Skocz do zawartości

pociągi i praca


katarzyna1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie znalazłam nigdzie informacji jak zinterpretować swój sen. Może pomożecie. Odwiedzałam to forum jak była tu Cyganicha. Zawsze pomagała.Ostatni sen był bardzo dziwny i ciągle o nim myślę, nie potrafię sama go zinterpretować. Jechałam pociągiem z dziećmi. Nagle uświadomiłam sobie że to ostatnia stacja i muszę wysiąść. Dzieci są już na peronie a ja zbieram nasze rzeczy, jakieś książki, ubrania. W przedziale mam szafki i półki jak w jakimś mieszkaniu, więc pakuję nasze rzeczy do toreb, worków. Dużo tego. Wysiadłam. Orientuję się wreszcie że peron jest moją halą w której pracuję. To znaczy że dobrze dojechałam. Idę na stołówkę, kolega z pracy je robaki w sosie. Próbuję, paskudne. Obudziłam się wymiotując. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

czekają Cię może jakieś zmiany w pracy albo myślisz, aby się przenieść gdzieś indziej?

 

ja bym zinterpretowała to tak:

- dzieci - to Twoje doświadczenia, które udało Ci się zebrać w ciągu ostatnich lat

- książki - reprezentują wiedzę

- ubrania - dobytek materialny

- wysiadłaś na odpowiedniej stacji, a więc dotarłaś lub dotrzesz do właściwego celu

- robaki w sosie kolegi i kosztowanie ich - czy coś Ci się w Twojej obecnej pracy nie podoba? Albo uważasz, że ktoś nie dostał czegoś lepszego? Może jest nierówne traktowanie? Pamiętasz może czy znajomemu ze snu smakowało danie?

 

O czymkolwiek myślisz na jawie, dasz radę. Masz doświadczenie, wiedzę, osiągnęłaś nie jeden cel w życiu. Bądź jednak ostrożna i nie pozwól sobie wcisnąć byle czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochhh to by się zgadzało. Mam koszmarną teściową z którą mieszkam, chcemy z mężem i dziećmi wyprowadzić się. Czekam na odpowiedź z banku w którym staramy się o kredyt na remont mieszkania które dostałam od brata 200 km dalej. Czyli pozytywny sen, a znajomemu smakowało, właśnie on remontuje mieszkanie i on poradził mi żeby zrobić tak samo tylko że on nie musiał zaciągać kredytu. Dziękuję Ci Euterpe. A powiedz mi jeszcze, czy to możliwe żeby mój 6 letni syn pamiętał swoje sny wszystkie tak jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe
A powiedz mi jeszcze, czy to możliwe żeby mój 6 letni syn pamiętał swoje sny wszystkie tak jak ja?

tak, jest to możliwe :) Ja jeszcze pamiętam swój pierwszy koszmar, który mi się przyśnił mając około siedmiu lat.

 

Skoro koledze smakowały robaki, a Tobie nie, może to znaczyć, że coś nie do końca będzie Ci odpowiadać - możecie mieć różny gust (mam tu też na myśli zaciąganie kredytu). Sprawdziłaś to mieszkanie, otoczenie?

 

Jak dla mnie osiągniesz swój cel, ale coś jednak może do końca nie grać. Wieżę, że jesteś mądrą osobą i dasz sobie ze wszystkim radę. Nie daj się przeciwnością! :)

 

 

Aha, te dzieci ze snu w takim razie mogą po prostu oznaczać Twoje własne dzieci, które masz w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...