Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem i jeszcze nie wiem co i jak.

Dzisiaj śniło mi się ,że z pobliskiego przedszkola uciekło dziecko,chciałam je "oddać" matce,jednak nie mogłam chodzić,było mi bardzo ciężko.Drugi sen to kłótnia z ojcem.Nie pamiętam o co ,ale pamiętam że bardzo na siebie krzyczeliśmy.Natomiast mojemu ojcu śniło się że prowadził mnie do ołtarza.Mam dzisiaj bardzo złe przeczucia.Nie wychodzę z domu.Pomóżcie!

Pozdrawiam Wszystkich.

Agata

Slawomir

Witam!

Dziecko w snach to symbol obowiązków. Ty w śnie znalazłaś cudze dziecko czyli prawdopodobnie robisz coś za kogoś co ci dość doskwiera i najchętniej byś się tego pozbyła ( chcesz je oddać matce). To że masz problemy z chodzeniem to symbol twojej nimożności a raczej braku wiary w to że jest to możliwe, brakuje ci wewnętrznego impulsu do powiedzenia po raz pierwszy "nie" dla wykorzystywania twojej osoby. To że chcesz oddać dziecko matce może wskazywać że niemożność twojego buntu spowodowana jest jakimiś związkami uczuciowymi - rodzinnymi - miłosnymi. Trudno jest powiedzieć osobie na której nam zależy "nie" bo boimy się tego że ją zranimy. Musisz sobie sama odpoweidzieć czy wolisz być notorycznie raniona czy w końcu zaczniesz się bronić?

Pozdrawiam:

Sławomir