Jump to content
Inez2503

Dylemat

Recommended Posts

Inez2503

Mam dylemat!!! Sama karty kładłam, ale potrzebuję jednak kogos obiektywnego.W razie czego moje karty wkleję potem dla porównania..

W poniedziałek sprawa rozwodowa, mąz mi zapropnował ugodę, wybaczy mi WSZYSTKO, bo chce byc ze mną dla dziecka, bo mnie kocha....Mam innego, którego ja kocham i on mnie tez b.mocno kocha..ale ma trudny charakter, ciągle fochy o byle co..dzis rano tez kłótnia była, ogólnie relacja emocjomnalna.

Bardzo, bardzo prosze o karty...

Jak się potoczy moje zycie, gdy wybiorę męża?

Jak się potoczy, gdy zostanę z tym drugim?

Dane na pw:)

Odwdzięczę się:)

Trida

Jak do wieczora się nikt nie zgłosi to ja rano mogę rzucić kartami na stół ;)

pretoria

Do 19:30 jestem w domu wiec mogę rzucić karciochy :)

Inez2503
Do 19:30 jestem w domu wiec mogę rzucić karciochy :)

Poproszę;)

pretoria
Poproszę;)

Haha minutę przed :D No, ale lapek już wyłączony był także nawet nie odczytałam tego wczoraj :P

• Like 1

Inez2503

Euterpe mi na pw karty wyjęła:) Bardzo Ci dziękuję:****

Pytanie : Jak się potoczy, gdy wybiorę:

męża : 2 miecze + XV Diabeł + Rycerz buław + Rycerz pucharów + 7 pucharów -> HB (2+15+7 = 24) VI Kochankowie

dla mnie to tu jakbym miała przymknąc oko na jakieś niezdrowe emocje, ew.zemsta drugiego i znowu kilku facetów obok mnie

drugiego: X Koło fortuny + 7 buław + 2 denary + XII Wisielec + 3 buławy -> HB (10+7+2+12+3=34) VII Rydwan

tu w tym Kole to może ktoś o mnie zawalczyć, albo nieplanowane nerwy i znowu wybór w 2 denarów, w 3 buław mamy bramę i jakis wybór..

Pomocy:)

Guest Euterpe

rTVGzc.jpg

W pierwszej sytuacji (tej na górze = mąż) widzę, jak sprawa zostaje zamknięta (2 miecze), ale później możecie do tego wracać w czasie rozmów (diabeł + rycerz buław), więc sielankowo to nie będzie. Następnie w rycerzu pucharów widziałabym propozycję na coś... 7 pucharów pokazuje mi często spełnienie marzeń (o ile są one realne), więc może uda się coś wypracować. Jeżeli czegoś od niego bardzo chciałaś, jest szansa, że to dostaniesz.

Z HB masz kochanków, a więc cała sytuacja będzie podszyta wątpliwościami.

W drugim przypadku (na dole = pan nr 2) sytuacja się obróci i może być walka o zachowanie równowagi, ale też o kawałek miejsca dla siebie w tym związku (7 buław + 2 denary). Później odpuścicie, odpoczniecie (wisielec) i otworzą się nowe perspektywy (3 buław).

Z HB rydwan, a więc wydarzenia mogą następować bardzo szybko albo sami zechcecie bardziej przyśpieszyć. Z 3 buław skojarzyło mi się z wyjazdem.

Nie uznaję kart bram. Wiem, że istnieją, ale nie jestem pewna czy dałabym radę wszystkie je wymienić tu i teraz - pewnie zapomniałabym o jakiejś. Dokładam tylko na życzenie osoby, która prosiła o wróżbę.

Sorki pretoria, że się wcięłam, ale jak zauważyłam godzinę wysłania posta od Inez2503 do Ciebie i powagę sytuacji, postanowiłam dopomóc. Jeżeli jednak również wyciągnęłaś karty, fajnie będzie jak i je wrzucisz :)

Edited by Euterpe
zmiana adresu jpg

pretoria

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy kochasz męża i czy chcesz z nim być. Papiery w sądzie nie znalazły się bez powodu ;) Bo co z tego, że on Tobie wybaczy jak Ty nadal możesz darzyć uczuciem innego... A zostanie z kimś dla dziecka jest nie fair dla trzech, a może nawet i czterech stron. Z autopsji wiem, że dla dziecka będzie lepsze rozstanie rodziców niż życie w udającej szczęśliwą rodzinie.

