Jump to content

Biały, balia, miska, wiadro, woda, piłka

Cyryl Stępień

Recommended Posts

Cyryl Stępień

Proszę o interpretację snu. Dzisiaj nad ranem przyśniło mi się coś wspaniałego. To było raczej jak projekcja niż sen. Byłem już na wpół świadomy a jednak wyłączyłem się i zobaczyłem poczułem właśnie to : Stałem i patrzyłem na wielką, białą balie wypełnioną lazurową wodą, pośrodku balii była miska też biała, też wypełniona niebieściutka woda. W misce było wiadro też białe i oczywiście też wypełnione czyściutką wodą. Natomiast w wiadrze w samym środku wiadra unosiła się fioletowa a może pomarańczowa jaskrawa piłeczka (kulka?). Nie pamiętam czy ja tą piłeczkę tam umieściłem, czy tylko po nią sięgałem. Pamiętam że się jej przyglądałem bo kontrastowała ze wszystkim dookoła . Ogólnie było to dla mnie duże przeżycie które napełniło mnie spokojem. W moim życiu ostatnio dużo się działo. Rozstałem sie z miłością mojego życia po kilku latach i bardzo to przeżywam. Wczoraj pierwszy raz od kilku miesięcy do niej zadzwoniłem ale dowiedziałem się że ona nadal kręci z jakimś gościem z zagranicy. Ale jakby nie chciała mi tego powiedzieć. Nie wiem. Ogólnie nie mogę się otrząsnąć. Chcę zmienić pracę i wyjechać w moje rodzinne strony. Szanse są spore na powodzenie, ale i tak życie dla mnie jest w tej chwili strasznie smutne. Po tym śnie jakbym się wyciszył. Sprawdzałem w senniku pojedyncze symbole i to raczej pozytywne sprawy. Proszę o interpretację jeżeli ktoś potrafi coś wiecej z tego wyczytać. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.