Jump to content
Apokalipto

Horoskop na 2015r. BARAN

Recommended Posts

Apokalipto

Baran

To będzie dużo lepszy rok niż poprzedni! Dzięki wsparciu ze strony Jowisza zapalą się zielone światła na twojej drodze, więc możesz mocniej przycisnąć gaz. Wykaż się inicjatywą, ale i wytrwałością, bo na sukces składać się będą szanse, które trzeba poprzeć konsekwentnym działaniem.

 

Ty i JOWISZ

 

W czasie gdy do gry włączył się pomocny Jowisz, a tak będzie aż do sierpnia, twoje szanse na wygraną rosną. Życie potoczy się interesująco i przyjemnie. Sukcesy znajdą się w zasięgu ręki. Pomogą ci wrodzony entuzjazm, pogodne usposobienie i łatwość nawiązywania kontaktów. W pracy wykażesz dość energii, by udowodnić innym, że nie mają racji osoby, które zarzucają ci słomiany zapał. Jowisz w obszarze kreatywności będzie pobudzał cię do rozwoju. Warto podjąć nowe wyzwania, zapisać na studia i doskonalić umiejętności oraz talenty. Przemyśl to. Choć lubisz korzystać z uroków życia, może tym razem zainwestujesz w to, co nie przemija. Wiedza i doświadczenie, które zdobędziesz, pozostaną na zawsze i z czasem będą procentować. Nie poddawaj się więc pokusie próżnych pragnień i nie sięgaj po to, bez czego możesz się obejść. Jowisz niezwykle sprzyja ci także w sprawach sercowych. Zacznij jednak dbać bardziej o swoją przyszłość i bezpieczeństwo niż o krótkotrwałe przyjemności.

 

Ty i SATURN

 

Dzięki stabilizującym, korzystnym wpływom Saturna, które potrwają do roku 2017, w perspektywie dane ci będzie osiągnąć stan równowagi prawie w każdej dziedzinie życia. Pod warunkiem jednak, że zadbasz o swój nieustanny rozwój. Nawet bowiem w pomyślnych dla siebie okresach możesz utrudniać sobie rozwój przez uleganie przyzwyczajeniom. Wiele twoich marzeń i planów może nie zostać spełnionych na skutek braku elastyczności i nadmiar wewnętrznych zahamowań. Dlatego odrzuć to, co cię frustruje i ogranicza. Zweryfikuj swoje dotychczasowe poglądy na życie i odzyskaj zaufanie do samej siebie. Odetnij się od przeszłości, zapomnij o przykrych doświadczeniach i nie powielaj starych błędów. Idź do przodu, nie oglądając się za siebie. W każdym działaniu szukaj harmonii i sprawiedliwości. Saturn w obszarze rozwoju osobistego to wielka szansa. Rozwijaj w sobie talenty, poszerzaj swoje horyzonty myślowe, bo wszystko to pozwoli ci urzeczywistnić najskrytsze marzenia i plany. Nie wstydź się swoich pasji ani namiętności. Takie zachowanie może cię tylko narazić na dyskomfort psychiczny i utrudnić znalezienie własnej drogi życiowej. Pielęgnuj w sobie optymizm.

 

Ty i PLUTON

 

Pluton, podobnie jak w ubiegłych latach, znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i pozostanie w takim położeniu aż do roku 2024, prowokując cię do wewnętrznych przemian. Przyszedł czas, żeby zrobić porządki w swoim dotychczasowym życiu i przygotować się na to, co nowe. Rozpraw się ze sprawami, które cię hamują i ograniczają. Nie ignoruj wątpliwości, ale nie zamieniaj ich w niepewność. Swoim zwyczajem zmierz się z nimi. Pamiętaj, aby we wszystkim, co robisz, być odpowiedzialnym i prawdziwym. Jeśli trzeba, bardzo gruntownie przemyśl swoje priorytety. Może ważne stało się coś innego? Może chcesz zmienić pracę, a nawet zawód? Taka głęboka transformacja umocni cię wewnętrznie i da nową siłę do życia. W związkach uczuciowych spodziewaj się wiele namiętności, ale i napięć. Jeśli w trudnej sytuacji uda się wam osiągnąć kompromis, to wasz związek osiągnie pełny rozkwit. Jeśli nie, staraj się uszanować indywidualność oraz decyzje partnera i pozwól mu podążać własną drogą.

