Jump to content
WróżkaZębuszka

Obsydian

Recommended Posts

WróżkaZębuszka

Witajcie!

Dużo czytałam o czarnym obsydianie, dostałam go ostatnio, umyłam, wystawiłam na słońce i mam nadzieje na to, że ujawni swoje właściwości, ponieważ ostatnio byłam pod wpływem złych energii i cudzej nienawiści. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kamieniem? Może udzielić jakichś informacji :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
GUSSIEXYZ82

Obsydian ma właściwości ochronne - chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę, dom, firmę przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). Obsydian chroni przed pechem.

 

Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie, gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia.

Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Obsydian pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. Obsydian doskonale zapobiega „drenowaniu” naszej energii przez innych ludzi.

 

Obsydian jest doskonałym kamieniem wspierającym rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Czarny obsydian jest kamieniem mającym ogromne znaczenie i dającym ogromną pomoc w rozwoju duchowym. Pozwala na zobaczenia i zrozumienie jakie myśli i wzorce naszego zachowania nam nie służą, działają przeciw naszemu szczęściu. Czarny obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności.

 

źródło: Link niezgodny z regulaminem

Czyli jeśli byłaś pod wpływem złej energii, on Cię uchroni przed kolejnymi :)

Edited by zoska1977

Share this post


Link to post
Share on other sites
WróżkaZębuszka

Dziękuję! :) Mam nadzieję, że energia tego kamienia zadziała szybko :). Ciekawi mnie tylko ta woda z kamienia... czy picie czegoś takiego jest na pewno bezpieczne?W sensie bakterie/wirusy, te sprawy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismer

2366bcf4db03187bm.jpg

 

Forumowiczka Alanna (wątek jest zarchiwizowany) podpowiada:

 

posiadam takowy. potrzebowałam go do rytuału, aby odegnać złe uroki ( nawiasem mówiąc udało się ). od tego czasu jest moim talizmanem, noszę go zawsze przy sobie,

kiedy mam złe przeczucie biorę go do ręki i mówię "zło w dobro obracam, uroki odczyniam, wrogom przebaczam". To taka moja mantra :) wkładany pod poduszkę odgania skutecznie koszmary.

 

WróżkaZębuszka:

Ciekawi mnie tylko ta woda z kamienia... czy picie czegoś takiego jest na pewno bezpieczne? W sensie bakterie/wirusy, te sprawy?

 

A czy na przykład oddychanie jest na pewno bezpieczne? W sensie bakterie/wirusy, te sprawy? :D

 

A co może być niebezpiecznego w kamieniu, przecież to taki sam stopień zagrożenia jak bakterie na mydle albo na książce, którą czytasz. Wirusa prędzej możesz złapać podróżując np. komunikacją miejską, jak ktoś na Ciebie naprycha, a na kamieniu osiadają w takim samym stopniu jak na jakimkolwiek przedmiocie codziennego użytku.

Poza tym kamienie się oczyszcza. I zawsze możesz je umyć przed użyciem.

Jeśli wytytłasz swój kamyk w nieczystościach i następnie z tego zechcesz sporządzić jakiś kamienny preparat - no to wtedy masz wielką szansę na załapanie jakiegoś bakteryjnego czy wirusowego żyjątka, ale mniemam, że jednak tego nie robisz ;P

Edited by Ismer
  • Like 1
  • Haha 2
  • W punkt 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dudor

Osobiście obsydian czarny zajmuje u mnie najważniejsze miejsce w moim miejscu pracy (na ołtarzu, przy którym pracuję). Duża "grudka" tego kamienia działa w sposób bardzo silny. Ale uwaga. Obsydian czarny nie tylko stanowi przeszkodę dla negatywnych energii i spełnia funkcje ochronną, ale również może powodować pewne problemu - wzmaga myśli, które wynikają z naszego nierozliczenia się z przeszłością, a więc jest polecany dla osób, które w tym zakresie są stabilne i mają przepracowane sprawy z czasów minionych. Ale ogólnie polecam. Bardzo dobry i bardzo mocny kamień!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...