Skocz do zawartości

o czym mówi Twój nick


Gość greg639

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez poprosze , jestem ciekawa czego sie dowiem ....

 

oczywiście traktujemy temacik z lekkim przymrużeniem oka ;)

 

Wibracja Duszy: 9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

Realizacja Duszy: 4 – Osoba poważna, stała, zrównoważona, zdyscyplinowana, lojalna, zapracowana.

Cele: 4 – Potrzeba stabilizacji życiowej – uporządkowania i żadnego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Oko przymruzylam ale.... sporo sie zgaqdza.

oczywiście traktujemy temacik z lekkim przymrużeniem oka ;)

 

Wibracja Duszy: 9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

Realizacja Duszy: 4 – Osoba poważna, stała, zrównoważona, zdyscyplinowana, lojalna, zapracowana.

Cele: 4 – Potrzeba stabilizacji życiowej – uporządkowania i żadnego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracja Duszy:4 – Silna potrzeba porządku i stabilizacji w życiu. Praktycyzm i duże zdyscyplinowanie. Motywacją jest praca sama w sobie. Niechęć do jakiegokolwiek ryzyka.

Realizacja Duszy:9 – Osoba szczodra, usłużna, zaangażowana we wszystko, co robi.

Cele:4 – Potrzeba stabilizacji życiowej – uporządkowania i żadnego ryzyka.

 

trochę no no sprawdza a nick to na chibcika/tymczasowy na forum-a aktualnie szukam stabilizacji i pewności żeby tworzyć i otworzyć się na nowy.

Dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość lusjana
he he :_haha: jestem bardzo ciekawa co moim nicku powiecie ;)pscóła (od pszczółki, w szkole mówili na mnie Maja od pszczółki Mai :wesoly:)

 

Liczba Duszy - 7

Człowiek, którego Liczba Duszy rezonuje z Liczbą Równości, w najgłębszych pokładach swej istoty dąży do znalezienia równowagi psychicznej i umysłowej, doskonałej harmonii wewnętrznej, wyrażającej się wielkim spokojem, mądrością, ale również zdrowymi, pogodnymi relacjami uczuciowymi. Ich intensywność kontrastuje jednak ze spokojem wewnętrznym, do którego dąży Siódemka.

 

Realizacja Intymna -5/14

Wolność, zmiana. Osoba żywa, aktywna, rozproszona, magnetyczna, posiadająca

dużą zdolność do adaptacji.

Dług Karmiczny 14 - wyraża pojęcie wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

Jeśli jest podliczbą:

Liczby Realizacji Intymnej może oznaczać bolesne straty (osób w rodzinie, domu, miłości, statusu społecznego). Nie umiesz zaakceptować zobowiązań, rutyny, rytmu życia wokół ciebie. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości.

 

Liczba Ekspresji - 3

Osoby, których Liczba Ekspresji odpowiada Liczbie Twórczości, wyróżniają się bogactwem środków, metod i narzędzi, za pomocą których przekładają na język słów lub czynów swoje pragnienia, intencje, poglądy i uczucia. W jakimś sensie można powiedzieć, że są w stanie odwołać się do wszelkich możliwych i wyobrażalnych form ekspresji, ale również do ich zmiany, w razie potrzeby, z chwilą gdy przestaną one wyrażać ściśle to czym dana osoba żyje, jej emocje i drogę poszukiwań lub gdy znajdzie ona środki ekspresji jeszcze bardziej adekwatne.

 

liter w nicku - 6

miłość, sztuka, odpowiedzialność, egoizm

 

wibracja całego nicku - 21

powodzenie, szczęście, w tarocie 21 symbolizuje pozytywna karta Świat, gdzieś czytałam też, że 21 to liczba dewiacji :)

Edytowane przez lusjana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, no nieźle ;) ale wiadomo to tylko nick, na różnych forach różnych nicków używamy. W piramidce wyszedł mi dług karmiczny 16, a u męża właśnie 14 i powiem szczerze, że tamte mi bardziej do nas pasują ;) Najbardziej podoba mi się ta 21 i tego się trzymajmy :chytry_na: (no poza tą dewiacją tfu, tfu :lol_na:)

Edytowane przez pscóła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lusjana
lusjana mozesz ogarnosc moj nick? CessPablos ;]

 

bardzo proszę :)

 

Liczba Duszy - 3

Osoba, której Liczba Duszy posiada wibrację Liczby Twórczości, jest niezwykle wrażliwa na piękno, estetykę i harmonię barw i form. Często dysponuje potencjałem twórczym i zdolnościami artystycznymi. Pomysłowość i nowatorski duch skłaniają ją do poszukiwań w życiu tego co daje przyjemność, radość, szczęście; lubi wzruszać, czarować, marzyć, wzbudzać podziw.