 

Ty i URAN

 

Uran aż do 2019 roku będzie uczył cię elastyczności i ćwiczył twój refleks, wprowadzając w twoje życie liczne, czasem zaskakujące zmiany. Nie wszystkie będą łatwe do przyjęcia czy zrozumienia. Ludzie mogą okazać się nieprzewidywalni i postępować zupełnie inaczej, niż można by oczekiwać, a zaskakujące sytuacje każą ci poszukiwać nowych rozwiązań. Staraj się reagować mądrze i elastycznie, a przede wszystkim znaleźć głębszy sens w tym, co się dzieje. Uran rzuca ci w tym roku wyzwanie, aby pokazać, że o życiu nie wiesz jeszcze wszystkiego. To na pewno będzie ciekawa lekcja. W efekcie działań tego kosmicznego wichrzyciela zostaniesz zmuszona do zreformowania swojego sposobu i stylu życia. Przy okazji nadchodzących zmian wyrzuć ze swojej przestrzeni to, co ją zagraca. Kosmetyki, których nie używasz, niemodne ciuchy, przedmioty, które nic dla ciebie nie znaczą. Zdziwisz się, jak wiele miejsca na nowe dekoracje, nowe, ekscytujące plany, znajomości zyskasz dzięki temu. Ucz się języków, poznawaj świat i rob rzeczy, które do tej pory pozostawały poza twoim zasięgiem. Pod koniec przyszłego roku najlepszą drogą do osiągnięcia satysfakcji będą twoja otwartość i gotowość na zmiany.

 

ZDROWIE

 

Większość twoich dolegliwości jest rezultatem impulsywności i braku konsekwencji. Nie komplikuj więc swych problemów emocjonalnych, a będziesz zdrowsza. Wystrzegaj się też wzburzenia i sytuacji konfliktowych mogących narazić cię na stresy. Jeśli chwilowo twoja kondycja się pogorszy, pamiętaj, że leczenie powinno dotyczyć nie tylko ciała, ale i duszy. Od czasu do czasu koniecznie zafunduj sobie chwilę spokoju i wewnętrznego wyciszenia. Chroń głowę. To twój wrażliwy obszar.

I DEKADA

Będziesz w dobrej formie. Częste spacery pomogą dotlenić organizm i okażą się dobrą terapią na stres. Jeśli masz taką możliwość, czasem skorzystaj z poobiedniej drzemki. Sen szybko zregeneruje siły. Jesteś osobą, której służy aktywność, warto więc pomyśleć o regularnym uprawianiu sportu. Zapisz się do klubu lub zacznij biegać.

II DEKADA

Twój system energetyczny może być w tym roku przeciążony. Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz. Stosuj zdrową dietę, pij dużo płynów, szczególnie wody mineralnej, i jedz owoce bogate w fosfor. Staraj się unikać toksycznych osób i ostrych sporów. Prowadź spokojny tryb życia, a nie będziesz mieć powodów do narzekań.

III DEKADA

Dbaj o siebie, a przeżyjesz ten rok w superformie. Mars, twoja planeta, doda ci energii, więc sport może na stałe wejść na listę codziennych zajęć. Jeśli się odchudzasz, masz szansę na pełen sukces. Taniec, aerobik czy hydroterapia pomogą ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Poza tym najlepszym sposobem na zachowanie doskonałej kondycji, zwłaszcza psychicznej, jest dobrze przespana noc. Saturn, który zaczyna swoją trzyletnią wędrówkę przez obszar rozwoju osobistego, poszerzy znacząco twoje horyzonty. Pierwszym krokiem we właściwą stronę okaże się lepsze poznanie siebie.

 

TWOJE MOCNE STRONY

 

Twoje typowe cechy charakteru, które w roku 2015 okażą się szczególnie przydatne:

 

umiejętność zaczynania od nowa

wiara w siebie

entuzjazm

SŁABE STRONY

 

niecierpliwość

impulsywność

egoizm

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ W TYM ROKU

 

◗ Nawet jeśli nie wszystko będzie ci się podobać, pamiętaj, że życie to proces dynamiczny. Rozwijasz się, zmieniasz, potrzebujesz inspiracji. Otwórz się na to, co nowe. Przyzwyczajenia są jak kotwica: dają poczucie stabilności, ale… nie pozwalają ruszyć z miejsca.

◗ Naucz się wybierać to, co służy w perspektywie twoim dobrze pojętym interesom. Niech doraźne korzyści nie przesłaniają ci tego, co w twoim życiu się liczy. To twoje pasje i zaangażowanie sprawiają, że będziesz miała energię, siłę!

◗ Nie przeceniaj zwycięstw ani porażek, bo żadna z nich nie trwa wiecznie. Naucz się zamykać zewnętrzny świat na klucz i czerpać siłę z prostych przyjemności.

