Skocz do zawartości

msza, dzieci wybrane przez Boga, dziwna posta� i zachowania - pro�ba o interpretacj�


Paula Laura Milczanowska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miaĹam dzisiaj wyjÄtkowo przejmujÄcy mnie sen, a mianowicie dziwne i straszne wydarzenie w koĹciele. Postaram opisaÄ siÄ wszystko najdokĹadniej jak umiem. Dziwne jest jeszcze to, Ĺźe w jednÄ noc ĹniĹy mi siÄ 4 sny, ale chce skupiÄ siÄ tylko na tym jednym, chociaĹź nie wiem czy tamte mogÄ mieÄ coĹ wspĂłlnego. WiÄc jechaĹam skuterem do miasta (droga byĹa taka sama), ale prawie przy celu na drodze staĹy motocykle policyjne, te czarne duĹźe samochody w stylu limuzyny itp. W tedy zaczÄĹam siÄ juĹź baÄ, bo myĹlaĹam, Ĺźe policja mnie moĹźe zatrzymaÄ, a nie miaĹam kart motorowerowej. Ale udaĹo mi siÄ przejechaÄ. NadszedĹ wieczĂłr. Mama z ciociÄ i siostrÄ staĹy przed koĹcioĹem. Po prawej stronie koĹcioĹa miaĹyĹmy taki domek letniskowy wiÄc zaprowadziĹy mnie do niego, Ĺźebym zaprowadziĹa skuter. I teraz zaczyna siÄ szok. WejĹcie do koĹcioĹa byĹo zrobione jak dla gwiazd, Ĺźe zwykĹa osoba nie mogĹa wejĹÄ jako pierwsza. Ale ja jakoĹ przemykaĹam siÄ wĹrĂłd tych ludzi. Tutaj jakby sen mi siÄ urwaĹ, bo nagle znalazĹam siÄ w koĹciele z ciociÄ ( siedziaĹyĹmy w innych Ĺawkach). Mama z siostrÄ zostaĹy na zewnÄtrz. Gdy byĹyĹmy w tym koĹciele z wieczoru na dworzu zrobiĹo siÄ jasno i sĹonecznie. Najpierw nie na oĹtarzu, ale jakby na takiej malutkiej scenie zaczÄĹa przemawiaÄ kobieta. ByĹa Ĺadna, z prostÄ grzywkÄ, ale za to tak dziwnie ubrana. MiaĹa bufiastÄ czarnÄ sukienkÄ po kolana, ta sukienka byĹa takim nieĹadem. A na plecach miaĹa pelerynÄ z poĹÄczonych krzyĹźy. MiaĹa coĹ jeszcze na gĹowie, ale nie wiem chyba teĹź takie 3 krzyĹźe( poĹrodku najwiÄkszy). ZaczÄĹa coĹ mĂłwiÄ, normalnie, ale nie jestem w stanie przypomnieÄ sobie co. Nagle weszĹa moja mama i byĹa podobnie ubrana do niej tylko miaĹa niebieskÄ sukienkÄ i zĹote krzyĹźe i zaczÄĹy coĹ mĂłwiÄ. Ta kobieta na scenie coĹ mĂłwiĹa do mamy, Ĺźe dobrze, Ĺźe jest tak ubrana i znowu pokazywaĹa 3 palce. Gdy ona skoĹczyĹa, a mama wyszĹa z koĹcioĹa zaczÄĹ przemawiaÄ ksiÄdz. PowiedziaĹ, Ĺźe ta msza jest dla .......... ( i tu wĹaĹnie nie wiem, bo to sĹowo mi uciekĹo), ale moĹźna pow, Ĺźe dla dzieci wybranych przez Boga, bo jakby na nich BĂłg pokazywaĹ, Ĺźe istnieje. PowiedziaĹ jeszcze, Ĺźe to jest dla nich bardzo waĹźne wydarzenie. Po czym zaczÄĹ je przedstawiaÄ i one zaczÄĹy wychodziÄ. Nie byĹy dziwne, ale jedna dziewczyna miaĹa jakby takÄ zmarszczkÄ po lewej stronie twarzy i jÄ zapamiÄtaĹam oraz rzuciĹ mi siÄ w oko jakiĹ chĹopak. Moja ciocia jest bardzo wierzÄca i przebrali jÄ w taki strĂłj jak majÄ ksiÄĹźa, ona modliĹa siÄ z nimi. Gdy jakieĹ dziecko zaczÄĹo wychodziÄ to oni przemieszczali siÄ z Ĺawki do Ĺawki. WiÄc musiaĹam ich przepuszczaÄ. I nagle ten jeden chĹopiec ktĂłry wyszedĹ siadĹ do tej Ĺawki co ja. OdwrĂłciĹam siÄ do niego i zamiast prawego oka miaĹ plamÄ krwi, jakby ktoĹ mu je wydĹubaĹ. OdwrĂłciĹam siÄ 2 raz i juĹź oko miaĹ z powrotem. Wszyscy ludzie to widzieli, bo byĹ taki okrzyk wow. Ja peĹna strachu chciaĹam z tam tond wychodziÄ, ale siÄ baĹam, a gdy juĹź wyszĹam szĹa dziewczynka. SiadĹam bokiem do oĹtarza i jeden z ksiÄĹźy rozwinÄĹ rulon jakiegoĹ materiaĹu. Ona staĹa za mnÄ i mĂłwiĹa: " Daj mi teĹź, daj mi teĹź". Ja baĹam siÄ do niej odwrĂłciÄ i jej to daÄ, ale ona nagle zaczÄĹa siÄ w to zawijaÄ tarzajÄc po podĹodze. Dla niej wszystko byĹo ok, bo siÄ ĹmiaĹa, ale po chwili zaczÄĹa siÄ dusiÄ. Ci kapĹani z mojÄ ciociÄ zaczÄli jÄ rozwijaÄ. WidziaĹam jej zielone oczy, duĹźe zielone oczy... Moja ciocia do niej: " Nie bĂłj siÄ sĹoneczko anioĹ ciÄ obroni". Dziewczynka odpowiedziaĹa: " BĂłg". Moja ciocia rzekĹa na to" BĂłg ciÄ wysĹucha". MĂłwiĹa to w poĹpiechu jakby sama juĹź chciaĹa uciec. Ja uciekĹam z koĹcioĹa. WziÄĹam mamÄ za rÄkÄ i poszĹyĹmy. PomoĹźecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne limuzyny to diabły,wszelkie niebezpieczeństwo, kontakt z własną nieświadomością,

