Skocz do zawartości

jak wspomóc miłość magią ?


Tamafune

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przepraszam jeżeli mój temat nie pasuje do wątku ,ale nie wiedziałam gdzie go założyć, jestem tu nowa i kompletnie zielona jeśli chodzi o magię i proszę was o pomoc.

Moi rodzice nigdy nie mieli szczególnie udanego związku , ale nie było też jakoś szczególnie źle , moja mama miała od zawsze wredny charakterek, a tato jak i w sumie my nie mogłyśmy znieść jej ględzenia, i w sumie bywały niezłe akcje w domu tak ,że chyba całe 10 pięter słyszało, jednak jakieś 2 lata temu mama dowiedziała się o tym że tato mailuje z jakąś panienką z pracy. Ja osobiście śmiałam się z tego bo nie przypuszczałam ,że ojciec jest do tego zdolny ,ale się wydało i rzeczywiście na jakieś 3 miesiące się nawet wyprowadził , wtedy mówił żeby mama sobie ułożyła życie i takie tam ale potem wrócił jak się panna rozmyśliła a mama jak się zaczęła z kimś spotykać to wielkie problemy. Ostatnio się dowiedziałam ,że mama zgłosiła sprawę na policję i że się boi ojca bo coraz częściej do niej skacze.

Chcę się dowiedzieć czy ludzie kiedy się kiedyś kochali i nie wyobrażali robić ukochanej osobie krzywdy, czy przykrości mogą jeszcze być razem czy jakaś biała magia tu pomoże, czy lepiej pomóc mamie jakimś czarem by sobie na nowo życie ułożyła, bo jak na razie mieszkają razem a do sprawy rozwodowej daleko i nie wiadomo czy ojciec się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Nie wiem czy miłość można tutaj jeszcze wspomóc, bo wygląda jakby ona już daleko odeszła. Na pewno psycholog by najwięcej zdziałał, ale wiadomo nie łatwo jest wysłać rodziców do psychologa. Może warto w takim razie spróbować oczyścić trochę atmosferę. Zapalenie białej szałwii na pewno nie zaszkodzi. Warto w takich sytuacjach oczyścić dom i atmosferę. Może pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...