 

TWOJE ZADANIA–WYZWANIA

 

◗ Jeśli się okaże, że posiadasz jakąś umiejętność lub zdolności, z których nie zdawałaś sobie sprawy, potraktuj to jako szansę rozwoju. Odkryj w sobie talent i rozwijaj go. To, że masz ten szczególny dar, nie jest przypadkiem, lecz prezentem i wielkim marnotrawstwem byłoby przejść nad nim do porządku dziennego.

◗ Zrozum, co cię ogranicza. Jeśli chciałabyś zmienić pracę, zająć się czymś innym niż dotąd, obserwuj, czy nieświadomie nie szukasz rozwiązań, które dobrze znasz. Jeśli naprawdę potrzebujesz zmiany pozwól sobie na eksperyment, na ciekawość odkrywcy.

◗ Przełam stereotypy. Ubierałaś się do tej pory wyłącznie na sportowo? A może przywiązana byłaś do błękitu lub szarości? Większa otwartość w stroju i wyglądzie przełoży się na swobodę zachowania i „lekkość bytu”. Nie warto kontemplować mankamentów. A może tylko ty je widzisz? Patrz w lustro, zwracając uwagę na to, co w tobie piękne. Nie wiedzieć kiedy pojawi się większy luz.

 

 

 

 

żródło: Kobieta, moda, uroda, zdrowie kobiety, horoskop - Kobieta.pl

Share this post


Link to post
Apokalipto

BARAN 2015

 

 

 

Szczęśliwe dni w 2015 roku: wtorek

 

Twoje szczęśliwe liczby w 2015 roku: 5, 9

 

Główne dążenie w 2015 roku: równowaga

 

Słabości w 2015 roku: uważaj na swoje zdrowie

 

Rada na 2015 rok: rozwijaj swój intelekt i osobowość – ważne wydarzenia będą od nich zależeć

 

W 2015 roku Jowisz zapewni wszystkim Baranom pomyślny los. W pierwszej połowie roku możesz spodziewać się rozkwitu życia rodzinnego. Będzie to również korzystny czas na wyjazdy zagraniczne i ogólnie rzecz biorąc spełnianie swoich marzeń. W drugiej połowie roku poświęć swoją uwagę miłości i rozwijaniu swojego małżeństwa (jeśli jesteś po ślubie). Od czerwca możecie liczyć na potomka, jeśli staracie się o dziecko.

 

Rok 2015 będzie pełen rozpierającej cię energii. Wszędzie będzie ciebie pełno. Nowe pomysły oraz idee wypełnią głowę. Zapragniesz kształtować swoje życie na nowo i poczujesz, że zbliżasz się do realizacji swoich marzeń i celów.

 

Uran cały czas pozostaje w twoim znaku, więc jesteś narażony na impulsywne i nieobliczalne działania. Spróbuj zapanować nad swoją porywczością, gdyż może cię ona drogo kosztować. Jeśli nie będziesz ostrożny, efekty mogą być opłakane. Jakiekolwiek zmiany chcesz wprowadzić w swoim życiu, dobrze je przemyśl. Energia Urana będzie miała na ciebie wpływ przez cały rok, więc musisz mieć się na baczności.

 

Rok 2014 był okresem budowania solidnych fundamentów (szczególnie w biznesie) i w tym roku będziesz mógł w oparciu o nie dalej się rozwijać. Dostrzeżesz wreszcie korzyści płynące z ciężkiej pracy i zyskasz szacunek otoczenia.

 

W lutym i marcu możesz odczuć szczególnie silną niecierpliwość. Zapewne wpadniesz na jakiś nowy pomysł. Być może będzie genialny, ale pamiętaj, że pochopne działania są w tym roku twoją piętą achillesową. Wola walki będzie pchać cię do przodu. Z jednej strony jest to pozytywny stan, ale z drugiej – może przyczynić się do zniszczenia wszystkiego, co do tej pory zbudowałeś. Zachowaj ostrożność w podejmowaniu ważnych decyzji.

 

Miłość Barana w 2015 roku

Ten rok jest bardzo aktywny w miłości. Większość problemów, jakie do tej pory miałeś w tej sferze, powinno zostać rozwiązanych.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z bliskimi osobami, są one spowodowane przede wszystkim przez słabą komunikację między wami. Nie pozwól, by emocje brały górę (często są bardzo złym doradcą) i spróbuj nawiązać spokojny dialog. Szczególnie korzystnym miesiącem na budowę więzi z członkami rodziny będzie listopad.

Najlepszym miesiącem na znalezienie miłości (lub wzmocnienie już zdobytej) będzie sierpień.

