Jump to content
KASANDI

Autobus Dyskoteka Laska Alko Android

Recommended Posts

KASANDI

akcja dzieje sie w windzie rozbieram laske z koszulki stanika macanko itd potem idziemy do do jakiegos klubu i tam znowu rozbieram ale juz lepsze rejony urywka i spotykam kogos (z mojej ekpiy jakby ona on i jeszcze ktos )mowi mi ze dobra z niej XXXXX ze on chce ja XXXXX (bo nie wiedzial o mojej akcji), ja na XXXXX se mysle to ja w takim razie ja nie bd przeszkadzal i XXXXX z klubu juz dobrze pijany

bo pewien ze ona wroci za mna, nagle akcja dzieje sie w autobusie mialem wracac na chate za mna siedzi 2 kolesi ogolnie normalnie sie dzieje

i tak wbilem na ten autobus na przypale bo nie wiedzialem jak do domu wrocic i myslalem ze jakis znany przystanek obczaje to wysiade

ale nie okazalo sie ze on jedzie w przeciwna strone i wgl nie pamietam zeby sie zatrzymywał (mozg ominal takie akcje)

i nagle mowie ze XXXX czy do pulawskiej nim dojade albo centrum czy cos (bo niby to z wwa bylo)

wyciagam telefon patrze 16 godz

koles mowi ze na androida zebym pobral ztm maps (xD)

czyli autobusow i pociagow itd

i t o byl jakos spoko ziomeczek

i mowi daj telefon to ci ogarne

a ja mialem ten stary w rence wtedy

i wciagam ten nowy xperie

i mowie nie nie takie cacko to tylko w moich dloniach

i sam szukam

no i cos nie wyszlo

ogolnie sie XXXX ze wlg jestesmy na jakims XXXXX

dziwna atmosfera

i cos tam nawijam

ze ludzie jakby juz troche mna zmeczeni sa

bo ja bylem wstawiony, i nagle jest taka akcja ze ten autobus jedzie waska ulica a z przodu jedzie ambulans i wala czolowe ale w predkosci 30 km h i sie tak przepuchaja i w koncu kierwoca busa skreca smiejac sie na bok i jedzie dalej do przodu a tu widze ze kamien wystajacy ze wjezdza na niego a to taki czubaty

to zakrywam oczy bo wiem ze opona XXXX

no i XXXX

no i jedzemy dalej po bokach juz jakies sady wgl dziwnie dzrzewa pola XXXX wie co to

i potem cos gadam z tym ziomeczkiem

ze jaram

a tam ktos mowi ze ma fajki

a ja mowie

ze papierosow to ja nie pale HIHIHI

i ci ludzie tak dziwnie parza na mnie

i ten koles mowi to moze wysiac lepiej bo jedziemy juz godzine

a nie w ta strone

no i akcja sie urwya

i po chwili mam sen ze ***** sie budze i mysle ale XXXXX mam ziolo ide zaraz wstane i zajaram se

urywa sie znowu i znowu mam sen

ze mowie o tym dlugim XXXXX snie bratu

Budzie sie juz serio

ostatnio tez mialem

sen ale to byl koszmar

bo az zaczalem krzyczec przez sen

chyba

ze XXXXX bylem jakby u dziadka

ale wszystko bylo troche inaczej

i pamietam tylko koncowke

ze

krowa uciekla do lasu

i z kims tam poszedlem

a tam od pewnego momentu zaczynala sie demon area

i mialem tkai XXXX lek jak by to bylo na serio

i sie obudzilem brat cos tam smarkal glosno zeby mnie obudzic chyba

ten byl taki misticdarkdreem

i on byl wczoraj

a dzis to ten co wyzej

pisalem

SORY ZA BLEDY PISAŁEM TO ZNAJOMEMU NA PREDKOSCI ZEBY NIE ZAPOMNIEC I SKOPIOWAŁEM TU BO ZAPODAŁ MI TAKI POMYSŁ - I TO BYL DOBRY POMYSŁ

PS. WCZORAJ PROSIŁEM BOGA ZE JESLI ISNIEJE TO ZEBY DAL MI ZNAKI

a tak wgl to nie do konca jestem pewien ze to byl autobus bo troche hybrydowy bo w pewnym momencie (z tym kamieniem) patrzylem z jednego przeguba widzac kamien w miejscu laczenia gdzie teren był otwarty tak jak w kolejach a z przodu był 2 przegub

Coś dużo mi wyszło tej cenzury, może spróbuj ogarnąć jeszcze te słownictwo, co? ~Oaza

Edited by OazaSpokoju

Czarownica

Bez znaczenia, użytkownik został i tak wieczyście zbanowany i nie tylko za język jak z rynsztoku ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...