Skocz do zawartości

modlitwa do archanioła Hanielao


ixia338

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Znamy się z Markiem 6 lat , od jakiegoś czasu zrobił się oziębły i chłodny w stosunku do mnie , nie wiem czym to jest spowodowane, zaznaczam, że mieszkamy od siebie 200 km. Ostatnio go odwiedziłam , był bardzo oziębły ,a w ostatni weekend zakomunikował ,że wyjeżdza do innego miasta na zwiedzanie .Sadziłam , że jak zwykle puści mi smsa lub zadzwoni lecz wyłączył oba telefony , nie dostałam od niego żadnej wiadomości na drugi dzień próbowałam się dodzwonić odrzucił połączenie,stwierdziłam że jest z inną kobietą .Zaczęłam modlitwę do archanioła haniela zaczęłam od niedzieli , czy to coś da, czy mam sobie z nim dać spokój. Zaznaczam że jestem po rozwodzie i on jest wolny. poradźcie coś bo nie mogę dać z moimi uzcuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze odpisał na sms-a lub jesli zadzwoniłam i nie odpowiadał to oddzwonił , a od pewnego czasu zrobił się oschły i nie rozmawialismy juz o naszych sprawach tylko prawie o pracy ,o wszystkim tylko nie o tym co nas łączy ,a wtedy powiedział że wyjeżdża do innego miasta na zwiedzanie , zadzwonił o 18 krótko porozmawialiśmy . zawsze gdy wyjeżdzał to pzred odjazdem zawsze rozmawialiśmy choć na krótko wieczorem a teraz powyłaczał telefony , gdy napisałm smsa nie odpowiedział , gdy zadzwoniłam odrzucił połączenie , myslałam że oddzwoni lecz na próżno , nie oddzwonił , więc napisałm mu smsa że nie będę więcej nękać go telefonami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle stwierdził, że nie pozwoli sie kontrolować , smsa otrzymał raz lub dwa razy dziennie i on dzwonił częściej niż ja , jakie to kontrolowanie , zapominał o moich urodzinach i imieninach a przy mnie dzwonił do byłej partnerki z zyczeniami czułam się upokorzona .nie wiem czy to dobrze .

 

więc co mam zrobić ?????/

 

napisałm równiez że życzę im miłego dnia , na drugi dzień napisął że ja lepiej wiem co i z kim. nie wiem co o tym myslec

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazić sobie, że jesteś na kogoś zła. I co ten ktoś może zrobić, żeby ci przeszło? Kiedy się złościmy, cokolwiek się nam nie powie jest źle, dość palcem kiwnąć i jest źle. Radzę przeczekać aż przejdzie. Bo nagabywanie kogoś kto jest zły tylko go bardziej złości. Idź do kina, na zakupy, odwiedź kogoś, poluzuj i zajmij się sobą. Fryzjer może, albo kosmetyczka. Odwróć swoją uwagę i zobacz, co się dzieje. I nie wpadnij w panikę tylko i nie napadnij go o kobietę, bo od razu masz duży minus, żeś zazdrosna.

Nie ręczę ci, że jest tylko zły, bo nie jestem wszechwiedząca, ale raczej jak się z kimś ukrywa to się nie wyłącza telefonów. No i skoro zwiedza pamiętaj, że i zasięgi są lipne. Sama dzwonię z balkonu, jak jestem u przyjaciółki, bo mi u niej w domu ni diabła, nie działa. Także wiesz :) Zorganziuj sobie coś, co ci sprawi przyjemność i obserwuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówił że jedzie dopiero w sobotę i dlatego chciałam mu życzyć szerokiej drogi,a on wyłączył oba telefony.może jestem zaborcza lecz nie wiem jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bo jak już mu napisałaś, że życzysz IM, to już mu pokazałaś się ze złej strony.

 

Bo to znaczyło: Nie ufam ci.

 

Wyobraź sobie jakbyś się czuła, gdyby ktoś na kim ci zależy powiedział, że ci nie ufa. Prawda, że niefajnie?

 

Teraz tylko znieść konsekwencje i czekać aż mu przejdzie. Czasami nie da się naprawić czegoś tak od razu. Im bardziej będziesz się miotać tym gorzej dla ciebie, to jak wpadaniem w bagno, im bardziej się szarpiesz tym szybciej wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem że żle zrobiłam i nie mam o tym z kim pogadać, lecz zaczynam widzieć jaki błąd popelniam , co mam teraz zrobic, on już od tygodnia się nie odzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam że on wie i ja wiem co znaczy kontrolowanie i jeśli napiszę jednego smsa lub dwa i zatelefonuje to dla ludzi którzy coś do siebie czują to nie ma znaczenia. i napisałam że pozcułam się jak natrętny intruz , a także napisałm że jakby się znał na dobrych manierach to by wiedział, że nie nalezy dzwonić przy mnie do byłej partnerki z zyzceniami , a

o moich urodzinach zapomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu zależy to prędzej czy później zadzwoni. SMS nada się, ale pod warunkiem, że tylko przeprosiny i nic poza tym, żadnych zakamuflowanych oskarżeń, żadnych wymówek, przemyconych sugestii itd.