 

Kariera Barana w 2015 roku

Rok 2015 powinien przynieść wiele zmian w twojej karierze zawodowej – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem etatowym, czy przedsiębiorcą. Możesz oczekiwać, że pojawią się od czasu do czasu niepożądane zdarzenia, ale Jowisz i Saturn pomogą ustabilizować i skonsolidować twoją pozycję zawodową. Rok 2015 będzie wymagał większego zaangażowania z twojej strony w kwestiach związanych z karierą. Nie licz na łut szczęścia ani na to, że ktoś wykona za ciebie pracę. Relacje z przełożonymi i współpracownikami powinieneś traktować z wielką ostrożnością.

 

Rok 2015 to doskonały czas na zmianę ścieżki swojej kariery. Jeśli czujesz, że jesteś w złym miejscu, a twoje życie zawodowe nie idzie we właściwym kierunku, teraz jest odpowiedni moment na dokonanie zmian. Siej swoje ziarno i czekaj na żniwa, które przyniosą spodziewane efekty pod koniec roku.

 

Finanse Barana w 2015 roku

W tym roku twoje finanse będą w doskonałej formie. Układ planet (szczególnie Jowisza i Saturna) przyniesie dużo siły i dobrego osądu, potrzebnych do przeprowadzania udanych transakcji finansowych. Nie musisz mieć żadnych poważnych obaw w tej kwestii. Straty ci raczej nie grożą (jeśli zapanujesz nad swoją impulsywnością). Możesz więc śmiało planować budowanie planu oszczędnościowego.

 

Musisz jednak wiedzieć, że w 2015 roku czekają cię pewne wydatki związane z rodziną i przyjaciółmi. Upewnij się, że jesteś w stanie zaoszczędzić trochę gotówki na trudniejsze dni.

 

Zdrowie Barana w 2015 roku

W pierwszej połowie roku 2015 stan twojego zdrowia nie będzie najlepszy. Depresja i ogólne zmęczenie będą miały bardzo negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia. Nie zapomnij o zdrowym stylu życia i regularnych zabiegach leczniczych. Dobrym rozwiązaniem będzie dla ciebie uprawianie jogi i medytacji. Przyniosą one spokój i wyostrzą umysł. Dzięki temu będziesz lepiej panować nad emocjami.

 

W okolicach czerwca twoje zdrowie będzie się poprawiać. Zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia. Nie bierz na swoje barki więcej obowiązków (a więc i trosk), niż jesteś w stanie unieść. Podobnie jak w pierwszej połowie roku, powinieneś pamiętać o regularnej aktywności fizycznej. Do jogi możesz teraz dodać jakiś sport – piłkę nożna, tenisa czy siatkówkę. Wybór oczywiście należy do ciebie. Pamiętaj jednak o dobrym wykorzystywaniu swojej energii.

 

 

źródło http://www.przewodnikduchowy.pl

Edited by Apokalipto

Share this post


Link to post
mozaika

Wreszcie będziesz mógł robić to, na co masz ochotę. Nikt nie będzie ci psuł humoru. Sympatyczni ludzie, brak poważniejszych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i dobre samopoczucie. Dzięki szczerości i odwadze wyjaśnisz wiele nieporozumień, które zaprzątały twoją uwagę w zeszłym roku. Wiosną sprzyja ci szczęście w podróży i podczas załatwiania ważnych spraw z obcokrajowcami. Ten rok to dobry czas, aby rozpocząć naukę języka, zapisać się na ciekawe kursy czy studia. Pluton w kwadraturze do twojego znaku ostrzega jednak, abyś przestrzegał reguł i pilnował spraw zawodowych, a wszystko będzie dobrze.

 

Miłość

Zaczniesz domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego! Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi.

 

Kariera

Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Trzymaj się starszych i bardziej doświadczonych współpracowników, zabiegaj o wsparcie osób na wyższych stanowiskach, a umocnisz swoją pozycję. W marcu i wrześniu unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. W drugiej połowie roku będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Zdobyte wcześniej umiejętności będą przydatne. Odkurz zaświadczenia o kursach i szkoleniach. Pozytywnym zmianom w pracy szczególnie sprzyjać będą czerwiec i sierpień.

 

Zdrowie

Wysiłek fizyczny będzie ci sprawiać przyjemność, ale nie jest to dobry czas na uprawianie ekstremalnych sportów. Pluton może osłabić twoją kondycję, rób więc rutynowe badania i chodź na kontrolne wizyty do lekarza. W wakacje bądź ostrożny i nie daj się namówić do ryzyka. Wybierz pływanie, jogę lub gimnastykę, a poprawisz kondycję kręgosłupa i przez cały rok będziesz w dobrej formie.

 

źródło: Horoskop dla Barana na 2015 rok - Czary.pl

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...