Skocz do zawartości

Ćwiczenie z 3 kartami - zagadka


Villandra

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, nastek96 napisał:

Hehe brzmi dobrze. Muszę pomyśleć :D muszę jeszcze sobie dokupić szklaną kule i mogę startować :sark:

 

Może psycholog? Skoro nie lekarz, ale blisko. A Królowa kielichów to sfera emocjonalna. 

Może dam szansę innym, by zgadli, bo chyba kończą mi się moce ;p

 

 

zestaw startowy wrobita maciej musisz zakupic :p. No tez nie psycholog. Mag to nie przychodnia a ?

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nastek96 napisał:

Oj przy Sprawiedliwości to może być urząd, albo gabinet prawnika.

no juz bardzo odbiegasz od prawidlowej odpowiedzi.

  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kojarzy z terapeutą

Jakiś gabinet z poradami

Chyba, że to jakieś sprawy naukowe, ale teraz już gdybam 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie 8 denarów

Po co giermek buław rycerz denarów

Król mieczy sam mi wyleciał z talii

Idziesz do pracy,do szefa podpisać jakieś umowy lub idziesz na rozmowę związaną z pracą z obowiązkami lub kwalifikacyjną

Ewentualnie idziesz do doradcy zawodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nastek96
zj jestes bardzo blisko. to konsultacje u kosmetologw klinice medycyny estetycznjej.

 

@Kaliaa zgadlas. Nie zauwazylam twojek odpowiedzi. Bingo. Zadajesz

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa mieczy, Pustelnik, 5 denarów 

 

Jakaś praca z ludźmi starszymi, chorymi, biednymi?

To może lekarz, pielęgniarka, pomoc społeczna. Psycholog, w końcu królowa mieczy współpracuje ze słowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Królowa mieczy, Pustelnik, 5 denarów 

 

Jakaś praca z ludźmi starszymi, chorymi, biednymi?

To może lekarz, pielęgniarka, pomoc społeczna. Psycholog, w końcu królowa mieczy współpracuje ze słowem. 

Niestety zupełnie nie w tym kierunku.Całkowicie zimnoooo.To jest kurs zawodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nastek96 napisał:

Zawodowy?

W takim razie jakiś mediator, opiekunka, albo jakiś kurs księgowy. 

Idziesz w całkowicie złym kierunku.Dziwne Ci te karty wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nastek96 napisał:

Hmm, w takim razie dam szansę innym, bo nie można dwa razy wyciągać. 

Za bardzo przy analizie kierujesz się tym,że jestem kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nastek96 napisał:

Hmm, Pustelnik może pokazywać jakiegoś górnika. :mysli:

 

Wykonujesz jakiś stereotypowo męski zawód?

Nie wykonuję.Zapisałam się na kurs w zawodzie stereotypowo męskim.Górnik nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królowa Kielichów - zawód umysłowy, coś trzeba analizować, przewidywać, albo pokazuje, że twarda z cb babka. 

Pustelnik - praca wykonywana samodzielnie

5 denarów - może mówić o finansach

Kurs gry na giełdzie, bankier, kontrolling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nastek96 napisał:

Królowa Kielichów - zawód umysłowy, coś trzeba analizować, przewidywać, albo pokazuje, że twarda z cb babka. 

Pustelnik - praca wykonywana samodzielnie

5 denarów - może mówić o finansach

Kurs gry na giełdzie, bankier, kontrolling

Nie idziesz w złą stronę.To już przy górniku byłeś bliżej.Idź w stronę typowo stereotypowo męskich zawodów.Bankier i kontroler to teraz nie jest już męski zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Tak z moich kart ciężko o inne zawody.

Jakiś dozorca, albo stróż nocny

To niestety nie.Jest ciemno i znów nie w tym kierunku.Ja się zastanawiam czy ten tarot w ogóle mówi prawdę.Czasem sobie myślę,że wróżby się spełniają jedna na ileś.Pytanie,czy wróżbici( tacy profesjonalni) mylą interpretację,nie mają w danej chwili odpowiedniej energii czy po prostu tarot może kłamać.Nie,to ma być typowo męski zawód.No w jakich zawodach najczęściej pracują mężczyźni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawy temat.

Ja zauważyłem, że często widzimy w sumie tylko skrawki, widzimy co się stanie bardzo ogólnie, ale właściwie nie potrafimy podać szczegółów. Niby wiem, ale nwm.

Ja wczoraj już np byłem wyczerpany, normalnie śpię o tej godzinie i nie rozkładam już kart. Może się nie skupiłem wystarczająco. 

 

Mężczyźni pracują na budowie - to jest typowo męskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nastek96 napisał:

To bardzo ciekawy temat.

Ja zauważyłem, że często widzimy w sumie tylko skrawki, widzimy co się stanie bardzo ogólnie, ale właściwie nie potrafimy podać szczegółów. Niby wiem, ale nwm.

