Jump to content
Boreas

Przełykanie śliny

Recommended Posts

Boreas

Może to zabrzmi śmiesznie, ale mam problem podczas próby wywołania LD metodą WILD. Nie mogę się powstrzymać od przełykania śliny. Macie jakiś sposób, żeby o tym zapomnieć podczas WILD. :icon_smile: Proszę się nie śmiać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kobalt60

Zabrzmi to dziwnie, ale zwyczajnie nie mysl o tym przełykaniu śliny.

 

Z początku wydać się to może *****ną poradą, ale przyjdzie Ci to wraz z praktyką. Najprawdopodobniej wtedy przelykanie sliny zostanie zastapione czyms innym, np wymuszona obserwacja jakiegos miejsca ciala, ktore bedzie sie napinac i oddciagac Twoja uwage. Jednak wraz z wprawa treningowa powinny takie rzeczy ustepowac ;)

Edited by Kobalt60

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czarownica

Trzeba być wyluzowanym... Pamiętam jak kilka lat temu miałam pierwsze próby OOBE i w momencie gdy zaczęłam 'wychodzić', to tak bardzo się zaskoczyłam, że moje ciało zachłysnęło się śliną i miałam straszną schizę, że przecież muszę wrócić. Tak się wtedy wystraszyłam, że mnie zblokowało na jakiś czas :lol: Im bardziej będziesz się koncntrował na takich rzeczach, tym mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia. Musisz to po prostu olać, wtedy wyjdzie i LD i oobe i co tam chcesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...