Skocz do zawartości

Pociąg, tory, jezioro


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że na moim łóżku rzadko kiedy pamiętam swoje sny, za to u chłopaka pamiętam każdy sen, nawet z 10 minutowej drzemki... Ktoś może wie od czego to może zależeć?

 

Ale bez off topu.

 

Śniło mi się, że byłam z chłopakiem gdzieś na mieście i musieliśmy pojechać gdzieś pociągiem (w realnym życiu dużo jeździmy koleją miejską itp). Zbliżał się wieczór, jakiś pociąg akurat stał, więc szybko do niego wbiegliśmy żeby sobie chociaż podjechać kawałek i ew. potem się przesiąść. Jechaliśmy tym pociągiem, staliśmy w nim przytuleni i nagle dojechaliśmy nim na sam koniec trasy. Koniec trasy wyglądał tak, że nagle zatrzymaliśmy się przed jeziorem, bo skończyły się tory i była bariera. Pociąg stanął tak naprawdę na samej krawędzi, na samym końcu tych torów i przez chwilę wyglądało to dość przerażająco. Jezioro było ciemne choć spokojne, wokół niego stały wysokie kępy trawy, a wieczór był coraz bliżej. Tak właśnie wyglądała ostatnia stacja tego pociągu i musieliśmy się przesiąść. Całą tą stacja były po prostu takie betonowe wyspy z torami. Przeszliśmy po nich na pociąg obok, podobnie zresztą jak wiele ludzi.

 

Przesiedliśmy się i czekaliśmy chwilę na odjazd drugiego pociągu. Gdzieś tam z nami przewinęły mi się moje kuzynki, wujek, ciocia i moi rodzice. W końcu zapadł wieczór, w miastach wszędzie zapalone już były latarnie itp. Wysiedliśmy przy jakichś sklepach itp, ale nie pamiętam już co było dalej.

 

 

Intrygują mnie symbole pociągu, jeziora, torów, które wskazują na jakieś zmiany. Już kiedyś miałam wiele snów o pociągach, wszyscy mi interpretowali, że muszą wejść w moje życie jakieś zmiany w końcu i, że muszę na nie pozwolić no i w końcu tak też się stało, że te zmiany bardzo duże nadeszły.

Jeśli chodzi o moją aktualną sytuację to właśnie rozpoczęłam nową a jednocześnie pierwszą poważną pracę (przez to też mam do niej wątpliwości, czy sobie dam radę, czy się nadaję itp), zmienił się również bardzo mój stosunek do mojego chłopaka.

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu, ponieważ to chyba coś ważnego, a niewiele potrafię z niego zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Ci, niestety, co mógł oznaczać Twój sen, ale przeraziłam się, bo sen z pociągiem, torami i jeziorem, z betonowymi płytami i późnym wieczorem sama miałam ze 3 razy i jestem zafascynowana tym, że ktoś wyśnił praktycznie mój sen! :hipnoza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tyle, że ja byłam z chłopakiem we śnie i gdzieś przewinęła się moja rodzinka ;)

W takim razie mam jeszcze większą nadzieję, że koś zinterpretuje mój sen i pomoże tym samym Tobie również w jakiś sposób :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...