Skocz do zawartości
Gość cnergy

problem z demonem albo blokami energi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cnergy

jak sie usuwa posty

Edytowane przez cnergy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OazaSpokoju

Jesteś pewien, że nakręcanie się na demony przy stwierdzonej schizofrenii jest dobrym pomysłem? Ludzie i bez niej potrafią sobie ślicznie wmówić demony. To dlatego, że demony są o wiele ciekawsze jako przyczyna niepowodzeń niż cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cnergy

gwiazde pisaną od dołu od lewej nie od góry , a z tymi demonami to po prostu biore wszysztko pod uwage , ale nie jest tak że się jakoś specjalnie nakręcam na to

wczoraj np kiedy robiłem odpędzanie demona i obrone energetyczną według książki ewolucja roberta bruca to zaczęło mnie boleć ucho tak jak bolało mnie kiedy nie brałem leków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seid

cnergy, w Twoim przypadku problem polega na tym, że odróżnienie potencjalnych efektów działania reiki od halucynacji dotykowych czy bólowych może sie okazać trudne. Na pewno jest niemożliwe bez poznania całej Twojej historii chorobowej, stanu poprzedniego i obecnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cnergy

no faktycznie choroba troche miesza ale biore też pod uwage bloki energetyczne , jaki symbole polecalibyście do usuwania blokad energetycznych , może heard ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cnergy

chciałem wyprostowac jedna rzecz przeanalizowałem moja sytuacje i nie mam schizofrenii to jest to źle pod wpływem używek działające jasnowidztwo - jasnowidztwo to tez głosy i obrazy jak w w schizofreni tylko że psychiatrzy nie uznają takich zdolności , jak ktos nie wierzy to niech idzie do psychiatry i powie że ma wizje z przyszłości :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Auegamma

Witam,

cnergy, możesz wyjaśnić jasnowidzenie schizofrenią a schizofrenię jasnowidzeniem (bardzo nieprzyzwoite słowo, 'jasnowidztwo'...) jednak co rozróżnia te dwa pojęcia jest kontekst. Przy jasnowidzeniu te wizje można do pewnego stopnia kontrolować oraz ukierunkować, nie powodują one komplikacji życia w postaci niemożliwości wyjścia z mieszkania czy pragnienia zaszlachtowania sąsiada. Samoistne wizje w jasnowidzeniu mają na celu uchronić daną osobę przed przyszłymi wydarzeniami które były by szkodliwe dla danej osoby, przy schizofrenii takich wydarzeń nie ma, jakkolwiek to chciał byś uzasadnić. Ostatecznie, przy jasnowidzeniu wizje te mogą się ziścić jeżeli się im na to pozwoli, czyli nie będzie się nic robiło i pozwoli im się zrealizować, przy wizjach schizofrenii do realizacji nie dojdzie chyba że sam to zrealizujesz, jest inny kierunek działania.

Można by dzielić włos na czworo i odwołać się do badań neurologów, ale dla zapartego każdy argument będzie niewystarczający.

Pozdrawiam,

Auegamma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cnergy

nie musimy sie zgadzac napisalem co chcialem i tyle , ze pod wpływem uzywek takie zdolnosci nie zanikaja tylko traca na dokladnosci to chyba sie zgodzisz , a to ze jak napisalem psychiatrzy nie uznaja takich zdolnosci wiec moga je zinterpretowac jako chorobe wynika samo z siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Auegamma

Witam,

cnergy, to że w systemie drójkowym (binarnym) 1+1=10 nie znaczy że 1+1=10 w systemie dziesiętnym, to że psychiatrzy, psycholodzy czy farmakolodzy twierdzą swoje tezy nie znaczy że w pewnych przypadkach się nie mylą, jednak zjawisko jasnowidzenia jest marginalne i można je uznać za przypadek jeden na milion aniżeli swojego rodzaju "uzasadnienie dlaczego ktoś ma nierówno pod sufitem". Samo podejście że jak się "słyszy głosy" ma się zdolność jasnowidzenia klasyfikuje daną osobę jako kandydata do zakucia w kajdany bezpieczeństwa.

Pozdrawiam,

Auegamma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cnergy

podam przykłady kiedy jasnowidztwo moze wyglądać jak choroba . Kilka lat temu kiedy nie wiedziałem że jestem jasnowidzem ide sobie sobie po deptaku w opolu obok solarisa( taki duzy dom handlowy) i po prawej stronie widze wolna przestrzen lawki drzewa i trawa i mysle sobie ze to jest dobre miejsce na jakis interes - ludzie tedy chodza zbliza sie lato , gdybym mial troche kasy to niskim kosztem moglbym postawic tam grilla i pewnie ludzie by kupowali zwlaszcza ze zbliza sie sezon i poszedlem dalej .

2 miesiace pozniej ide tym sam deptakiem i widze po prawej jak koles na drewnianym podescie w tym miejscu obok drzew z boku przy restauracji stoi z grillem i sprzedaje kielbaski.

Wtedy jeszcze nie wiedzialem ze jestem jasnowidzem i pierwsza mysl skad ktos wiedzial ze myslalem ze mozna tu postawic grilla - ktos czyta mi w myslach czy co ? i od razu lekka paranoja( schiza) jakkolwiek to nazwac .

Teraz kiedy wiem ze jestem jasnowidzem reakcja na ta sytuacje bylaby inna ...

nie chce rozmawiac w ten sposob wiec napisze na koniec to co pisalem wczesniej na kawie czy herbacie nie da sie dobrze uzywac jasnowidztwa , ale czytalem ze w usa kawe pije 90 procent , w polsce pewnie podobnie wiec ciezko jest okreslic ile osob to dotyczy

Edytowane przez Ismer
połączenie postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Auegamma

Witam,

cnergy, nie jesteś jasnowidzem, tylko sobie tak wmawiasz, przykład który podałeś świadczy o zdroworozsądkowym myśleniu aniżeli o zdolności jasnowidzenia, a jeżeli chodzi o jasnowidzenie i chorobę, to zadajesz nie to pytanie, pytaj się o to kiedy choroba może być interpretowana jako jasnowidzenie, w tym przypadku wystarczy że popatrzysz w lustro.

Odnośnie kawy, mylisz się, nie wiem skąd wyciągasz swoje informacje ale mylisz się.

Cały ten temat to jeden wielki troll, świadectwo laika o temacie który go przerasta, wprowadzając więcej zamętu niż pożytku.

Pozdrawiam,

Auegamma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.