Jump to content

seks, orgia, starsza kobieta, sypialnia, kuchnia

pendrak
 Share

Recommended Posts

Dziś śniło mi się że uprawiałem seks ze starszą od siebie kobietą. Na początku w tym śnie ktoś nam przeszkadzał żeby to robić ale w końcu się udało. Mieliśmy do tego chyba 3 podejścia aż w końcu się udało. Kochaliśmy się chyba w jej domu w jej sypialni chociaż nie jestem pewien gdzie ani u kogo to było a sypialnia znajdowała się obok kuchni. Gdy było już po wszystkim wyszedłem ale nie wiem po co ani na jak długo a gdy wróciłem to ona ta kobieta z którą się kochałem uprawiała seks z kilkoma mężczyznami a dokładnie jak wszedłem ujrzałem jak ona uprawia miłość francuską z jednym z nich, innym z tych mężczyzn był mój kolega ze studiów który siedział obok i na to wszystko patrzył, wszyscy byliśmy nadzy,z tym kolegą ze studiów rozmawiam regularnie ale nie widziałem już go prawie 3 miesiące. Pamiętam tylko że uśmiechał się do mnie i się obudziłem. Pamiętam też ze w tym śnie zanim zaczęliśmy się kochać byliśmy na dworze i ona powiedziała mi że mnie pożąda i jestem dla niej atrakcyjny. Jest ona starsza ode mnie jakieś 18 lat. Mieszkam na wsi i jest to właścicielka sklepu który znajduje się w tej wsi. Dla mnie młodego chłopaka jest ona obiektem pożądania chociaż jest szczęśliwą matką i żoną. Mam 22 lata. Nie mam dziewczyny, jestem sam.

Guest Euterpe

nie martw się, to tylko seksualne, nocne fantazje :)

Takie sny możesz mieć nawet będąc w związku z kimś innym. Zwyczajnie podświadomość Ci mówi, że pożądasz tej osoby i tyle.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Purple90
      By Purple90
      Śniło mi się, że całowałem się z dziewczyną dużo młodszą od siebie, którą widziałem już kiedyś we śnie, dawno temu.

Powiedziała mi, że seks popsuje to co między nami jest.

Co znaczy ten sen?
    • mikisz
      By mikisz
      Witajcie, miałem dzisiaj dwa dziwne sny i nie wiem za bardzo jak je rozumieć. Po obudzeniu aż do teraz (a to już przeszło z 3 godziny) czuję lekki niepokój, takie zdezorientowanie.

Pierwszy sen był prosty, widziałem dosyć intymną scenę ze mną i murzynką o imieniu Naomi w roli głównej, na wszystkim przyłapała mnie siostra która była zła, że zdradzam swoją dziewczynę. Zakrywałem Naomi pościelą, i tak właściwie nic wielkiego się nie wydarzyło później - po obudzeniu jednak byłem strasznie zdezorientowany, ale ciężko powiedzieć, żeby ten sen mi się nie podobał. W drugim śnie (tej samej nocy, zaraz po tym pierwszym) widziałem film z dziewczyną która prawdopodobnie chodzi do mnie do szkoły (często ją widuję w tych godzinach obok szkoły, ale to spora szkoła i pewności nie mam, nie mogę jej też znaleźć) - najprościej opisałbym to jako idealne love story, widziałem ją (i głównie tylko ją) w różnych sytuacjach, czułem mocny pociąg do niej oraz miałem świadomość zdrady, bardzo przytłaczającą świadomość.

Wiem, że sen raczej nie sugeruje, że zdradzę swoją dziewczynę, ale spodziewam się czegoś złego (takie mam odczucia).