Ja wczoraj już np byłem wyczerpany, normalnie śpię o tej godzinie i nie rozkładam już kart. Może się nie skupiłem wystarczająco. 

 

Mężczyźni pracują na budowie - to jest typowo męskie. 

Nie koniecznie.Nie wierzę w 100% kartom.Bardziej mnie przekonują ludzie,którzy mają dar jasnowidzenia.Ale wiele wróżb z kart sprawdziło mi się.Jesteś naprawdę bardzoo blisko.Ma to związek jak najbardziej z budownictwem i budowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówi się, że przyszłość może się zmienić, a jeśli w nią zaglądamy to tym bardziej niechcący możemy ją zmienić i stąd się wróżby nie sprawdzają. 

Architekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Ogólnie mówi się, że przyszłość może się zmienić, a jeśli w nią zaglądamy to tym bardziej niechcący możemy ją zmienić i stąd się wróżby nie sprawdzają. 

Architekt?

Nie.Architekt to niekoniecznie męski zawód.Poza tym tu chodzi o zwykły kurs.Co się robi na budowie?Jakimi zabawkami bawią się chłopcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te karty mi coś przypadkowo wypadły

Królowa mieczy - intelekt, język, może ona po prostu kurs pokazała 

Pustelnik - praca wykonywana w samotności 

5 denarów - już chyba nic nie wymyślę. 

Mam nadzieję, że kurs się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nastek96 napisał:

Faktycznie te karty mi coś przypadkowo wypadły

Królowa mieczy - intelekt, język, może ona po prostu kurs pokazała 

Pustelnik - praca wykonywana w samotności 

5 denarów - już chyba nic nie wymyślę. 

Mam nadzieję, że kurs się spodoba :)

Dokładnie i królowa mieczy i pustelnik może pokazywać naukę,kurs.Praca w samotności,ale nie do końca.Ale faktycznie w koparce samemu się siedzi.5 denarów może pokazywać,że ten kurs jest mało ambitny.Taki po prostu z rozsądku i raczej po takiej pracy nie ustawie się.A kurs to myślę,że będzie fajny.Tym się bardzo fajnie jeździ.Ludzie na kursie mogą być fajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 5 denarów nie pokaże braku ambicji, każdy kurs coś w nas wnosi. 

A z tego co słyszałem to właśnie na budowie można bardzo dużo zarobić jeśli się obsługuje jakąś maszynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Raczej 5 denarów nie pokaże braku ambicji, każdy kurs coś w nas wnosi. 

A z tego co słyszałem to właśnie na budowie można bardzo dużo zarobić jeśli się obsługuje jakąś maszynę. 

Właśnie bardzo spadają zarobki.Coraz więcej osób sobie robi różne uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 5 denarów to karta żebraka,ubóstwa i nędzy finansowej i emocjonalnej.Moze pokazywać bardzo trudne przejścia psychiczne,bankructwo.Tylko,że ona jest w otoczeniu raczej pozytywnych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nastek96 napisał:

Te 5 denarwo to może być kurs, którego bardzo potrzebujesz

Tak naprawdę nie wiadomo,czy kurs przyniesie korzyści i może to pokazało 5 denarów.A czy potrzebuje?Nie,bo przecież bez tego kursu też sobie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że już umiesz obsługiwać koparkę, to faktycznie Ci on nie potrzebny. 

 

W poniedziałek rano poszedłem gdzieś i wróciłem po 2 godzinach, co to było za miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nastek96 napisał:

Chyba, że już umiesz obsługiwać koparkę, to faktycznie Ci on nie potrzebny. 

 

W poniedziałek rano poszedłem gdzieś i wróciłem po 2 godzinach, co to było za miejsce. 

Nie umiem.Ale nie o to chodzi.Aby móc legalnie pracować na koparce trzeba mieć skończony i kurs zdany egzamin państwowy.Trzeba mieć uprawnienia.Nie wolno bez tych uprawnień obsługiwać koparek na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 mieczy,9 kielichów,4 kielichów jakiś zamknięty budynek,gdzie czeka się w kolejce i jest dużo ludzi.4 mieczy może przychodnia ogólnie w 4 kielichach się bardzo nudzi czekając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kaliaa napisał:

Fryzjer giermek kielichów - pasja Cesarzowa- dbanie o piękno Papieżyca-wysłuchuje rozmów i tajemnic klientów

Powiem Ci ze zupelnie nie to. Moze i wlasciciel kietuje sie pasja ale bie ma to nic wspolnego z pieknem. Trudno z tych kart to wyczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to dopiero mam karty.Diabeł,As buław,dwa kielichy diabeł- uwiązanie kasą 2 kielichy- rozmowy As buław- jakieś nowe przedsięwzięcia 

Usługi kredytowe

 

No chyba,że to będzie lokal nocny przy tych kartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kaliaa napisał:

