Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu - lustro, włosy, pająki, płacz


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Witam serdecznie,

 

Proszę Was dziewczynki o interpretacje mojego snu.

 

Otóż śniło mi się, że byłam w domu, na balkonie miałam jednego swojego pająka a w domu był drugi - praktycznie parka. Nie mogły być one razem, dlaczego nie wiem. W słoiku były granulki. Słonik ktoś przewrócił i wypadły te granulki. Z granulek zaczęły wychodzi pająki (wcale nie małe) odczułam panikę i zaczęłam płakać. Jednocześnie zabijając te, które wychodziły. Potem przechodziłam koło lustra, zatrzymałam się przy nim. W odbiciu widziałam siebie z tym, że miałam ładnie uczesane włosy w kok i rude. Widziałam w odbiciu także łzy po płaczu, ale uśmiechałam się. Dodam, że miałam ładny makijaż i ładnie ubrana jak się nie mylę dominował kolor biały z błękitem w ubiorze - nie pamiętam dokładnie już wszystkiego.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię ci coś z życia pająków... Te granulki to nie pająki one są żyworodne ale to bardzo dobrze że słoik się przewrócił ponieważ młode zjadają matkę po urodzeniu........ jeżeli nie zdąży wcześniej zwiać .... takie to już stworzenia

Znalazłam kiedyś wielkiego pająka naprawdę ogromnego trzymałam go w słoiku i nawet karmiłam (muchami) Był taki piękny że nawet się do niego przywiązałam ...

pewnego ranka zajrzałam do słoika nie było już mojego pająka ale wiele maleńkich ....one ją zjadły było mi strasznie smutno płakałam... przez moją bezmyślność i chęć posiadania zabiłam istotę...

Zabieram się za twój sen pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

basi...69,

 

Ja bym Ci radziła najpierw przeczytać wiadomość, którą przesłałam Tobie na PW oraz odpowiedziała na pytania, które Ci zadałam, zanim zabierzesz sie za interpretowanie jakiegokolwiek snu

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskaweczko zaraz idę do pracy więc skrótowo : wiem że sobie poradzisz!!

Pająk - pomyślny znak symbolizujący szczęście i dobrobyt, oznacza też, że niedługo zaspokoimy nasze ambicje Zabijać pająki - odniesiesz zwycięstwo

Rozmnażające się pająki wróżą sukcesy w interesach , a przewrócony słoik oznacza że nie grożą ci ubóstwo i smutek

przeglądać się w lustrze - problemy zdrowotne, które szybko miną

panika - fałszywy przyjaciel kok - zapowiada ośmieszenie makijaż - nie wyjawiaj każdemu swych wewnętrznych przekonań

Rude włosy - zdobędziesz sympatię otoczenia

płacz -radosne wydarzenie

łzy - niespodziewana radość, honory

• niebieski - racjonalizm (być może musisz go nabrać) • błękitny - przerwa, ucieczka(tu może uciekaj od nieodpowiednich ludzi)

Wszystko to piękne poza tym drobnym ale pomiędzy (uważaj na ludzi staraj dobrze ich ocenić zanim odkryjesz swoje wnętrze ono jest delikatne i łatwo je zranić)

Uważam że Tobie to naprawdę się należy: Jesteś wspaniałą ,inteligentną, skromną młodą osobą z dużą dozą optymizmu życiowego . Cieszę się że takie jeszcze istnieją

Pozdrawiam Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Basi co do mojego snu po pierwsze ja nie mam żadnych pająków w domu, nie hoduje i wiem jak się rozmnażają i wiem, że na pewno z granulek nie powstają to tylko sen. Jeszcze co do pająków ja ich nie znoszę, brzydzę się...

 

Co do interpretacji to jest ona zbyt sennikowa ... ale w każdym razie dziękuje za to, że starałaś się zinterpretować mój pokręcony sen. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...