Mąż .... Jak dla mnie będą rozdrapywane stare rany, z przeplatanymi fajnymi chwilami. Mi się skojarzyło, że w otoczeniu będziecie grali zgraną parę, a w rzeczywistości będziecie żyli nieco obok siebie....

Drugi... Tutaj sporo rozmyśleń, planowania i analizowania. Sytuacja dla Was obojga będzie dość zawikłana i kłopotliwa, ale po uporządkowaniu wszystkiego w głowie zaczniecie raz jeszcze z 'innej strony' - wdrożycie pomysły w życie.

Euterpe za co Ty mnie przepraszasz? :D Ja się też wcisnęłam, bo jako druga zaproponowałam wyciągnięcie kart ;) Karciochów nie wyjęłam, bo dopiero rano przeczytałam odpowiedź Inez.

Edited by pretoria

Czarownica

mąż:

2 miecze Diabeł Rycerz buław Rycerz pucharów 7 pucharów - już po tych kartach widać, że niestety ale moim zdaniem to nie zadziała, a Ty dalej będziesz rozglądać się za innymi. Nie widzę tu nic wspólnego, ani wspierania, ani budowania, ani nawet rozmów, no fatalne karty, uciekanie w swój świat, gdyż w związku nie dostaniesz nic z tego, czego szukasz, a dodatkowo i on będzie miał zablokowaną możliwość znalezienia kogoś innego.

drugi:

Koło 7 buław 2 denarów Wisielec 3 buław - do niego i tak nawet jeśli byś została z mężem to Cię zawróci, aczkolwiek wygląda to trochę szarpanie. Lepiej niż przy mężu i po dość sporych wahaniach, niepewności i braku stabilizacji jakieś plany, być może i wspólne... Jakkolwiek tutaj jest niestale i nierównomiernie, to są to lepsze perspektywy niż przy mężu.

Tak poza tym to nie traktuj tego jako wyboru pomiędzy nimi dwoma. Nawet jeśli by miało nie wyjśc z którymś, to przecież nie można wybierać innego tylko dlatego, że to "mniejsze zło". Wybierz, co dla Ciebie jest najlepsze. Moim zdaniem jeśli się wahasz, to tak naprawdę chyba z żadnym z nich dwóch nie będzie stałości, ALE, jeśli już decydujesz się na wybór A lub B... widziałam ostatnio niezłe zdanie, rzekomo wypowiedziane przez Deppa, gdy odszedł od Vanessy (I jakkolwiek zbrzydł mi za to, to jednak ma to sens):

"Jeśli kochasz dwie osoby wybierz tą drugą, ponieważ jeśli kochałabyś tą pierwszą, nigdy nie zakochałbyś się w drugiej."

Powodzenia!

• Like 1

Guest Gość3

No to masz faktycznie dylemat !

Nawet karty wyrzuciły brak jednoznacznie złotego środka, ze będzie jak w bajce * na co osobiscie nigdy nie liczę.

Opcja 1 /mąż - nie zostaną wyjaśnione sprawy z przeszłosci ,ten Diabeł mocno tu będzie mieszał i trzymał stare wpływy .

A tych dwóch Rycków * maz i ten drugi będa krążyc wokół Ciebie z różnymi obiecankami ,mrzonkami realnymi lub nie .

W podsumie masz Kochanków ,co jak dla mnie ścisle ad. sensu pytania mówi ,że te dylematy,wybory będziesz miec jeszcze długo .

opcja 2 /ten drugi -Koło Fortuny na początku rozkładu albo sytuacja między wami się diametralnie obróci .

Albo będziecie dalej tkwić w takiej kołyszącej się relacji i walczyć w sumie z niczym 7 buław mi pokazuje często walkę z wiatrakami . Raz tak raz tak . Ten Rydwan w podsumie hmm,nie bardzo mi się podoba tzn. gdzieś tu widzę ,że wasze drogi mogą się rozjechać ,bo karta brama na koncu ,otwartych drog . Więc którys moze wyrfunać ,bo go np. coś przerosnie .

