Jump to content

Recommended Posts

...śniły mi się ogarniające mnie gumowa demony. objawiały się z odzieży, nowej odzieży. były to dziwne, bezkształtne formy, nieokreślone, granatowo-szare. Przyczepiały się do mojego ciała przez kołdrę, podczas snu. Próbowałam je bezskutecznie od siebie odczepiać. Były bardzo nachalne. Obezwładniały mnie, usztywniały moje ciało. Nie mogłam się mimo usilnych starań ich pozbyć. zawładnęły mną. Bardzo mnie bolało ciało i dusza. Budziłam się kilkakrotnie i za każdym razem sen się kontynuował....potęgował odczucie bólu i bezwładności.

w ostatniej części zdawałam sobie sprawę, że obcuję z szatanem, tzn. że obok jest szatan. dusiłam się. ...to już kolejny sen kiedy jestem przekonana, że widzę szatana. za każdym razem przybiera inną postać. bardzo wstrętne i podłe uczucie.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Sephira

Lopinga, sprawa jest dość złożona. Przede wszystkim fakt iż śpisz we śnie oznacza, że nie dostrzegasz jakiegoś niebezpieczeństwa. Być może nie chcesz dostrzegać tego, co grozi Tobie, bądź próbujesz uciszyć własne sumienie kiedy to Ty postępujesz nie w porządku.

Chodzi tutaj o jakieś bezwzględne działanie, zręczne i przebiegłe manewrowanie w dążeniu do celu.

Może dręczą Cię jakieś wyrzuty sumienia?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...