Jump to content
matitrol

OFFTOP: Matitrol się wypowiada

Recommended Posts

matitrol

Podczas medytacji twoja dusz "unosi się" (podobno). Najlepiej w taki stan mogą wejść osoby które potrafią wyciszyć umysł. Niektórym to łatwo przychodzi innym nie.

Edited by Kobalt60

Kobalt60

Dobra matitrol

Wytłumacz mi co Ty do licha za manianę na tym forum odstawiasz?

Wchodzisz w każdy możliwy dział i dorzucasz swoje 5 gr nie specjalnie wiedząc o czym mówisz, plus zadajesz typowe pytania ignoranta. Nawet nie próbując czytać tego co jest dookoła. Już pominę Twoją naciąganą historie z demonem. Godna znudzonego 14-latka.

Ale zacytujmy inne Twoje wypowiedzi

Powiem ci tak wróżka przepowiada ci tylko jeden z możliwych wariantów. Pamiętajmy że każdy może takie coś zrobić. Ludzie zazwyczaj psują sobie przyszłość, są takie osoby które mają kontakty z diabłem i one naprawdę ci ją przepowiadają. Jeśli naprawdę spotkał byś taką osobę najlepiej jak ona by ci powiedziała więcej szczegółów.

Skąd takie bzdury bierzesz? Wytłumacz się skąd masz takie bajki? Sam je wymyślasz czy ktoś Ci obok podpowiada? Może demon z pierwszego tematu Ci je dyktuje? Nastukałeś na forum już 19 postów. Żaden z nich nie zawierał w sobie ani grama sensu.

Nawet Twoje pytanie do Tridy nie miało sensu

Czyli nie pomożesz?

Oczywistym jest że nie pomoże za pomocą forum komuś, kto nie potrafi czytać. Bo jakby miałaby ta pomoc do niego dotrzeć? Może demon by ją za Ciebie przeczytał? Choć i tak w tym Twoim poście jest więcej sensu, niż w pozostałych 18 razem wziętych na raz.

Generalnie co wypowiedź, to miałbym kwiatka do moich blogowych notek o Ezoterycznych Mądrościach. Już nawet mi się nie chce dociekać czy jesteś zwyczajnie upośledzony intelektualnie, czy może jesteś marnym trollem (co zresztą widać w nicku). W nosie to de facto mam. Jak nie zaczniesz pisać z sensem, to zwyczajnie administracja będzie kasowała Twoje posty. Miejmy nadzieje, że ich demoniczny autor (który je napisał za pomocą Twoich szacownych rąk), nie będzie chciał się na nas zemścić. Bo strasznie obawiamy się tej mocy, którą Ci obiecał jak do niego pójdziesz.

Zresztą. Zostań pisarzem fantasy. Popracuj tylko nad stylem, bo jest beznadziejny.

matitrol

Nie wiem to się wypowiem.

Z tym tematem o demonie i bólu głowy to prawda. Czytałem coś na forum że po czakrach może chodzć jakiś wąż który wywołuje ból choć chciałem sprawdzić czy to właśnie to.

Edited by matitrol

Kobalt60

No właśnie widzę, że nie wiesz więc się wypowiadasz ;D Człowiek cebula ;D

matitrol

Ja przynajmniej umiem stworzyć własnego bloga za pomocą html a nie blogspota. Jak wam się chce możecie usunąć moje wszystkie posty i tamten temat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...