Gdzieś tego drugiego w tym Rycku Kielichów widzę ,mało stabilności w nim i fochy się go trzymają ,choć kocha . Z resztą Rycek Buław taki sam , tylko bardziej narwany .

Cóz Inez wybór nie łatwy .

Trzymaj się dzielnie .

Guest Gość3

Czarownico ,wniosek z cyt . Deppa myślę ,prosty / tego pierwszego przestało się kochać .

Guest Euterpe
Czarownico ,wniosek z cyt . Deppa myślę ,prosty / tego pierwszego przestało się kochać .

albo zdawało się, że się kocha :buja_w_oblokach:

Guest Gość3

Pomadruję się troche ,na podstawie własnych doswiadczeń .

Bycie w związku dla dziecka , którego ojca się nie kocha jest destrukcyjne i fatalne w skutkach .

Miłość wzajmena i wszystko co wraz za nią idzie , to podstawa zdrowego związku i kropka .

Guest Gość3

Tez Euterpe .

To zależy od naszej dojrzałości emocjonalnej .

Albo się kocha ,albo się nie kocha . Nie istnieje kochanie na niby .

Guest Euterpe
Tez Euterpe .

To zależy od naszej dojrzałości emocjonalnej .

Albo się kocha ,albo się nie kocha . Nie istnieje kochanie na niby .

zgadza się :)

Inez2503

Ja nie umiem być tylko dla dziecka. bo i tak będę szukać..wydaje mi się też, że jestem dojrzała emocjonalnie..męża kochałam, na ten czas gdy go poznałam na pewno go kochałam..ale coś minęło..jestem w jakis sposób przywiazana, w końcu łączy nas kilkanaście lat wspólnego zycia...

Wklejam moje własne karty z wczorajszego poranka:

Jak się potoczy gdy wrócę do męza?

Wieża Moc 8 buław 3 monet suma Mag HB Sprawiedliwość

Jak się potoczy, gdy zostanę z obecnym partnerem?

5 kielichów 4 denarów Wisielec 10 mieczy 10 denarów Sprawiedliwość suma Wieża HB Siła/Kapłanka

Tu mam interpetacje taką, ze z męzem cos się zakończyło, czyli Wieża z czym jak widac sobie poradzę i tak czy siak będzie ktos trzeci, w drugim rozkładzie zażegnam smutki, okres stagnacji, niepewności się zakończy i na pewno bedę w jakimś stałym poważnym zwiazku..

Spójrzcie, proszę:)

Edited by Inez2503

SacralNirvana

Powiem krotko tak. Z mezem macie szanse odbudowac to, co bylo, na nowej solidnej bazie. Na poczatku bedzie to takie mocno kontrolowane, kompromis dwojga osob, ktory z czasem, jezeli sobie na to pozwolicie, pozwoli Wam odkryc, ze w Waszych sercach nadal znajduja sie ogromne poklady milosci, czulosci i ze nadal jestescie sobie bliscy, takze pod wzgledeme seksualnym tu bedzie mialo szanse ruszyc. Moga byc rozne chwile i latwo nie bedzie. Bedziecie musieli siegnac do Waszych serc i pozwolic mowic im a nie tylko rozumowi. Rozum podpodpowiada, ze to dobre, abyscie do siebie wrocili. Ale samo takie rozumowe postrzeganie tematu w niczym Wam nie pomoze. To tylko podejscie, ktore ulatwi Wam sprawe na krotki czas.

Dalej baza bedzie musiala isc z serca.

Ty jestes osoba bardzo emocjonalna, bardzo wrazliwa i uczuciowa. Musisz poszukac w sobie milosci do meza (a on do Ciebie). To jedyna droga do tego, aby bylo znowu dobrze.

Co do tego drugiego mezczyzny zas... to wg mnie znajomsc, po ktorej warto zostawic dobra pamiec, ale i zostawic ja. Ona dojdzie do punktu, gdzie rozwoju po prostu dalej nie bedzie. Beda oczekiwania z Twojej strony i byc moze brak spelnienia. Realcja bedzie Cie mocno i wiele kosztowac, ale poza oczekiwaniem na zmiane... wiele tam nie bedzie. Zachowaj to co dobre o nim i wg mnie wracaj do meza. Takie moje odczucia po tych kartach.

