Jump to content
malinowabiedronka

Rodin powraca???

Recommended Posts

malinowabiedronka

słyszeliście coś może o tym, że RODIN powraca??? wiem, że 11 września ale GDZIE będzie można go zobaczyć???

Czarownica

Zaraz się zapewne w odpowiedzi objawi jakiś super link z reklamą w sam raz na powitalnego bana :czarodziej:

malinowabiedronka

może i grubasek ale z kart dobrze wróży :) a dawno nic o nim słychać nie było więc fajnie było by dowiedziec się czegoś więcej na ten temat :) no właśnie Cornelio zasmucę Cię ale żadnych linków nie mam :(

Sarah2020

Co to w ogóle za gość? Ten Rodin czy jak mu tam

malinowabiedronka

Rodin to wróżbita :) stawia karty tarota i ma świetną sprawdzalność (przyjamniej jeżeli chodzi o moje doświadczenia) Występował kilka lat w telewizji i jakiś czas temu znikł :( no a teraz już widzę pojawiły się zdjęcia na jego starych stronach i na fcb więc wszystko wskazuje na to, że powraca :) Chyba nie moge tutaj wstawiać linków bo zaraz mnie posądzą o reklamowanie czegoś...

Ciastko08
Rodin to wróżbita :) stawia karty tarota i ma świetną sprawdzalność (przyjamniej jeżeli chodzi o moje doświadczenia) Występował kilka lat w telewizji i jakiś czas temu znikł :( no a teraz już widzę pojawiły się zdjęcia na jego starych stronach i na fcb więc wszystko wskazuje na to, że powraca :) Chyba nie moge tutaj wstawiać linków bo zaraz mnie posądzą o reklamowanie czegoś...

Taki jest regulamin. Lubisz Rodina, według Ciebie to super, ekstra fantastyczny wróżbita - ok, nie ma sprawy. Ale obejdzie się bez linków.

malinowabiedronka

można go oglądać na jego stronach internetowych :) narazie to chyba próby są ale leci na żywo :) wpiszcie sobie magiatv rodin rodintv i dodajcie .pl do każdej z domen ;) ;p będziecie mili jego stronke :) przejedźcie na dół i wciśnijcie play :)

malinowabiedronka

Coś czuje że reklama

a ja czuje że coś ci się z tyłu snuje. Ban.

Czarownica

Pozdrawiamy Rodina i żegnamy biedronkę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...