Jump to content
aiko001

uzdrawianie

Recommended Posts

aiko001

trzeba pamiętać, że są tylko 2 źródła mocy we wszechświecie. Jest moc Boża i moc diabła. Oraz moc głupoty i fanatyzmu. Amen

to samo jest z miłością, z mądrością. dlatego tak ważne jest gdzie szukamy pomocy, inspiracji, poznania. Jedna strona może nam pomóc, zmienić nasze życie, wzmocnić nas, druga może nas zniszczyć, opętać, zniewolić. Biblia mówi, że diabeł przyszedł po to by kraść zarzynać i wytracać (Jana 10:10) więc kto chciałby wyjść jemu naprzeciw i prosić się o jego działanie w naszym życiu skoro takie byłyby skutki jego ingerencji? Oczywiście diabeł nie pokaże się nam jako ohydny potwór z ogonem i rogami, ale przychodzi zakamuflowany pod wieloma postaciami. My nie musimy dać mu się zwieść bo mamy Przewodnik- Biblię, która nam pokazuje kim diabeł jest i jak działa. Dlatego Biblia nas ostrzega przed czarami, magią, wróżbami, chanellingiem, czakrami, wywoływaniem duchów i wieloma tego typu aspektami tzw "duchowymi".

 

Poznałam go kiedyś osobiście. Jest to człowiek który sam wszedł głęboko w sprawy o których powyżej wspomniałam, został opętany, nie potrafił się wyzwolić i stracił kontrolę nad własnym życiem, emocjami, myślami, a jego życie wypełnione było strachem.

to krótkie 8 minutowe świadectwo ale bardzo ciekawe i inspirujące.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...