Skocz do zawartości

pęknięty ekran telefonu, kolega ze studiów, nowy telefon


pendrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, śniło mi się dzisiaj że przyjechał do mnie kolega ze studiów. Niedawno i ja i on kupilismy sobie nowe smartfony. W tym śnie on przyjechał do mnie aby się nim pochwalić i zobaczyć moje nowe cacko. Mój telefon działał w tym śnie bez zarzutu lecz miał pęknięty ekran, po tym jak wypadł mi z rąk ( wypadł mi z rąk na prawde wieczorem zanim poszedlem spć ) pamiętam tylko że ten kolega śmiał się ze mnie że ledwo co kupiłem nowy telefon a juz musze go naprawiac albo ze juz mam go popsutego chociaz on działał. Pamiętam też ze zastanawialem się ile będzie mnie kosztowała wymiana ekranika. Co może to wszystko oznaczać? bo ostatnimi czasy różne dziwne rzeczy mi się śnią?!?!?!?! Z góry dziękuję za interpretację/ odpowiedź ;p Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości mam popsuty ale inny telefon który przestał działać jakies 3 tygodne temu, a przyśniło mi się ze mam popsuty obecnie używany telefon który kupiłem sobie w zamian za tamten popsuty. To czego moge sie spodziewac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe
w rzeczywistości mam popsuty ale inny telefon który przestał działać jakies 3 tygodne temu, a przyśniło mi się ze mam popsuty obecnie używany telefon który kupiłem sobie w zamian za tamten popsuty. To czego moge sie spodziewac?

 

1 - jeżeli był to sen proroczy to zepsujesz i ten telefon

2 - jeżeli przejmujesz się starym telefonem albo czułeś się do niego przywiązany, to sen mógł pokazać te obawy przekładając obraz na nowy

3 - wszystkie Twoje znajomości układają się dobrze? Może występuje jakiś problem z komunikacją z jakąś osobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za interpretację ;p kamień spadł mi z serca ;d bo zwykłe znaczenia snu o telefonie lekko mnie wystraszyły, mówię o śmierci bliskiej osoby... Jeszcze raz dziękuję ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...