Jump to content
Kedrigern

Wykorzystanie Potęgi Run

Recommended Posts

Kedrigern

wykorzystanie-potc499gi-run.jpg

Jedna z porządnie wykonanych książek zarówno ze strony wizualnej jak i z merytorycznej. Książka jak nazwa wskazuje, omawia posługiwanie się runami w różnych przydatnych celach.

 

Rozpoczyna ją krótki opis czym są Runy, skąd się wywodzą i w jaki sposób działają. Następnie jest podzielona na 3 rozdziały.

 

 

Pierwszy rozdział- Omówienie każdej runy z osobna. Do każdej runy jest podane zdjęcie z talli „Runy Magia I Moc” Roberta Lichodziejskiego (które za jakiś niedługi czas również zrecenzuje), numeru w kartach, mitu, opisu runy poruszając znaczenia z różnych talli, działanie zdrowotne runy, jej znaczenie jako talizman lub amulet, znaczenie karty runicznej w prostym i odwróconym rozkładzie, aspekt psychologiczny w którym mieści się pozytywna i negatywna reakcja na tą runę. Pierwszy rozdział zajmuje polowe książki, zawiera jak sami widzicie wiele informacji i jest bardzo dobrze napisany.

 

 

Drugi rozdział- zawiera informacje o Runach Urodzeniowych. Na początku podaje sposób wyliczenia jej, potem opisy danych run w których znajduje się: Nazwa runy, znaczenie dosłowne, słowo klucz, ogólny opis, rada, czego mamy się wystrzegać, opis idealnego partnera/ki dla nas,czego nie lubimy, czego możemy nauczyć się od innych i czego inni mogą nauczyć się od nas,runa jako amulet i talizman oraz afirmacje na pozytywne zmiany.Tutaj także autor nie zaniedbał nas małą ilością wiedzy.

 

 

Trzeci rozdział- zawiera bardzo dokładną naukę tworzenia skryptów runicznych z uwzględnieniem cykli życia.

Wizualnie książka jest bdb wykonana. Ma lekko kremowy kolor stron, z obwódka. Litery są w odpowiedniej wielkości jak i obrazki itp. przez co wszystko wygląda zaskakująco już na pierwszy rzut oka. Dopasowana okładka kolorystycznie komponuje się idealnie , jest miękka ale w tym przypadku to plus, gdyż o wiele lepiej pasuje.

 

 

Książka ma u mnie plus za bardzo szeroką i głęboką wiedzę. Dzięki dobrze opisanym runą można o wiele łatwiej poznać tajniki Runologii. Minusem jest brak kart. W dużej mierze autor bazuje na kartach, więc miło by było gdyby był stworzony zestaw, z odpowiednimi kartami.

 

 

Jest to bardzo dobra książka zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych adeptów Runologii. Polecam do kupić do niej podane w książce karty, ponieważ będą tworzyć piękny zestaw. Jest w pełni warta kupienia.Cieszy oko i umysł.

 

 

Ocena 8/10

 

 

Wydawnictwo – Wydawnictwo Studio Astropsychologii w Białymstoku

Edited by zoska1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...