 

Realizacja Intymna - 9

Człowiek, którego osobowość współbrzmi z Liczbą Umysłu, dąży do tego, by przekuć swoje ideały, przekonania i pomysły w czyn. Lubi przygody, badania, eksperymenty, nie będąc przy tym obojętnym na komfort materialny i moralny. Sprawia wrażenie Idealisty lub człowieka, który szuka ideałów. Potrzebny mu jest cel w życiu, siła napędowa. Jednocześnie jednak z dużą zręcznością potrafi osiągnąć wszystko, co mu potrzebne do życia i rozwoju; w tym świetle zaskakuje jego niekłamany idealizm.

 

Liczba Ekspresji - 3 (to samo co u Pscóły - post wyżej)

 

liter w nicku - 10

odnowa, początek, nowy cykl, dynamizm, siła przebicia, moc (zero przy cyfrze, okrągła liczba to dar, wzmacnia pozytywne cechy danej liczby)

 

wibracja całego nicku - 30

twórczość, komunikacja, wymiana energii, pozytywna energia, kreatywność

Edytowane przez lusjana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lusjana
ja również proszę :)

 

proszę

 

Liczba Duszy 3

Osoba, której Liczba Duszy posiada wibrację Liczby Twórczości, jest niezwykle wrażliwa na piękno, estetykę i harmonię barw i form. Często dysponuje potencjałem twórczym i zdolnościami artystycznymi. Pomysłowość i nowatorski duch skłaniają ją do poszukiwań w życiu tego co daje przyjemność, radość, szczęście; lubi wzruszać, czarować, marzyć, wzbudzać podziw.

 

Realizacja Intymna 2/11

Człowiek, którego osobowość odzwierciedla cechy Liczby Prawdy, obdarzony jest szczególnie ambitna, naturą. Ma przemożną potrzebę wybicia się, wspięcia na wierzchołek drabiny społecznej, zdobycia poklasku, uznania, szacunku. Przede wszystkim ce****e go wrodzone poczucie hierarchii i porządku, jest uparty, lecz zdyscyplinowany, lojalny i uczciwy. W przypadku jedenastki można mówić o prawdziwym powołaniu gdyż czuje on, że ciążą na nim ważne zadania, szlachetna misja lub poważne obowiązki.

Liczba Mistrzowska 11 - wskazuje na uduchowienie, humanitaryzm, inspirację, drogę do mistrzostwa. Nie sprzyja sferze materialnej i karierze. Zapewnia jednak moc i odwagę. Pomaga w odnoszeniu sukcesów, zdobywaniu uznania i sławy. Przy realizacji negatywnej przynosi drogę Dwójki, obciążoną biedą i goryczą zmarnowanych szans. Trzeba pracować z egocentryzmem i narcyzmem, rozwijać intuicję i wyższą inteligencję (wyższy stan świadomości). Skłania do "wysokich lotów" i pracy nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, do zasiania marzeń w żyznej glebie. Zapowiada: w sensie pozytywnym: sukcesy, uznanie, miłość, oryginalność, dążenie do władzy; w sensie negatywnym: klęski, napięcia nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahania, melancholię, skłonność do rozpaczy. Aby to przezwyciężać, trzeba dzielić się swą wiedzą wewnętrzną i oświeceniem.

 

Liczba Ekspresji 5

Osoba, której Liczba Ekspresji ma wibrację Liczby Wolności, często bywa urocza, miła i atrakcyjna, wręcz uwodzicielska. Przyciąga spojrzenia pełne podziwu, choć niekoniecznie sympatię otoczenia. Potrzebuje czuć się kochaną i podziwianą, co popycha ją do przesady, ekstrawagancji, z którą zresztą jest jej do twarzy, gdyż owo zachowanie na pokaz, pewna płytkość i zdawkowość szokują i niepokoją ludzi, których Piątka spotyka na swojej drodze.

 

 

liter w nicku - 6

miłość, sztuka, odpowiedzialność, egoizm

 

wibracja nicku - 23

szczęście, protekcja, ochrona niebios, sukces, uznanie, niespodzianki, powodzenie, przychylność, poczucie wolności

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja bym także prosił o interpretację nicku, ale nie tego z forum. Nick, o który proszę, a którego najczęściej używam, to Gorok. Lecz, jeśli nie byłby to duży problem, to interpretacja nicku forumowego także byłaby miła. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...