I zaraz po smsie nie oczekuj, że z miejsca zadzwoni, albo sama zaraz nie dzwoń. Przemyśliwanie spraw sercowych to trudna kwestia i wymaga czasu i spokoju. Oczywiście zależy też, o co poszło orginalnie. Bo jak mówiłam przyczyna musi być jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaboga...wiesz co mu napisałaś naprawdę:

 

on wie i ja wiem co znaczy kontrolowanie - tego ja nie kumam i żaden mężczyzna nie skuma, wychodzisz na histeryczkę w tym punkcie

 

jeśli napiszę jednego smsa lub dwa i zatelefonuje to dla ludzi którzy coś do siebie czują to nie ma znaczenia - tu napisałaś mniej więcej "a ty łajzo nic do mnie nie czujesz bo nie dzwonisz, na pewno mnie nie kochasz"

 

pozcułam się jak natrętny intruz - to szantaż emocjonalby, napisałaś "jak nie będziesz robił jak ja chcę to będziesz mi sprawiał ból, a tego nie chcemy, prawda? Zły człowieku"

 

jakby się znał na dobrych manierach to by wiedział, że nie nalezy dzwonić przy mnie do byłej partnerki z zyzceniami - napisałaś "jestem zazdrośnicą", serio faceci z byłymi często gadają, zwierzaja się im itd. Zaatakowanie byłej to samobójstwo. Strzelasz sobie sama gola do własnej bramki. I do tego go obrażasz.

 

o moich urodzinach zapomina - i znów "nie kochasz mnie, jesteś zły"

 

no to sama bym była zla jak zaraza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widzę jak namieszałam , co mam robić jak postapć żeby to odwrócić, chyba mi taki wstrząs był potrzebny. poradz coś , co ty wtedy robiłaś, czy nie dało się już nic zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tak sobie źle dwa razy, raz spędziłam pół roku odwracajac, odzyskując zaufanie i plując sobie w brodę. Za drugim razem przeekhmm...znaczy przechlapałam sobie skutecznie. Nie wiem, co ci tu poradzić. Na pewno nie miotać się, na pewno czytać dwa razy to co się pisze, nie pisać po pijaku, nie pisać w złości, bo zawsze się coś palnie, nie krzyczeć i nie płakać. Nie szantażować. Nie napadać na byłe. Nie latać na skargę do rodziny/bliskich faceta. Trudno powiedzieć, co robić. Za to jest cała masza czego nie robić.

 

aaaa i nie oskarżać o zdradę bo

 

a) jak jest wierny wychodzisz na wariatkę

B) jak nie jest - to działa tak.

 

Kobieta krzyczy - zdradzasz mnie!

Facet idzie zły do drugiej, musi sie wygadać i powtarza co sie powiedziało

A druga mówi : widzisz, mówiłam ci, ze to zazdrosna łajza i nic a nic ci nie ufa, wybierz mnie.

 

Faceta albo się rzuca, albo się o niego walczy, ale nie na raz, bo się tylko marskości wątroby i wrzodów żołądka dorobi. Jak chcesz go rzucić, to go opierdol, jak chcesz walczyć to pozostaje cierpliwość, wyczucie i kobieca delikatność, żeby pokazać że jest się tą lepszą. Tylko ciężko wyczuć, kiedy walczenie już się nie opłaca. Niestety sercowe kwestie, są czasami lepsze od Szklanej Pułapki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , zobaczymy co z tego wyniknie , lecz otworzyłas mi oczy na sprawy, o których nie wiedziałam ,a może nie chciałam wiedzieć.jeśli się uda będę twoje słowazym czytać,żebym drugi raz tego samego błedu nie popełniła, może potrzebowałam usłyszeć taki ostre słowa dla uprzytomnienia.Dzięki serdeczne, napisałam sms-a z przeprosinami, zobac, napjsał że dla mnie jego juz nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przeprosiłam lecz nie chce ze mną być , mówi,że on nie chce tak dalej,dałam mu spokój. Modlę się do archanioła haniela o to żeby do mnie wrócił ,a jeszcze słyszałam o skrypcie runicznym . Co to jest jak można go dostać. prosze pomóżcie , jest mi żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz go przymuszać? Nie to nie. Jeśli macie być razem Góra Ci pomoże w odpowiedni sposób i on zmądrzeje za jakiś czas. Może potrzebuje czasu itd. A jak nie to Ty się módl do Haniela o zesłanie odpowiedniej osoby na Twoją ścieżkę życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . może masz racje. Mój mąż był alkoholikiem czynnym , a on jest tez alkoholikiem od 10 lat nie pijącym, stąd mówiłam o kontroli (bo on chodzil na terapię dla alkoholików , a ja dla współuzależnionych), nie kontrolowałam go ale on tak twierdzi natomiast pomógł mi się rozwieść z mężem i to jest chyba kara niebios za rozwód albo uwolnienie od alkoholików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara O_O za to, ze się rozwiodłaś, bo chciałaś być szczęśliwa? Jedyny bóg, wg mnie, który mógłby Cię za to ukarać, to bóg katolicki.

Każdy inny pchałby Cię w stronę poszukiwania swojego szczęścia.

 

Trzymaj się i wierzę, ze mądrze bd korzystała z owej modlitwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , nie pomyślalam, że to szansa na jakieś normalne życie gdzie będę kochana i szanowana .Już mi lepiej , będę się modliła do haniela o nowa miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...