Opcja oczywisci taka, ze i tak zrobisz to, co podpowiada Ci Twoje serce. Mi tu sie maz po prostu widzi... hmm... Trudna kwestia, trudny wybor...

Powodzenia Inezko :bukiet:

Guest Euterpe

Inez, żyj w zgodzie z samą sobą i taką też podejmij decyzję. Nie uzależniaj jej od kart, rodziny czy nawet od nas.

Powiem Ci, co ja robię, gdy mam dylemat.

Znajdź miejsce, w którym będziesz mogła być sama. Postaraj się wyciszyć, odprężyć i oczyścić umysł (niech będzie pusty) - nie możesz tutaj być szarpana wewnętrznie przez emocje/uczucia/inne myśli. Na tak już czystym i uporządkowanym "polu" zastanów się, co będziesz czuć wybierając męża i jak się z tym widzisz na najbliższy rok czy następne 1,5 roku (sama określ przedział czasu, który uważasz za najlepszy). I to samo zrób z panem nr 2. Ale musisz tą sytuację poczuć całą sobą. Możesz wtedy być "przesiąknięta" obojętnością, smutkiem lub radością. To tak jakby się przenieść na chwilę do innego, równoległego świata, dlatego też jest wymagane duże skupienie.

Mnie to pomogło. Przynajmniej teraz nie żałuję swoich wyborów i gdybym miała cofnąć czas, postąpiłabym tak samo.

Edited by Euterpe

emilr

Ja też niedawno miałam podobny dylemat. Tylko myslałam, że mąż chce powrotu, a to była jego gra. Nawet w pewnej chwili dokonałam wyboru: byłam przez cały ten czas nieszczęśliwa. Na szczęście nie udało sie to. To byłby ogromny błąd, bo przestałabym kierować sie sercem. Pod wpływem chwili, bo coś mi sie WYDWAŁO popłęniłabym ogromny błąd

Dlatego karty kartami. Mogą ładnie opisać sytuacje, ale my przecież nie wiemy dokładnie co mają na mysli.

Jak Ty czujesz? Napisałaś, ze z meżem i tak bedziesz szukać.... to chyba już masz odpowiedź.

Dziecko chłonie jak gąbka, wyczuwa każdy fałsz. Ja swoim dzieciom chce wpoić, zeby zawsze słuchały przede wszystkim siebie, swojego serca. Czego nauczyłyby się, gdyby patrzyły na nieszczęśliwą matkę.

Jeśli chodzi o karty to:

1. 2 miecze + XV Diabeł + Rycerz buław + Rycerz pucharów + 7 pucharów -> HB (2+15+7 = 24) VI Kochankowie

2 mieczy - dosłownie zamykanie oczu na prawdę, udawanie,ze nie ma problemu.Albo chodzi tu o dwie drogi, dwie możliwości. I wewnętrzne spiecia, poczucie uwiązania - delikatnie mówiąc, bo Diabeł to silne emocje. I dwóch Panów: ten aktywny (mąż?), który stanął obok Diabł. Ten drugi, który obok 7 kielichów sie pojawił - to pzrezcież sfera marzeń, często nierealnych. Diabeł kontra 7 pucharów - nie wiem, czy to szcześćie. W jednym i drugim przypadku poczucie niespełnienia. Diabeł nie daje saytsfakcji, zawsze chce sie więcej i więcej. A 7 kiel podobnie, z tym że tuta juz brak realizacji.

Wydaj mi się, ze te karty nie wskazały jednoznacznej odpowiedzi. Dopiero w podsumie jest rada, zeby słuchać serca. Kochankowie to wybór świadomy, uczciwy przeciwny Diabłu (XV=>I+V=VI)

Druga opcja:

X Koło fortuny + 7 buław + 2 denary + XII Wisielec + 3 buławy -> HB (10+7+2+12+3=34) VII Rydwan

W tej relacji sporo wahań, zakrętów, niepewności. Sporo przymyśleń, cś do Ciebie dotrze, wydaje mi się, ze wzbogaci w jakiś sposób. Taka niewiadoma: koło na wejsciu i 3 buław na wyjściu. Dużo pracy tu jest i chęci (rydwan).

