Jump to content
Inez2503

Z czystej kobiecej ciekawości...:)

Recommended Posts

Inez2503

Mam kolegę, który mieszka w Anglii, poznałam go 3 lata temu, coś tam się zaczęło tlić, ale w efekcie zostalismy dobrymi kolegami. Nasza relacja była potem już na odległość, gadaliśmy na fb, kilka razy go wyrzucałam:). Rok temu pozbyłam się go ostatecznie. No i wrócił po tym roku, przyjechał w niedzielę, a w poniedziałek z rana już mnie zaprosił na fb i zaczął do mnie pisać, dziś się nawet spotkaliśmy. To ten z tego rozkładu:

http://www.ezoforum.pl/wzajemna-pomoc-tarocistow/73621-rozklad-pozegnalny-na-pana.html

Dlaczego nawiązał ze mną kontakt ponownie?

Pustelnik 6 mieczy Rycerz Monet Królowa Monet suma Kochankowie HB Diabeł/Kochankowie

decyzja była przemyślana i spontaniczna, przez jakis czas wolał być sam z sobą, ale odbił od tego z racji faktu, że jest wierny przyjaźniom

Czego on oczekiwał po dzisiejszym spotkaniu?

Królowa Mieczy 9 kielichów Cesarzowa 2 mieczy suma Śmierć, HB Umiarkowanie/Kapłan

chciał się ze mną pogodzic, ugościć mnie, żebym się fajnie poczuła

Jakie wrażenie na nim zrobiłam?

Śmierć Kapłan As buław 2 buław 7 buław Kapłanka suma Siła HB Cesarzowa

zmieniłam się wg niego, stałam się mądrzejsza, bardziej rozsądna, widzi, że próbuje walczyć o swoje, poza tym cos go we mnie zaintrygowało..

Jak teraz ta nasza relacja będzie wyglądała?

5 mieczy 6 monet 3 monet Król Monet suma Pustelnik HB Umiarkowanie/Kapłan

urywane kontakty (02.10. wraca do Anglii), spokojna przyjacielska relacja, możliwe wsparcie z jego strony

Guest Euterpe

Pustelnik 6 mieczy Rycerz Monet Królowa Monet

może poczuł się zbyt samotny, nadal uważa Cię za kogoś ważnego, ta znajomość jest chyba dla niego bardzo cenna i chciałby ją utrzymać. Może też dostrzegać w Tobie kogoś wyjątkowo, kogoś z kim warto przebywać.

Królowa Mieczy 9 kielichów Cesarzowa 2 mieczy

chyba ciętego języka, dystansu, jasno wydzielonej granicy na samym początku spotkania, niczego więcej ponad to, co wypada.

Śmierć Kapłan As buław 2 buław 7 buław Kapłanka

zmieniłaś się, stałaś się dla niego zagadką, kobietą, którą trzeba poznawać od nowa. Mógł też dostrzec w Tobie dużo energii, waleczności, zapału, chęci na zmiany (aż trzy buławy tutaj padły). Otwarłaś się bardziej, zmniejszyłaś dystans.

5 mieczy 6 monet 3 monet Król Monet

w 5 mieczach nastąpi zamknięcie tego etapu (pewne przez ten wyjazd). Później nadal będziecie ze sobą utrzymywać kontakt (6 + 3 monety). W królu denarów skupicie się na swoich obowiązkach, pracy itd... Ciąg dalszy tej relacji będzie przebiegał stabilnie, przewidywalnie, bez zbyt wielkich uniesień.

Na znajomość koleżeńską czy z potencjałem na przyjaźń jest ok :okok:

roszpunka79

Pustelnik 6 mieczy Rycerz Monet Królowa Monet suma Kochankowie HB Diabeł/Kochankowie

Po pierwsze jakiś sentyment do Ciebie pozostał i może pokrewieństwo dusz Waszych czuje. Pomyślał, że fajnie odświeżyć kontakt. Po drugie może chciał jakieś zaszłości między Wami zamknąć, oczyścić klimat między Wami.

Królowa Mieczy 9 kielichów Cesarzowa 2 mieczy suma Śmierć, HB Umiarkowanie/Kapłan

Wydaje mi się, że jego zamiarem było rozmiękczenie Ciebie, zmniejszenie dystansu. W takim sensie, żebyś go tak z tego fejsa nie wywalała ;). Chyba chodziło po prostu o ocieplenie kontaktów. Poza tym chciał fajnie spędzić czas w Twoim towarzystwie.

Odebrał Cię pozytywnie. Wiesz, wydaje mi się, że nawet gdzieś z tył głowy jakiś chochlik mógł się pojawić i podpowiadać jakieś bezeceństwa ;), ale wygląda na to, że stłumił to w sobie.

Rozwoju relacji w tych kartach chyba nie widać. Kontakty od czasu do czasu mogą być, ale już tak na spokojnie, bez emocji.

Trida

Zatęsknił to raz a dwa – ma / miał problem i chciał z Tobą porozmawiać. Wiedział, że możesz mu pomóc swoim doświadczeniem, spokojem, wiedzą. No i coś tam poczuł w serduchu ;) jakaś melancholia go złapała. I chęć poflirtowania, przypomnienia sobie starych dobrych czasów.

Że zrobisz jakiś krok. Na pewno chciał rozmowy. Kolejnej szansy, na kontynuację znajomości. Odrodzenia tego, co było.

Zobaczył Twoją zmianę ale przez to też się lekko wycofał. Wydaje mi się, ze teraz uważa, ze nie do końca ma szansę na znajomość z Tobą. Ze za bardzo się zmieniłaś. On teraz, wg mnie, może czuć się trochę gorszy od Ciebie, co sprawi, ze się odsunie.

Ale wrażenie zrobiłaś BARDZO pozytywne ;)

Wg mnie Ty musisz tutaj pokazać, ze wszystko jest ok, że chcesz się z nim dalej kontaktować. Bo Pan czuje się wycofany. Ale relacja już raczej nie wróci na poprzednie tory. I tak, niestety, będzie rozejście się dróg i taki zdawkowy kontakt co jakiś czas.