A teraz to dopiero mam karty.Diabeł,As buław,dwa kielichy diabeł- uwiązanie kasą 2 kielichy- rozmowy As buław- jakieś nowe przedsięwzięcia 

Usługi kredytowe

 

No chyba,że to będzie lokal nocny przy tych kartach

 Lokal nocny :sark: Moze jest ale nic mi o tym nie wiadomo. Moze prowadza jakas jielegalna nocna dzialanosc :sark:W kazdym razie to zupelnie nie to.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans chyba na zgadnięcie.Może jakaś siłownia?Diabeł,as buław,2 kielichy

 

Z tych wcześniejszych kart jeszcze bije takie poczucie bezpieczeństwa- usługi ubezpieczeniowe

Albo cesarzowa z tą kapłanką i giermkiem kielichów to może usługi ogrodnicze? bo kreatywność,pasja ta kapłanką chyba czasami może pokazać ogrodnictwo gdzieś czytałam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kaliaa napisał:

Nie ma szans chyba na zgadnięcie.Może jakaś siłownia?Diabeł,as buław,2 kielichy

 

Z tych wcześniejszych kart jeszcze bije takie poczucie bezpieczeństwa- usługi ubezpieczeniowe

Albo cesarzowa z tą kapłanką i giermkiem kielichów to może usługi ogrodnicze? bo kreatywność,pasja ta kapłanką chyba czasami może pokazać ogrodnictwo gdzieś czytałam

 

 

Powiem Ci ze tez nie. No zupelnie nie w ta strone. nawet nie jestescie blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Skoro nikt więcej się nie przyłącza to można wyciągnąć jeszcze raz np dwie karty?

Jasne ze tak. Mozesz nawet jeszcze raz 3 marty wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wogole nie to. Dam podpowirdz chyba. Jakikolwiek ma to zwiazek z agencja turystyczna i kurierska. Ale tylko dlatego ze ma to zwiazek z ruchem i podrozowaniem. ale nie jes to kwintesencja tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Wildwood napisał:

To wogole nie to. Dam podpowirdz chyba. Jakikolwiek ma to zwiazek z agencja turystyczna i kurierska. Ale tylko dlatego ze ma to zwiazek z ruchem i podrozowaniem. ale nie jes to kwintesencja tego miejsca.

Sklep z odzieżą używaną. Punkt wsparcia biednych, jadłodajnia. Punkt konsultacyjny - opieka społeczna. Filia odział poczty...albo  paczkomat...

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Punkt sprzedaży biletów?

 

Teraz, adamandium napisał:

Agencja pośrednictwa pracy za granicą. 

 

Teraz, nastek96 napisał:

Poddaje się - międzynarodowa stacja kosmiczna :sark:

Ta, bo NASA jest nasa, powiedział mi to jeden z NASA :obled::mysli:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nastek96 napisał:

Wildwood, potrzebujemy dalszych wskazówek 

Nie ma jej, napewno dlatego, że ona tam pracuje, albo ciastka je  - bo to może cukiernia. :wink:;)

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nastek96 napisał:

To jak skończy niech doturla z tej cukierni i podpowie :jezyk_oko::sark:

A może to jakiś dom modlitewny to się modli za nas za nasze i nie nasze grzechy.... Dajmy jej czas, jeśli faktycznie :aniolek:

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nastek96 napisał:

To prawda, aby tu być trzeba posiadać choć minimum daru wejrzenia intuicyjnego w stan rzeczy...a bez duchowości ani rusz...

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Trzeba być wrażliwym duchowo. I w ogóle fora są bardzo fajne, bo spotyka się właśnie rozwiniętych ludzi i przez to my się rozwijamy jeszcze bardziej. 

Ale niestety z tego co zauważyłem i była już taką dyskusja na innym forum, że fora powoli zamierają, wszystkie wróżki gdzieś się podziały. Kiedyś było o wiele więcej

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nastek96 napisał:

Tak, to prawda. Trzeba być wrażliwym duchowo. I w ogóle fora są bardzo fajne, bo spotyka się właśnie rozwiniętych ludzi i przez to my się rozwijamy jeszcze bardziej. 

Ale niestety z tego co zauważyłem i była już taką dyskusja na innym forum, że fora powoli zamierają, wszystkie wróżki gdzieś się podziały. Kiedyś było o wiele więcej

Prawdę piszesz, inne fora faktycznie wymarły - cicho sza na nich - a szkoda. Przyczyn może być wiele, nie sądzę jednak że chętnych do rozwoju aż tak nie ma, bardziej stawiam na płatności za korżystanie ze strony na serwerze operatora - opłaty nie są tanie. Z kolei na FB. jest dość ciekawie, mimo, że admnistratorka to istna Hexa. Tam nie ma to tamto - z jednej strony to dobrze, ze trzyma dyscyplinę, bo  arogancji dostatek, i rozmaitych figo fago pasożytów.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...