Nie chce nic Ci radzic, tylko pisze o swoich odczuciach, a one moga byc mylne. Sama musisz to poczuć, bez poczucia przymusu, ze cos musisz zrobic. Zdanie nawet w sądzie w każdej chili przecież można zmienić.

• Like 1

Inez2503

Bardzo Wam dziękuję za pomoc...

Euterpe, znam ten sposób, bo tak robię:)

Jestem jakas taka..hmm..obojętna,. spokojna...co ma być to będzie...Jutro powiem, że chcę rozwodu..Kontakt z męzem będzie z uwagi na syna...

Jeśli zycie sprawi, ze nam nie wyjdzie z moim obecnym, to cóz..na pewno, jak emilr pisze czegoś mnie to nauczy:). Zbyt wiele się dzieje w moim zyciu ostatnio..ale..wzmacnia mnie to coraz mocniej:)

Jeszcze raz dziekuję Wam za wsparcie, to dla mnie b.ważne:)

Davisa

Sądzę, że Ty już wybrałaś. Z mężem, bez względu na wszystko, rozwiedziesz się. Zostaniesz z drugim panem, wydaje mi się że, że ten związek popchnie/popycha Cię do tego, by jednak sfinalizować sprawę rozwodową. Ale wiesz? Z tym drugim panem też raczej nie zostaniesz dłużej. Choć pan pojawił się w Twoim życiu nie bez powodu.

Koło to mocna karta...

A ja właśnie spróbuję Ci doradzić.. Zakończ związek z mężem, bądź z obecnym partnerem i nie martw się tak bardzo. Daj sobą pokierować LOSOWI. Twój świat nie kończy się na tych dwóch panach.

• Like 1

Inez2503
Sądzę, że Ty już wybrałaś. Z mężem, bez względu na wszystko, rozwiedziesz się. Zostaniesz z drugim panem, wydaje mi się że, że ten związek popchnie/popycha Cię do tego, by jednak sfinalizować sprawę rozwodową. Ale wiesz? Z tym drugim panem też raczej nie zostaniesz dłużej. Choć pan pojawił się w Twoim życiu nie bez powodu.

Koło to mocna karta...

A ja właśnie spróbuję Ci doradzić.. Zakończ związek z mężem, bądź z obecnym partnerem i nie martw się tak bardzo. Daj sobą pokierować LOSOWI. Twój świat nie kończy się na tych dwóch panach.

teraz dokładniej przeczytałam co piszesz...jeszcze potrzebuje chwilkę, dosłownie i podejmę ostateczną decyzję, a potem..niech się dzieje co chce...

roszpunka79

Pytanie : Jak się potoczy, gdy wybiorę:

męża : 2 miecze + XV Diabeł + Rycerz buław + Rycerz pucharów + 7 pucharów -> HB (2+15+7 = 24) VI Kochankowie

Tu moim zdaniem fatalnie. Mąż nie zdołałby Ci wybaczyć, ani Ty jemu. Nie ma tu już zielonego światła na naprawę kontaktów. Wasza relacja jest już zbyt naruszona. W diable i rycerzu widzę jego wściekłość, której nie potrafiłby pohamować, więc i do incydentów bardzo nieprzyjemnych by dochodziło. Potem przeprosiny, coś na ugłaskanie i tak w koło Macieju. W końcu zaczęłoby Ci się tym odbijać. I tak zgadzam się, że szukałabyś dalej kogoś, kto dałby Ci szczęście.

drugiego: X Koło fortuny + 7 buław + 2 denary + XII Wisielec + 3 buławy -> HB (10+7+2+12+3=34) VII Rydwan

W tym drugim rozkładzie na niego tez było koło i pomyślałam, że los szykuje Wam jakąś niespodziankę. Tutaj widzę to samo. Wydaje mi się , że z czasem Wasze drogi się rozejdą…przepraszam, ale tak czuje te karty.