być też psychologia albo integracja sensoryczna...możliwości jest mnóstwo. Dlaczego nie spróbujesz?

OneTonita75

Ja prowadzę własną firmę. Jestem właścicielką salonu kosmetycznego, trochę stylizowanego na SPA, bo można też wziąć masaże i kąpiele. Na razie się rozkręcamy, to dopiero początki, więc klientek niewiele, a doświadczenie biznesowe zerowe, ale powoli myślę, że będziemy przyspieszać ;)

Alonso2152

ja pracuję w sklepie odzieżowy, ale poszukuję sobie innej pracy, bo niestety nie jest to moja praca marzeń, chciałabym robić coś bardziej ambitnego, w czym będę się czuła bardziej spełniona, wiem, że to dziwne, ale coś co będę na prawdę lubiła, mam nadzieję, że znajdę

Alexandraxxx78

Ja pracuję jako mechanik samochodowy w jednym ze szczecińskich warsztatów, bardzo lubię swoją pracę, bo od zawsze interesowały mnie samochody, lubiłem oglądać to co autka kryją pod maską, także dla mnie jest to wymarzona praca, kasa jest z tego niezła

KIYOKO93

Obecnie cierpię katusze na bezrobociu pobierając zasiłek, ale suzkam aktywnie nowej pracy. Poprzednio pracowałam w branży logistycznej, niestety redukcja etatów oraz brak możliwości rozwoju i awansu spowodowały, że pożegnałam się z tą pracą i bez żalu

Kim_Mitani

Ja pracuje w Tesco. Nie mam określonego stanowiska :D Robię to co akurat trzeba zrobić

Niemożliwa

Witajcie :)

A ja uważam, że to wcale nie jest dziwne, że się szuka lepszej pracy, takiej, która pozwala człowiekowi się spełniać być szczęśliwym!

Sama pracuję w firmie i przyznam, że bardzo lubię tam pracować, nauczanie i tłumaczenie jest czymś co po prostu daje mi satysfakcję. Niemniej zanim się tam dostałam też pracowałam w nieco innej, mniej 'ambitnej' branży. Niewielu z nas zaczyna od razu z wielkim przytupem, trzeba się wspinać ;)

Edited by Czarownica
reklama

Kalinda88

Ja pracuje generalnie w księgowości :/

Edited by Czarownica
reklama

Varinn

Zajmuję się hipnozą, a dokładniej regresjami do życia między życiamii poprzednich wcieleń (ci, którzy czytali książki Michaela Newtona i tym podobne, to zapewne będą wiedzieć o co chodzi), a także reinkarnacyjną (cofanie do poprzednich wcieleń, jak i progresja do przyszłych, przyszłości w obecnym etc).

Edited by arkenas

Wiedziem

Prawie policjant póki co (w opinii mojego syna przynajmniej). Drugie życiowe zajęcie to rycerka. A trzecie to wodzenie za wz93 (no nie wyszło na kosmiczny plus, ale taki typ).

kubono

Ja pracuje w biurze, w urzedzie miasta w swoim mieście, nic ciekawego ;d

tamitta

Praca biurowa, 8 godzin naparzania w klawiaturę. Ale jest spoko :)

Giko

Pracuje w prywatnej firmie zwiazanej ze swiadczeniem uslug :) mozna powiedziec ze mam prace biurowa :)

paulina468

Jestem programistą ale to takie nudy...

Perdo

Hmm, jak do tej pory moja praca była związana z obróbką metali- spawanie, montaż konstrukcji, podbudowy metalowe protez, na własną rękę jakieś kowalstwo, obecnie obrabiarki CNC.

Z zainteresowań-głównie giełda, inwestowanie i na własną rękę dokształcam się ekonomicznie. Ale marzy mi się jakaś własna firma, nie wiem jeszcze tylko czym by się miała zajmować :P

Luna28

Jestem recepcjonistka w 4* hotelu- SPAM, praca wymagajaca i meczaca ale ja lubie nie narzekam.Pieniazki za wykonywana prace tez sa dobre wiec nie moge narzekac.

Edited by Ismer

pbird

A ja żyję z ludzkich słabości i chyba już niewiele jest w stanie mnie zadziwić. Praca odpowiedzialna i czasami ma się wszystkiego dość, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o młode osoby, albo młode osoby które odeszły, bo nie poradziły sobie z życiem. Smutne. Ale mam też fajne hobby i współpracuję z fajnymi ludźmi. To czasem bardzo pomaga i łatwiej wziąć się w garść.