Wielkie dzięki za pomoc
    • sometimeshorny
      By sometimeshorny
      Cześć, jestem tu pierwszy raz, bo znalazłam w internecie, że możecie wytłumaczyć moje sny. A więc przejdę do rzeczy.
      Często zdarzają mi się sny, w których to chodzę po mieście czy miejscach w których nigdy nie byłam, całkiem odważnie, naturalnie, bez przeszkód, rozmawiam ze znajomymi czy nieznajomymi i nagle orientuję się, że jestem zupełnie naga. Ogarnia mnie wstyd, chce się ukryć. Z tego co przeczytałam w internetowych sennikach ufam tylko jednemu - okres dojrzewania, zmian. Ale obawiam się że ma to inne podłoże. Mam ciężkie wspomnienia z dzieciństwa i zastanawiam się czy nie poradzić się w tym przypadku porady psychologa.
      Ale to nie wszystko. Raz śniło mi się że całkowicie obcy mi mężczyzna uprawiał ze mną seks. Było to tak realistyczne, że miałam wrażenie iż dzieje się to na jawie, ponieważ miałam tak g ł ę b o k i e odczucia. Co ciekawe seksu nigdy z nikim nie uprawiałam mimo kilkudziesięciu, a nawet kilkuset orgazmów. Z jednej strony się broniłam a z drugiej namiętnie uczestniczyłam w stosunku. I znów jest to dla mnie wielką zagadką, ponieważ odpowiedzi z senników mnie nie satysfakcjonują. Jestem bardzo rozważną, spokojną, wrażliwą i ułożoną osobą, a przynajmniej wszyscy (z wyjątkiem kilku osob) tak uważają. Mam też drugą, wiecznie napaloną stronę. Nie ma to za to żadnego odbicia w moim życiu, bo duszę to w sobie i nie mam się z kim moimi fantazjami dzielić.
      Może nie są to typowe sny do wyjaśnienia, a to nie jest forum psylogiczne na którym mogę się po prostu wygadać, ale z góry dzięki za jakikolwiek odzew.
      ~J.
    • maje
      By maje
      Hej
      Miałem dziś dwa sny, pierwszy był bardzo krótki a mianowicie śniło mi się, że moja mama z chłopakiem szli do sklepu a ja zostałem w domu sam z babcią (ogólnie to ta babcia żyje tylko mieszka 400 km od mojego miasta), oni już wyszli z domu a ja z babcia siedzieliśmy na górze nagle ktoś na dole wybił cegła szybę, ale na szczęście mama z chłopakiem się wrócili bo czegoś zapomnieli w tym czasie złodzieje przestraszyli się i uciekli (nie jestem pewny czy złodzieje czy jeden złodziej). Drugi sen był dziwniejszy śniło mi się że wszyscy siedzieliśmy na gorze każdy w osobnym pokoju bylo to bardzo realistyczne ja siedzialem u siebie nagle zglodnialem i zszedlem na dół w kuchni stała jaką kobieta której wczesniej nie widziałem ale myślałem że to koleżanka mojej mamy robiła cos tam w mikrofalówce a ja usiadłem przy stole i czekałem aż skończy w pewnym momencie tak jakby połozyła sie na blacie podszedłem do niej i zapytalem czy wszystko jest w porządku a ona zlapala sie mnie za szyję i tak polożyla mi sie na ramieniu a potem zmarła ja z całych sił krzyczałem pomocy żeby zeszli z góry podbieglem do schodów a oni zbiegli (mama chlopak i babcia) poszliśmy do kuchni ale nikogo już tam nie było, powiedziałem im co się stało mama z chłopakiem dziwnie sie na mnie spojrzeli i wrócili do góry a babci została ze mną powiedziała mi że niedawno miałem umrzeć ale przeżyłem i teraz bedą mi sie zdarzać takie wlaśnie sytuacje poszliśmy razem do góry każdy do swojego pokoju. Wszedlem normalnie jak zwykle polożyłem sie na łóżku i odpaliłem komputer wszedłem na facebooka i patrze a tam znajomi dostępni na czasie mój dziadek który zmarł 2 lata temu tez był, przestraszyłem sie i poszedłem do babci a ona rozmawiała ze mną dość niewyraźnie a w tym samym czasie grała w rosyjską ruletkę( nigdy nie widziałem żeby w cos grała) i jeszcze układała chyba tarota nie wiem co to bylo jakieś karty i wtedy sie obudziłem.
    • anielątko
      By anielątko
      Miałam dwa sny,lecz nie bardzo wiem co one mogą oznaczać,czy w ogóle coś oznaczają?
      W pierwszym byłam na przystanku,wsiadam do autobusu,po chwili słyszę głos ''Po co tam wsiadasz?'' To chyba była moja mama,więc wysiadłam.Byłam taka zdezorientowana,ale zdałam sobie sprawę,że rzeczywiście niepotrzebnie wsiadałam do tego autobusu.
      Następny sen była jakaś droga i dwóch mężczyzn,którzy zaproponowali żebyśmy poszli z nimi,potem zobaczyłam jak uprawiają seks,jedna dziewczyna i potem druga... Mnie tam nie było,nie znam nikogo z tych osób.
      Jakby co przed snem o niczym nie rozmyślałam.
  • Create New...