obawa przed nieznanym w naszm życiu.skuter- miła wycieczka, pielgrzymka.

policja - przestroga przed złymi uczynkami poza prawem, podświadomość wzywa do przestrzegania

prawa i nie przekraczania granic przywoitosci, może cos ci popsuć dobry humor.

mama -symbol płodności, jeżeli śni się żadko to masz z nią dobre stosunki w innym razie

brak ci samodzielnosci.ciotka-zjazd rodzinny, mozesz otrzymać prezent.

siostra- odzwierciedlenie ciebie samej twój cień, bedziesz cieszyć się zdrowiem.

kościół - symbol ofiary szczęścia lub jego poświęcenie,dojżałość psychiczna, rozwój umysłowy i

duchowy,zostaniesz powstrzymana od niesprawiedliwego uczynku, twoje proźby zostaną wysłuchane.

Domem jesteś ty.Wnętrze domu przedstawia twoje wnętrze. Jego zewnętrze – to,

w jaki sposób przedstawiasz się innym, ile im pokazujesz i co.

Okna domu, to twoja otwartość na świat. Twoje postrzeganie świata.

Ściany domu są tym, na czym opierasz swoje życie.ludzie - zatroszcz się o swoją przyszłość,

możesz przeżyć wypadek, przez co bedziesz mieć troski.

wieczór - będziesz mieć potrzebę odpoczynku, kłopoty szybko się skończa.

dzień - wielka radość w pewnym etapie twojego życia.kobieta ładna - drobne niesnaski, choroba,

a po niej dobre dni.czarna sukienka - masz nie zrealizowane potrzeby seksualne.

peleryna - zostaniesz oszukana przez kogoś zaufanego.krzyże - podejmiesz dobrą decyzję ale zanim to

nastąpi czeka cię cierpienie i obmowa.3 palce - Ręce to jeden z najważniejszych dla naszej sfery

emocjonalnej symboli, który m.in. odzwierciedla boską obecność w naszym życiu, błogosławieństwo Boga i

jego ojcowską dobroć oraz władzę. Już starożytni Grecy uważali, że ręka boska ma moc uzdrawiającą,

tworzącą i niszczącą, podobnie myśleli też chrześcijanie. Podanie komuś dłoni to symbol gestu przyjaźni,

zgody, pomocy. Przyjmuje się też, że prawa dłoń to symbol mocy, powagi, władzy, szczęścia, rozkoszy oraz

energii męskiej, z kolei lewa dłoń to strona serca, świat doczesny wraz ze wszystkimi jego pokusami,

magią, moc oraz energia żeńska. Warto też pamiętać, że dłonie to namacalna metafora naszej kreatywności,

działalności i niezależności.ksiądz-Kapłan może być spowiednikiem, powiernikiem tajemnic.przyda nam się

jakaś porządna rada.Obraz księdza może łączyć się z poczuciem winy i odczuciem, że się "grzeszy".

dzieci - troski, przeszkody.sutanna - nieposłuszeństwo.modlitwa - wewnętrzna dysharmonia.

krew - Bardzo wiele znaczeń, także seksualne. Krew wiąże się ogólnie z żywnością, siłą fizyczną i świadomością ciała,

które to cechy umożliwiają prowadzenie aktywnego życia. Ponadto mogą się w ten sposób wyrażać relacje międzyludzkie,

lęki i zahamowania.Martwisz się o kogoś a powinnaś uporządkować własne życie.

oczy niepokój wewnętrzny, zajęcie się własną osobą, ostrożna musisz być w interesach.

ucieczka-Strach.Elementy często pojawiające się w snach o ucieczce:Drzwi – drzwi są możliwościami wyjścia z problemowej sytuacji –

to dobrze, że się pojawiają.Są zamknięte? To dlatego, że nie dostaniesz nic za darmo – będziesz musiał pogłówkować,

by znaleźć rozwiązanie. Otwarte na oścież, ale coś ci nie pozwala przez nie przejść?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...